0 oy
1,910 göst.
Diğer kategorisinde (398 puan) tarafından

benim eşim elektirik işi yapiyor ve bu ay asker hayrlisiyla :)

79 Cevaplar

+4 oy
(48,448 puan) tarafından
haftada bir eşiniz ne is yapiyo telde ne diye kayitli mesleginiz ne kac yasindasiniz kac cocuk var postlari açılıyor herkesi ogrendik artik ☺️☺️☺️ benimki limanda operatör 
(10,182 puan) tarafından
Ve sevdoş un da benim de bebelerin dişi çıkmadı :') gözyaşım pıt.
(119,055 puan) tarafından
Iiiviiiiittt 7 subatta bugun dogum gubu giyimi geldi teyzesiii ☺️
(48,448 puan) tarafından
yagizefem mizgindin demi senin eşin ne ia yapiyo bilmiyorum hemen soyle☺️ sevdosun esi ajanmis ama neden gizli degil bilmem ☺️☺️☺️
(119,055 puan) tarafından
Aslinda gizlide benim agzim gevsek ☺️☺️☺️sjsjsj
tarafından
Bnmde hastanenin ajanı jsjsjjsjsjjsjsj
-Reklam-
+1 oy
(879 puan) tarafından
Güvenlik görevlisi ❤️
tarafından
B nimkide. :) Nerde görevli
(5,721 puan) tarafından
AA benimkide : )
(879 puan) tarafından
Anadolu etapta canım güvenlik görevlisi :)
+1 oy
tarafından
Vatman tranway sürüyor canım
(1,307 puan) tarafından
En çok merak ettiğim ☺️
tarafından
Yani dışarıdan sevimli havali duruyor ama içeriden sıkıntılı bas ağrısı fln çünkü can tasidigindan baya dikkat ediliyor
(1,307 puan) tarafından
Haklısın canm ben nasl sürüldğüne merak salmştm
+1 oy
(238 puan) tarafından

Zabıt Katibi  :D

tarafından
Sana şöyle söylim. Çok fazla yazmanın önemi yok. Önemli olan yanlisinin az olmasi.
(238 puan) tarafından
Bir site vardı çıkan metinler var onları yazıyorsın ve site kendi hesaplıyoe kaç doğru kaç yanlış vs. Ondan çalıştı hep eşim hatta klavye sınavına az zaman kala kesin metinler orada yayınlanıyor sonrası şans aslında kısa kelime çıkarsa şanslısın ama uzun kelimelerde yanlış oranı otomatik olarak artıyor
(1,016 puan) tarafından
Evet canım aslında az yanlışım çıkardı ama yanlış bir program vardı onu uyguladım ***** kafamm şimdi 30_40 yanlış çıkıyor.   M5 bilişim sanırıb o site şimdilik o sitedeya devam ediyorum inşallah kısa basit bir metin çıkar şa
tarafından
Noktalamali çalış her zaman. Nerden vurcaklari belli olmuyor.
(1,016 puan) tarafından
Ayy denemiştim oda çok zor ya.. mecbur deneyeceğim onu da.. sağolun canlar:)
+1 oy
(1,630 puan) tarafından

Eski gazeteci yeni sahaf ve çevirmen. 

Dip not : Sahaf; az bulunur, değerli kitapları bilen, eski kitap alıp satan kimse ya da dükkân.

