0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (400 puan) tarafından
Kizlar bebegim biraz farklı yani farklı derken diğer çocuklara göre daha korkak örneğin sallanan at ilk adım arabası sesli oyuncak tarzi şeyleri aldığımızda korkudan bir hafta fln dokunmaz onların olduğu odaya dahi gitmez sonradan alisir oynar asi veya başka şeylerde de diğer çocuklara göre cok daha korkak ve ağlarken ugunuyor bende haliyle cok korkuyorum aşırı stres oldum en son 1 yas asisinda ağlamaktan kusmustu düşünün ve cok korkuyorum ne olur bana akil verin ya nasil.vurdurcam ugunur ya nefes almazsa varsa kafayı yucem düşünmekten

6 Cevaplar

0 oy
(4,292 puan) tarafından
Sakın ol büyüyor artik eskisi kadar tepki vermeyebilir senin stresini de hisseder sen hiç stres olma yaninda biri de olsun ole git istersen
(400 puan) tarafından
Esimde gelecek cnm cok sagol sakin olmaya çalışıcam insallah semim dedgim gibi fazla tepki vermez
-Reklam-
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Eline bir oyuncak verip oyalasan asi yapilirken?ebeye doktora bahset bence bundan, belki bir yol gösterirler...
(400 puan) tarafından
Cnm daha önce denedim oyuncak olayını o an gozu bisey görmüyor ebeye bahsettim ama pek oralı olmadı 1 yas asisimda ne bilim amme yüreği ben mi çok takıyorum dicem ama ugunmasa bu kadar takmazdim
(6,978 puan) tarafından
Benimkide sinirlenince ugunurdu ama zamanla geciyor, bide her bebek farkli belli ki seninkide hassas bie coxuk yavrum :)
(400 puan) tarafından
Canim yaklaşık olarak ne zaman geçti ugunmasi istediği.biseyi yapmayınca biz yada sinirlenince ugunuyor dediğin gibi kiz benim bu aşırı hassas;)
(6,978 puan) tarafından
15 18 ay arasi oldu bu donem, hatya sinirden kusardi bide...simdi cok cok nadiren oluyor yani hatya hic yok
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Benimki 18 ay aşısında eskisi gibi tepki vermedi çabuk sustu seninki de öyle olabilir
(400 puan) tarafından
Insallah canim benim insallah
0 oy
(2,582 puan) tarafından
Benim oğlumu tutamıyorum aglama sinir krizi geçiriyordu şükür 18 ay aşısını bu ay vurulduk o dakika agaldi annem filan yanımdaydı dışarı çıkardık hemen sustu unuttu bile 2 güne kadar takip ettim şükür şişme.ates filan olmadı güzel gecti
(400 puan) tarafından
Cnm benimki de aynı oluyor kriz geçiriyor resmen nasıl tuttunuz kuzum ay napcam.bilmiyorim.ya stres oldum sizim adınıza.sevindim.ates olmamış sukur ins bizde de olmaz
(2,582 puan) tarafından
Annem tuttu bende oyalama ya çalıştım sonra annem çıkardı dışarı bende aşımı oldum çıktım baktım babamls oyun oynuyorlar unutmuş bile
0 oy
(3,836 puan) tarafından
benim kızımda en son menenjit anılarında agladi. ama bi yerini tutunca ağlıyor bizimk ilkokuldan ziyade kisitlanmaktan hoşlanmıyor 
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Aşıyı olduktan sonra dikkatini dağıtın. Telefondan video açın en sevdiği yiyeceği verin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 106 göst.
13 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Selin mom (785 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 237 göst.
28 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 118 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
7 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine buzlu (31 puan) tarafından soruldu

384,120 soru

11,492,499 cevap

35,131 kullanıcı

...