0 oy
432 göst.
Diğer kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Kızlar haksız mıyım? Şöyle ki; burada bir post paylaşıyorsunuz ve karşıdaki öneri eleştiri vs. Size deger verıp yorumda bulunuyorsa nezaketen ya tesekkur etmelı ya da ne bileyim cevap verılmelı dıye dusunuyorum... Musaıt olmaz fılan o ayrı. Ya da belırtırse cevap veremeyecegım dıye o da ayrı.. 

18 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Bi de fikirler uyuşmayınca saldıranlar var onlar da terbiye yoksunu grubuna giriyor sanırım 
(2,323 puan) tarafından
Aynen sonuçta herkesin görüşü farklı biri ters yorum yapıncada postuma yorum yapma defol postum dan yazanlar gördüm bi kaç kez madem öyle post açma burda herkes herkese yorum yapıyor..
tarafından
Daha onlar basit neler neler. Bi kere eski hesabimda birine yorum yazmıştım gayet normal bir yorumdu. Bu başladı saldırmaya üstüne bi de beni linç ediyo diye post açtı ndjfdjjs sonra editör baktı linç filan yok diye kişinin açtığı postu sildi filan :D böyle arızalar var maalesef
(2,323 puan) tarafından
Açmasın lar o zamn madem her yoruma açık değiller..
tarafından
Pohpohlanmak için açıyorlar, doğruları söyleyince triplere girip saldırıyorlar
(1,077 puan) tarafından
Ay bu cok kotu ya
-Reklam-
+1 oy
(2,323 puan) tarafından
Aynen katılıyorum. Bazıları post açıyor ama kimseye cvp vermiyorlar sonra başka bir post açıyorlar yine cvp vermemişler onlara mesela çok nadir yorum yaparım ☺️
(1,077 puan) tarafından
Dogru canım
+1 oy
(3,136 puan) tarafından
Bende öylelerine sinir oluyorum.  Cevap vermeyeceksen post açma 
(1,077 puan) tarafından
Aynen canım haklısın
+1 oy
(866 puan) tarafından
Bende genellikle bebek bakımında cevap veriyorum bildiklerimi söylüyorum dediğin gibi bi tesekkur bile yok sınır oluyorum
(1,077 puan) tarafından
Evet aynen haklısın
+1 oy
tarafından
Bir kaç kişi var soru soruyor hop ortadan kayboluyor cevap vermiyor o yüzden ben onların postlarına hiç yazmıyorum
(1,077 puan) tarafından
Suan benım oldugum gıbı bazen musaıt olamayabılıyoruz ama enınde sonunda cevap verılmelı ya
0 oy
tarafından
düzenlendi

Sonuna kadar haklisin 

Hatta keşke burdada engelleme özelliği olsa :Dbazilarini 
tarafından
No no no isim vermiyore aşkom napiyon ☺️❤️
(16,503 puan) tarafından
Vercen vercen vercen :)
Durukuş ayağımda sallıom
Yaa dün parmağını yaktı babaennesının sobasının şişi sıcaktı elledi baş parmağı yandı baloncuk oldu
Ayrıyeten 4 gündür alt azı diş çıkıyor inim inim inliyor
Canı çok acıyor yaa :(((
tarafından
Oyyy kuzum ya çok geçmiş olsun
Kıyamam canım benim
(16,503 puan) tarafından
Tşkler aşkoş
(1,077 puan) tarafından
:))) yok ya o kadar diil
0 oy
(14,030 puan) tarafından
Kimisi özellikle cevap vermiyor 
(1,077 puan) tarafından
Allahallah :/
0 oy
tarafından

Mümkün olduğunca cevap yazıyorum. Böylelerine bende kızıyorum.  

Yada yorum yapanların içinden seçip sadece işine gelene cevap veriliyor

(1,077 puan) tarafından
Hım ısıne gelme burda nasıl oluyor kı :)
0 oy
(48,667 puan) tarafından
ay en sinir olduğum sey gerçekten yaz yaz bosluga yaz bide islerine gelene yaziyo bazilari
(1,077 puan) tarafından
İşte ınsanoglu :/
0 oy
(175 puan) tarafından
Ben bazen öyle yapabiliyorum ama art niyetim yada kötü niyetim yok onemsememezlik yok. Telefona sürekli bakan biri hani bu uygulamaya sırf vakit geçirmek için giren biri değilim kafama bişey takıldığında biseyi merak ettiğimde post açıyorum. Çoğu cevap birebir aynı oluyor. Hepsine birden yazacak bişey bulamıyorum. Bi kaçına yada değişik olanlara cevap verip teşekkür edip hemen cikiyorum cevabımı almış oluyorum. Çünkü bende genelde bilgi edinmek için soru soranlara cevap veriyorum. Sonra cevabıma yorum yapılmış mi begenilmis mi karşılık gelmiş mi diye bakmak aklıma bile gelmiyor. Neticede kişi soru sormuş ben cevap vermişim biter gider yani. Biraz uzun oldu kusura bakmayın. Nedense açıklama yapma gereği duydum :)
(1,077 puan) tarafından
Artılayabılırmısız bu da var :)
0 oy
tarafından
Cevap vermeyince kendimi kötü hissediyorum şahsen kimi sürekli soru soruyor bisey yazıyor ama cevap vermeye tenezzül etmiyo kimileri de sürekli bi linç peşin de yorumları ile kin kusuyor
(1,077 puan) tarafından
Dogru ya. Degısık durumlar ıste
0 oy
(1,787 puan) tarafından
Evet yaa biri bişey atıyor nasıl olmuş diye fikir danışıyo bende beğenmedim diyince ben beğendim gerisi önemli değil falan diyo e o zaman bize niye soruyon kaaaardesim
(1,077 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(5,913 puan) tarafından
En nefr3t ettigim seydir denk gelirsem yorumu hemen kaldiriorum
(1,077 puan) tarafından
Nasıl yanı yorumu kaldırıyorum derken anlayamadım canm
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ters yorum yapmam yapana da karışmam oda onun anlayış biçimi insan her yerde insandir görmek konuşmak onemli degil kalben yakin olmak yeter
(1,077 puan) tarafından
Yıne de yorum yazmıssa cevap vermek gerekır dıye dusunuyorum zıra yazılı  ıletısımde duygular yansıtılamıyor yazısız
0 oy
tarafından
Ben cevaplara artı veremeyince kendimi kötü hissediyorum :) 
(1,077 puan) tarafından
:) o da ıyıymıs
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Ben hem cvp veriyom hemde artiliyom 
(1,077 puan) tarafından
Artılamakta mantıklı. Ben bazen artılayamıyorum artı butonu aktıf olmuyor
0 oy
(678 puan) tarafından
Yok bacım nerde birde öneride bulunuyoruz direk saldırıyorlar  illa dünyamı istediği cevabı vereceğiz sadece onaylanmak için post açıyorlar başka bisey söylesek kabullenemeyip  bide haksız duruma düşürüyorlar
(678 puan) tarafından
Klavye hatası olmuş duymak istediği
(1,077 puan) tarafından
O konuda da haklı olabılırsın oyle olanlar vardır ıllakı.

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 419 göst.
0 oy
13 cevap 852 göst.
+1 oy
15 cevap 330 göst.
7 Eylül 2021 Kültür-Sanat kategorisinde Muazzez Ersoy (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 528 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...