0 oy
282 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (924 puan) tarafından
Dün saç ekimi için görüşmeye gittim.hastaNEYE  doktor Nisan da ekim yapılabileceğini söyledi iki ay vitamin dengeliycem düşük çıktı 4000 kök ekecekler 3,500binlira  neyse doktor dediki doğum kontrol hapini toz halı e getir sampuanina dök e vitamini dök karistor kullan farkı goreceksin dedi en uygun doğum kontrol hapı fiyatı nedir kızlar :) nisana kadar yeme şeklini değiştirecem vitamin ağırlıklı yiyecen bide maydanoz Demir iceriyormus demir eksikligin ebirenir dedi doktor doktorlar igrendiklerimide aktariyim.dedim söze belki işinize yarar 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından

Valla arkadaşım aldı bir hafta önce 60 tl oha dedim:D ıspanak da ye kız oda işe yarar

(924 puan) tarafından
60 lira mı cezeretta mi ne onun fiyatını biliyormuş canim 10-15 TL felan sandım ne kadar pahali
tarafından
Benim dediğim yasmin  cnm emziriyorsan  sağlık ocağından  bedava al ne bilecekler ki saçına kullanacağını
(774 puan) tarafından
Cezarette 53 TL
-Reklam-
+1 oy
(2,075 puan) tarafından
Yasmin kullanıyorum ben bı ara hormon düzenini alt üst edince bende saçıma kullanmistm baya ise ise yaramıştı. Burda da tavsiye etmiştim zamanında. 40 50 flndir fiyatlari. Saç kreminin içine ekle 5 6 tanesini. Baya uzun süre gdiyo zaten
(2,801 puan) tarafından
Dökülmeyemi iyi geliyor
(924 puan) tarafından
Şampuana niye wklenmiyor canım bide ben saç kremini saç uclarima sürüyorum deriye temas ettiriyorum
(2,075 puan) tarafından
Ben durulanmayan ekliyodum kalıcı olsun diye. Sen şampuana ekle fark etmez
(2,075 puan) tarafından
Hızlı uzamasını sagliyo. Saç köklerini güçlendiriyor
+1 oy
tarafından
Alnına filan kıllanma yapa bilir dikkatli kullan bence
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Sağlık ocagi ücretsiz veriyor doğum kontrol hapini kac tane koy dedi
tarafından
Kız aylardır vermiyorlar nedenini bilmiyorum ama pandemi başladığından beri vermiyorlar ama yine de şansını bir denesin en ucuzu 35 ten falan başlıyor bence
(924 puan) tarafından
İğnede vermiyorlar canım gelmiyormus eczanedede bitmiş yeni gelmiş üç aydır eczaneyede gelmiyormus bı deneyim.dedim canım doğum.kontrol hapini bir tanemi atılıyor bilmiyorum asistan söyledi bana bunu
tarafından
Hmm anladım ben de ne kdr atıldığını bilmiyorum ama iğneler zaten zararlı gidersem ben de prezervatif isteyeceğim
0 oy
(15,948 puan) tarafından

Madem bunları yapınca farkını ortaya koyuyor doktora 3500.vermeye ne gerek var kız:D

(924 puan) tarafından
Benim.sacim çok döküldü canım benim saçım hapla kremle yağla düzelmez mecburum yaptırmaya tepem acildi
(15,948 puan) tarafından
Hmm anladım canım. Umarım ise yarar tedavi
0 oy
tarafından
Sağlık ocağı ücretsiz veriyor doğum kontrol hapı kaç tane koycan 1 kutuya 
(924 puan) tarafından
Bir tane galiba :)
tarafından
1 tane mi zaten küçücük kız
(924 puan) tarafından
Canım bilmiyorum.ki bilgisi olan yazsın buraya faydalanalim doğum kontrol hapini görmedim daha önce ben aslı sen in sampuanini kullaniyorum ashley joy dökülme karşıtı o zaten küçük boyu bir tane yetmezmi e vitamini ve kontrol hapı dedi ordaki bayan heves ettim bakalım iki tane attım içine sampuanin
(924 puan) tarafından
İlk olarak bitkisel içerikli bir şampuan alın. Doğum kontrol hapından bir iki tane ezip şampuanınızın içerisine katın. İyice karışmasını sağlamak için şampuanı çalkalayın. Hazırladığınız bu şampuanı, oda sıcaklığındaki karanlık bir ortamda iki gün bekletin. Daha da etkili olmasını isterseniz bu karışıma E vitamini Hazırladığınız bu şampuanı, oda sıcaklığındaki karanlık bir ortamda iki gün bekletin. Daha da etkili olmasını isterseniz bu karışıma E vitamini ampulude ekleyebilirsiniz
(924 puan) tarafından
Netten buldum canım yazıyı
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı saçın neyine iyi geliyormuş canm anlamadım 
(924 puan) tarafından
Saçın dökülmesini engelliyormus gurlestiriyor dedi canım bende ilk defa duydum deniyecem bakalim
0 oy
tarafından
Çok yanlış bir bilgi bizzat kendim uygulamış biri olarak doğum kontrol hapı sampuanda işe yaramadı sadece yumuşatıyor saçı 
0 oy
tarafından
O değilde çiçek dibine gomunce çiçekler coşuyor :) 
0 oy
(774 puan) tarafından
Okurken ev arkadaşım kullanıyordu şampuana katip iyi geldiğini söylemişti 
0 oy
(202 puan) tarafından
Annem de ekim dusunuyor. Acaba kadinlarda da tras mi yapiolar ekilecek bolgeye bilginiz var mi? 
(924 puan) tarafından
Enseden aliyorlarcanim sadece omuz hizasında olcak saçı tıraş etmiyorlar sordum.ben tesettürlü değilim ve ekim yaptırdığını kimse bilsin istemiyorum oyuzden ilk.sordugum.buydu:)
(202 puan) tarafından
Anladim cok teşekkürler

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 52 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gülhira (924 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 150 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Ayparcasi-68! (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
23 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Minikbebem (8 puan) tarafından soruldu