0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından

Bu telsiz isi nekadar zormuş  gerçekten bu kamerayi kullanan var mi görüş acisi nasil butun odayi görüyor mu uzağa koyunca ses nasil simdiden teşekkür ederim

image

2 Cevaplar

0 oy
(14,493 puan) tarafından
Kuzum sen hangi bebek arabasını kullaniysn?
(1,113 puan) tarafından
Bebek arabasi almadim daha evden cikarmiyorum kis oldugundan baharda alcam insaalah
(14,493 puan) tarafından
Anladm cnm
Faruk doğum yaptığımda 2,5 olcak
İkisi de küçük zaptedemem diye ikiz arabası almayı düşünüyorum da sana sorayım dedim
(1,113 puan) tarafından
Yanyana olanlardan almayi dusunuyorum ama nasil yaparim hangi marka bilemedim daha
(14,493 puan) tarafından
Ben de yanyana düşünüyorum da valla çok bütçem yok sanirim en uygun bişey alırım ama korkuyorum da ucuz etin yahnisi yavan olur meselesi olcak diye
(1,113 puan) tarafından
Aynen öyle canim ama para lazim iste bizde ne yapcaz bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bunun yarı fiyatına xiaomi mijia kullanıyorum üstelik gittiğim heryerden izliyorum mesela suan hastanede yatıyorum annem bakıyor ne ediyorlarsa ben burdan izliyorum 
(1,113 puan) tarafından
Onuda düşündüm ama ekran kapaninca gece ses gelmesse yok bdirim gec geliyo falan filan okudum korktum yoksa ilk alcagim oydu sen memnunmusun hic sorun yasadin mi
tarafından
Bildirimin geç gelmesi sadece 1 dk belki oynuyor o da Wifi hızına göre değişir. Ha birde bildirim ayarları var hassas ve normal olmak üzere ben normal ayar kullanıyorum çünkü benim oğlan uyandığında ağlayan bir çocuk değil. Ben memnunum sorun yaşamadım özellikle de gece görüşü harika. Ben hafıza kartı da almadım o yüzden kısa kısa kayİt da tutuyor. Eğer alırsan kayıt tutuyor. Fiyatının çok çok üstünde bence
(1,113 puan) tarafından
Hic kayda gerwk yok almam kart ama bildirimin aninda gelmesi lazim cok agliyolar benimkiler
tarafından
Dediğim gibi 2 türlü ayarı var hassas ayarda kıpırdanma olsa hemen geliyor bildirim diğerinde gecikme olabiliyor ben diğerini kullanıyorum.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 97 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 137 göst.
24 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 184 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Ikiz anne adayi (1,113 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 86 göst.
23 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (238 puan) tarafından soruldu

398,219 soru

11,908,850 cevap

36,039 kullanıcı

...