(1,630 puan) tarafından
Gizli değilse nerede çalışıyorsun.
(1,084 puan) tarafından
Bir süredir çalışmıyorum tv8 deydim hürriyete geçtim sonra İstanbul’dan taşındım burda yerel bir gazetedeydim sonra hamilelik için bıraktım
(1,630 puan) tarafından
Anladım canım. Zor meslek, iletişim mesleklerinin hepsi zor. Zamanı olmayan işler. Sabahın gecen olmuyor maalesef. Eşim neredeyse tüm gazetelerde çalışmış. En son akşamda çalışmış maaş alamayınca ayrılmış. Sabah gazetesinde ve bir kaç gazetede de köşe yazıları var. Ama işte bu dönem özellikle zor gazeteciler için.
(1,084 puan) tarafından
Evet çok zor özellikle evlilik olunca zor oluyor gece bile çalışmak zorundasın izin tok tatil yok ailemi göremiyordum resmen uzun bir süre geri dönmeyi düşünmüyorum mesleğe grafikerlik yapıyorum şimdilik evden arada bir kendimi yormayacak şekilde doğuma kaldı 1 ay hayırlısıyla
(1,630 puan) tarafından
Sağlıkla doğsun minnak ❤️
+1 oy
(1,016 puan) tarafından
Maşallah herkesin eşi de ne güzel çalışıyor, meslek sahibi. Genelde burda asgari ücretle geçiniyorz diyen çoktu... Benim eşim de gümrük muhafaza memuru.. Ben sosyoloji mezunuyum çalışmıyorum
(2,323 puan) tarafından
Asaf2135 canım ben gördüklerimi söyledim ve bunu ben o imamın eşinin önünde defalarca dile getirdim dediğim gibi. Benim burda öyle konuşma sebebim arkadaşın daha önce 1  2 yorumunu da görmüştüm yani hepimiz biliyoruz ki ekonomi çok kötü durumda ama insanlar napsın aç mı kalsın bi tek durumu iyi olanın çocuğu mu et tavuk yesin neden böyle şeyler konuşuluyor şahsen ben görsem biri eşim işsiz dese sonra bugün et yapcam dese derim ki Allah daha çok versin belki biri hayrına vermiştir öyle değil mi.. Ben çok yokluk çektim büyük kızıma verecek bişeyim yoktu akşamları ekmeği suyla ıslatıp yedirirdim bebekken ama dile getirmezdim o zamanlar annem gil 1 tabak yemek gönderirse o zaman 1 parça tavuk görürdüm soframda ama akşam ne yediniz diye soran olursa fırında tavuk yedim derdim çünkü ailem yada binadaki komşularım verirdi. Bu yüzden yoksulun yediği yemeği konuşanlara çok kızıyorum. Eşim olacak adam yıllarda çalışmadı evde yattı 3 yıl boyunca kızıma istediği hiçbişeyi alamadım 9 yıl bu yokluğu çektim ama kızım çekmesin diye boşandım ve boşandığım gün babam bile kayınpederime benim kızımın evine yılda bir kez meyve girdiğini görmedim hergün rezil olacağına birkez rezil olsun ayrılsın dedi. Çok şükür boşandım kurtuldum şimdiki eşimin işi iyi şuan bebeğime yedirdiğim hiçbişeyi 3 yıl boyunca büyük kızıma yediremedim birkez büyük kızıma bi kıymalı çorba yapamadım 1 mama alamadım bu hala içimi acıtır benim. Tüm çocuklar eşit şartlarda büyüsün hiçbir çocuğun gözü başkasının çocuğunun elinde kalmasın diye hergün dua ediyorum. Ama burda kalkıp durumumuz kötü diyenler et tavuk yiyor dediklerinde tabiki kızarım onlarda insan onlarında canı var nefsi var bundan dolayı öfkelendim ve arkadaşa aslında Her mesleğin adı var ama zorluğu da var bunu anlatmak için örnek verdim yinede kendim üzüldüm neden böyle tepki verdim diye ama önce o önyargılarını atsın sonra gelsin Bana ön yargılısın desin çünkü ben gıcıklığına konuştum.
Eymen alim eşiniz ne iş yapıyor diye soruyor ama eşi işsiz olan ne yazsın dimi canım yani senin yorumunda bişey yok ☺️
(1,016 puan) tarafından
Yok senin tarafından bakınca haklı görünüyor.. Aynen meslek kast ettim ben de . Ya maşallah rabbim sonunda yüzünü güldürmüş. Ya şöyle birşey de var bak eşim memur inan evimize o kdr et girmez mangal yakılmaz. Babalın evi yaz  her pazar mangal yakılır, 2 öğünde et vardır muhakkak. Ama eve giren para İnan 2 bin TL ancak. Ama bizimkiler başka şeyden kısıp ete veriyor Ağrılı etçiller. Ben anneme gideym mangal yiyam diye can atarım. Eşim öyle yemeği sevmez binada oturduğumuz için de yakmaz, mangalımız da yoktur, taştan hafif ne olursa doyelım yeter der. Demek istediğim bazıları 1 yerden kısıp bir yere fazlada veriyor olabilir benim babamlar gibi:)
(4,700 puan) tarafından
Haklısın kuzum bilip bilmeden yorum yapmamak lazım kimin ne çektiğini kimse bilemez haklisin tabiki :))
(2,323 puan) tarafından
Ya tabiki kimisi seviyor eti ama onlarda başka şeylerden kısıp alıyor o yüzden yemeğinden konuşmak çok saçma ha lüks yaşar eder dersin bu nasıl fakir marka giyiyor fln ama kimisi bir tavuğu 2  3 defaya bölüp yapıyor bunu bilemez insan. Rabbim herkesin sofrasına bolluk bereket versin inşallah. Benim kızım 2 buçuk yaşında fln dı yengemin annesi şakadan size gelip kahve içicem deyince kızım ağlayıp benim sütüm tek var evde ben sabah kalkınca süt içiyorum onu içmesinler demişti yengemin annesi o beş para etmez babasının Allah cezasını versin ki çocuk bu kadar farkında evde hiçbişey olmadığının demişti. Rabbim tüm çocuklara eşit şartlarda yaşamayı nasip etsin inşallah Rabbim en çokta olmayana versin inşallah.  Benim kızma sebebim o o yüzden inadına konuştum kendi de eşinin mesleğinden memnun değil gibi konuştuğu için çünkü başka bi iki yorum da da sürekli fakiriz diyenler et yiyor tavuk yiyor diyor Rabbim rızkını veriyor kimene.. Hamdolsun Rabbime Rabbim banada güzel bir kapı açtı çok şükür ama her yemek yediğimde Rabbim sen olmayanlara da ver derim asla fakiriz diyenler neden et yiyor demem. Allah herkesin yuvasına huzur bolluk bereket versin inşallah.
(1,016 puan) tarafından
Amin  amin canım .
+1 oy
tarafından

