0 oy
284 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde (673 puan) tarafından
Ne yapalir ki. Ben sarki ninni söylüyorum o kadar.

11 Cevaplar

+7 oy
(1,787 puan) tarafından
Terlik falan fırlatıyom dövüş sanatı geliştiriyoz
(2,350 puan) tarafından
Hahahsbhs
tarafından
Koptum :D artı
(3,921 puan) tarafından
Bu guzeldii:D
(48,643 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️
(2,259 puan) tarafından
Haykırdım yaaa :D
-Reklam-
+1 oy
(814 puan) tarafından
Sanat yonunden kastin ne mesela ilk uğraşım dini acidan olacak insallah benim sanat yonunden pek gelistirecegimi dusunmuyorum zaten ileri yaslarda kendi bir becerisi meraki varsa sergiliyorlar ona gore ilerlerim
(814 puan) tarafından
Oglum 11 aylik bu arada daha cok zeka gelistirici oyuncaklar aliyorum birazdaha anlamaya basladiginda renkler hayvanlar sayilar tabi yine yasina gore zeka oyuncaklari ile ilerlerim resim yaptirip masal okurum bol bol kitapbokumak kelime darci icin iyi bana kalirsa ama genel olarak sanat alaninda gelissin diye ugrasmak
0 oy
tarafından
Ektinlik masalarından al resim yaptır parmak poyası falan al 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
 klasik müzik dinletebilirsin
tarafından
Hayattan soğumasın dha çok genç :D
(3,901 puan) tarafından
Yok cnm bi arastr bak acayip etkisi var
tarafından
Ben hamileyken dinliyim dedim de benim ruhum daraldı alışık olmayınca :D çocuğa da yapmiyim dedim aynısını :D doğrudur ama inanırım da neyse denerm bnde bi ara napim :)
0 oy
tarafından

Babasi spor yaptiriyo oglumda cok seviyo :)

Benimlede dans eder sarki soyleriz :)

0 oy
tarafından
Oğlum gidip süpürge makinesinin sapında spor yapıyo bi de e anné  bak güçlü oldu mu kolum diyi :))  Halter ciyim diyo arada resim yapıyo 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benim bir oğlum iki kızım var oğlum dersleri yapmaz ama gelgelelim ki şarkı oyun müzik Can atıyor cocuk ya anlamadım bu işi 10 yaşında ama 5 yaşındaki kız çekem ben yemek yaparken o da akşam babasına yemek yapar boyama yapar o konuda çok şanslı bir anneyim ben diğeri zaten 3 aylık daha yeni yatıyor uyuyor
0 oy
tarafından
Müzik sanatı ise bebek şarkıları el becerisi ve resim sanatı yaz siller boyalar semboller yapbozlar görsel fikirler müzik fikrini bastırıyor bizde mesela ****** sesleri ile müzik yapiyoruz ördek geldi vak vak dedi oğlum sadece vak vak diyo kedi geldi başlıyor miyav miyav ninni söylüyorum basliyo eeeee eeee böle canm daha miniktiler şimdi oğlum 4 kızım 5 yaşına girdi bu üçüncü buna başlıyorum 3 aylık ben bu şekilde tanıtıp öğrettim
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Opera dalında kendini gelistirsin diye bütün gün evde birbirimizi yiyoruz ve bağırarak konuşmaya çalışıyoruz:))) benim bebek 4 yaşında 
0 oy
(866 puan) tarafından
Bu yetenek ve ilgi duymakla alakalı bence buda 5 yaşından sonra müzik aleti almak müzik kursuna göndermek resim kursları vs bu tarz şeylerle olur 11 aylık bebek ne anlar sanattan suan oyun zmaani onun 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 91 göst.
30 Temmuz 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 402 göst.
7 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Selimin annesi (8,995 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 508 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,912 cevap

34,832 kullanıcı

...