0 oy
902 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
 Kızlar burda bazen kaynanam annemden daha çok bana  annelik yaptı  diye bazı postlar okuyorum kimlerin kaynanası annesinden daha iyi  benim  kaynanam bana annelik yapmadı tam bir kaynanalık yaptı nede annem bana pek annelik yaptı  beni sevdiğini düşünmüyorum sadece büyütmek değil annelik 

46 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kayinvalidem annemden daha daha fazla iyi niyetli. Ama annem tabi bir baska. Yani ben secim yapamamm ikiside benim icin cirpinir. Ikiside asiri iyi niyetli ama.kaynanam bir tik daha fazla :D 
tarafından
Aynenn kayinvalidem dahabiyi niyetli annem biraz daha bi tik daha fenadir :D ama ikisinide cok seviyorum. Kayinvalidem aradigi zaman kizim demez kurban oldugum der hep cok iyi niyetlidir cok .
tarafından
Maşallah Allah bozmasın
tarafından
Amin cumlemizin ki insAllah
(157 puan) tarafından
Şöyle  bir kaynanamiz olmadı gitti valla
tarafından
:)))
Oyle deme hidayete ermesi icin dua et ins oda duzelir
-Reklam-
0 oy
tarafından
İkiside elinden geleni yapıyor 
0 oy
tarafından
Kaynanam tam bir kaynana hakkını veriyor

Ama annem bir melek 

Rabbim bize hediye diye göndermiş annemi merhameti sevgisi hiç eksik olmaz Allah razı olsun 
tarafından
RABBİM uzun ömürler versin
tarafından
Amin kuzum Amin amin
0 oy
(10,329 puan) tarafından
Annem gibi bir kul daha olamaz. Ama kayınvalidemi de severim sağolsun sever beni kızımı iyi kalplidir pamuk gibidir
tarafından
RABBİM uzun ömürler versin
0 oy
(5,846 puan) tarafından
Kaynanam zor günümde hiç Bi zaman yanında olmadı. Andm iyi günde de kötü günde de hep yanımdaydı hakını asla ödeyemem kaynanam onun tırnagı olamaz
tarafından
RABBİM uzun ömürler versşn
(5,846 puan) tarafından
Amin canım hepimizinkine
0 oy
(570 puan) tarafından
Ne diyelim ki kuzum sonuçta annedir tırnağın acısa canı yanar kaynanamda tam kaynana ama ne kadar iyi de olsa anne gibi olamaz bence
tarafından
RABBİM uzun ömürler versşn
(570 puan) tarafından
Amin kuzum allah başımızdan eksik etmesin annelerimizi iyiki varlar her yaşta ihtiyacımız var onlara
tarafından
Aynn cnm bugün başına bir şey gelse ilk koşan ben olurum tabiki de
0 oy
(747 puan) tarafından
Annem başkadır ne olursa olsun benden vazgeçmez.Ama kaynanamda beni kızından ayırt etmez.Oğluna kızar bana laf ettirmez.Oturup kocamı çekiştiririz :)Eşimin babası kız kardeşi erkek kardeşleri hepsi çok iyi bana karşı Rabbim herkese nasip etsin bizide bozmasın 
tarafından
Amşn cnm RABBİM bozmasın
0 oy
tarafından
Kimse annemim sacinin teli edemez 
0 oy
(27,348 puan) tarafından

Her anne bir kaynana her kaynana bir annedir.

Bazen gelin olarak çok abartiyoruz.buda bir gerçek

tarafından
İnanki cnm ben abarttığımı düşünmüyorum keşke tanısan
(27,348 puan) tarafından
Yani dedim ya bazı gelinler abartır ama senin kaynana ni bilemem tabi
0 oy
(119,251 puan) tarafından
Yorumlari okumaya geldim
tarafından
Seninki zombi bunu bilşyoruz::))
0 oy
(851 puan) tarafından
Annem başımın taci hiçbir şey yerini tutmaz ama annemin olamadığı zamanlar kayinvalidem annemi aratmadı sag Olsun 
tarafından
Maşallah cnm RABBİM uzun ömürler versin
0 oy
(7,654 puan) tarafından

Kiyaslayamam tabi ki de Annem <3

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Benim kaynanam kaynana değil analık eşimin üvey anne si çok bırsey yaptı diyemem ama yaptığıda oldu inkar edemem ama annem çok yaptı 
0 oy
tarafından
İkiside değil ama birini secsem annem deeim
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Annem iyiki var canım o benim
0 oy
(12,990 puan) tarafından
Annem tabiki ama kayınaliden de annemden farksızdır doğumdan sonra annemin yerini aratmadı allah razı olsun 
0 oy
(219 puan) tarafından
Kaynanam cok iyiydi ama çok rahatsızdı haftada 1 2 kere ben geliyordum yanina elinden geldikçe cocuklar la oynuyordu benle konuşup dertlesiyodu her evine gidince cam kapi herseyini yapiyodum onun o gülüşü merhameti yeterdi ama kaybettik allah rahmet eylesin 

a

Annemde oyl3 herseyde yanimda 2 çocuğum var hep yardim eder para konusunda verir eder canm benim
0 oy
tarafından
Ne kadar olursa olsun annelerin hakkı ödenmez 9 ay karnında taşıdı iyi kötü baktı anne sonuçta iyide olsa kötüde allah razı olsun..... Herkesin hikayesi farklı.....
tarafından
Zaten hakkını inkar etmem  ama pek sevgisi yoktu 9 ay karnında taşıyıp sokağa atanda var bunu unuttunuz galiba
tarafından
Tabiki unutmadım ben postunuza göre cevap yazdım orda sokağa atdı gibi bişey yazmadığınız için ona göre yorum yaptım doğurup sokağa atmayla ilgi post olsaydı yorumum ona göre olacaktı...
0 oy
(12,489 puan) tarafından
Kaynanamı severim Allah ondan razı olsun 

Anne başkadır ama tabiki anne 
0 oy
tarafından

Annem tam bir anne ama kayınvalidem çok genç o yüzden kayınvalidelik yapmayı dahi bilmiyor çok ponçik bir insan ilk zamanlar çok alınıyordum büyük bir insana yakıştıramıyorumdum bazı davranışlarını ama muhteşem biri tanıdıkça bayılıyorum benim için değil ama eşim için en güzel anne diyebilirim. Oğlunu gerçekten çok seviyor bu sebepten beni de çok seviyor ve sayıyor sağ olsun. :)

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 569 göst.
0 oy
83 cevap 871 göst.
17 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 669 göst.
12 Ekim 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,289 göst.
1 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Zevcetu Mustafa (349 puan) tarafından soruldu