Elektrik - Elektronik yardımcı mühendisi 

Çok elektrik aldım kendisinden evlendim :D

+1 oy
tarafından
Benim esim de imam
(398 puan) tarafından
en guzeli :)
tarafından
Yaani çok güzel diyemicem ama neyse  :)
(344 puan) tarafından
Benim eşimde imam :) nerede görev yapıyorsunuz
(402 puan) tarafından
Niye çok güzel diyemiyorsun ki. Cnm keşke benimkide imam olaymış
tarafından
Urfa zonguldak bursa ve ardından şuan sakaryadayiz.   Nur89 kimse yaşamadan bilemez istanbulda doğmuş büyümüş iki insanın turkiyenin çeşitli ücra köylerinde mecburi kalmak zorunda olmasıni.  Akrep yuvalarıyla dolu evde de oturdum mutfağında lağım faresinin gezdiği evde de. Iki aylik bebeğimin üstüne çatıdan su damladığı zamanlarda oldu rutubetten doktora götürdüğüm zamanlarda.  20 gün elektirigimizin olmadığı olurdu yahut bir hafta suyumuz gelir bir hafta giderdi. Esim günde dört beş kere su taşımaya giderdi. Kışın soğuğu susuzluğu ayrı sıkıntı yazın böceği sıcağı ayrı sıkıntı arabamız olmadi servisi olmayan yerlerde kilometrelerce yol yürüdük. Hastane randevusuna gidebilmek için otostop çektiğimiz günler oldu bunların hepsini farklı farklı yerlerde yaşadım gordum. Yinede her halime sonsuz hamd olsun. Hayırlı geceler.
0 oy
tarafından
Asciii :D evde yemek yapmayan ben :D
(398 puan) tarafından
ayy ne mutlu sana :)
tarafından
Ayyy ne güzel benim ki yapsada pek beğenmiyom :)
tarafından
Benimki de benm yaptığımi beğenmiyor haspam :D konu komşu da bnm yemeklere hasta :D
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Makina oparatörü :)

0 oy
(3,729 puan) tarafından
DeFacto da mağaza müdürü
(5,276 puan) tarafından
Bnmde abim defakto fabrıka sında çlşyordu :)
(349 puan) tarafından
Ay ne güzel istediğin kıyafeti alıyosundur
(3,729 puan) tarafından
Eşim alıp getiriyor begenmezsem götürüp değiştiriyor genelde mağazaya bile gitmiyorum
(349 puan) tarafından
Ah ne güzel.
0 oy
tarafından
Askeri personel       
0 oy
(1,379 puan) tarafından
Beden eğitimi öğretmeni cnm şu anda evde canlı ders veriyor ve kızışıma bakıyor ❤️
(48,448 puan) tarafından
kiz evde nasil ders veriyo ki ☺️☺️ insanin gulesi gelir
(1,379 puan) tarafından
Canlı ders cnm eba dan ilk saat ısınma hareketleri yaptırıyor ikinci saat oyun oynatıyor cnm çok zevkli geçiyor bnde uzaktan izliyorum :))
(3,921 puan) tarafından
Ahaha ne kdar güzel :))
0 oy
(2,370 puan) tarafından

Organizede boru isinde :)

0 oy
(515 puan) tarafından
Benım kocam ASELSAN da calısıyor asgerı personel ben de ogretmenım ama gorevımı yapamıyorum 2 yasında oglum var ha bugun ha yarın da dıgurcm
(398 puan) tarafından
bi biz mi inşaatta sürünüyoz :D
(515 puan) tarafından
Allah herkesın yardımcısı olsun ıns
0 oy
tarafından
Eşim berber ama mesleğini yapmıyor arada bi yapıyor beraberlik şu an orman işletmede çalışıyor 
0 oy
(65 puan) tarafından
Diş hekimi. 
0 oy
(1,808 puan) tarafından
File de magaza müdürü 
0 oy
tarafından

Paketci  aşçı garson :)

(398 puan) tarafından
bana göre en guzel iş aşçılk :D
0 oy
tarafından
Fizik öğretmeni 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 222 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,770 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 111 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Zeynokursu499 (629 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 530 göst.
14 Mart 2020 Diğer kategorisinde ☆~❣HσɳҽყSҽρƚҽɱႦҽɾ❣~☆ (9,128 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 881 göst.
14 Şubat 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,712 soru

11,304,857 cevap

34,729 kullanıcı

...