0 oy
485 göst.
Aile kategorisinde (53 puan) tarafından

Kaynanamla hic anlasamam onceki postlarımı bilen bilir laf sokma makinesidir kendisi, 1 aydır evlerine gitmiyoruz eşim sağolsun zorlamıyor anlaşamadğımızı bildiği için, her gitmem de aglayarak dönüyorum, anneme giderim sürekli yarın da eşim annesine gitcekti bende anneme ,eşimi yanlız bırakmayıp bende gelcem dedim ama sonra pişman oldum bensiz gitmesin dedim ama icimden bi ses yine bi vakayla dönecem :ermm: 

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eşini doldurur kiz öyle tipler
(53 puan) tarafından
Kız arkamdan konuşmuş kendileri:D eşime mi demicek demistir ama eşime diyomus ki toz kondurmuyorsun karına esim agzindan kaçırdı dhhdh
tarafından
Ahahah bunlar saf ya ne olursa gelip söylüyorlar ama ıyi yapıyolar bosver;)
(53 puan) tarafından
Hahah aynen kız hoşuma gitti ama zaten kaynanam kıskançlığıni hep belli ediyor etraftakiler de diyo sen yokken mutlu gülüyor egleniyor konusuyor sen gelince sen ortamda olunca buz kesiyor diyolar :D
tarafından
Aman ne istiyolar anlamiyom kocalarına karılık torunlarına annelik yapiyoz bi kanadimiz eksik baştacı etceklerine kostek oluyolar
(53 puan) tarafından
Hic sorma bunlarin hepsi aynı
-Reklam-
0 oy
(118,484 puan) tarafından
Kaşıniyonmu bacim yol yakinken vazgec
(53 puan) tarafından
Çok gec bebegin çantası hazırladık eşim işe gitmeden:/
0 oy
(416 puan) tarafından
Aman kuzum gitme. Olacakları kendin tahmin ediyorsundur az cok. Her gittigimde aglayarak dönüyorum diyorsun
(53 puan) tarafından
Evet kuzum her gitmem de aglayarak dönüyorum esim de bu aksam diyo benim annemin ahlakı bu laf sokmadan duramaz diyo ama benim için gel diyo ben varım diyo her gitmemiz de bunu diyo diyo ama işte eşim varken sesi çıkmıyor esim yokken laf sokuyor sırf kaynanam yüzünden bosanmayi bile düşündüm eşimle mutlu olmama ragmen esimle hic bir sorunum yok tek sorun kaynanam
(416 puan) tarafından
Sacmalama ne demek kaynanam yuzunden boşanmayı düşündüm. Ayni evde yaşasanız belki diyecem ama. Kendi evine geldin mi kapiyi kapattin mi eşinle yalnizsin. Yeter ki evin icine sorun taşımayın. Sen de aynisini yap kendisine madem. Eşin varken başka yokken başka davran
(53 puan) tarafından
Inan düşündüm hatta anneme gittim annemden eve gelmedim 1 hafta sırf kaynanamdan yine aglayarak döndüm diye tahammül edemedim kafama koymuştum ama eşimle konuşunca hak verdim bana dediki biz birak 1 sene 15 gune boşanırdık dedi anneme bu kadar duzeltebildim dedi ben yokken konusuyormus ama yok yine aynı sadece artık kıyafetime laf sokmuyor bide odaya cekilmeme esim demis benim karim size hizmet etmek zorunda degil ben sizsen mukellefim ben yaparım o yapmak zorunda değil demiş
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Rahatsiz oluyorsan gitme bence 
(53 puan) tarafından
Oluyorum kuzum ama eşimi yanlız birakmayim dedim kaynatam cok iyidir cok severim kendisini de hatta bi kere beni kenara cekip( ust kat bos kocaman yeni daire var kabul etmedim birlik) bana dediki sizi buraya istemememin sebebi annen biliyorum huyunu dedi yoksa istemem mi sizi burda dedi bende isterdim ev cok guzel bahçeli ama kaynanamla altlı ustlu diye istemedim evlenirken iyi kide istememiisim suan mutfak dolapları duruyor ev bos duruyor icim gidiyor eve ama sırf kaynanama dolayi istemiyorum
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın git otur ye iç gel laf mı sokuyor ima mi ediyor gül geç umursma 

Kendi kendini motive et aman ne derse desin neden canımı sikayim ki de mesela 

Eşinin yanında gitmen bence güzel bı davranış
(53 puan) tarafından
Denicem canm insallah sorunsuz evime gelirim
tarafından
Takmamayi dene salla gitsin sen eşinle mutlu görün sen uzulecegine o üzülsün .senin yerinde olsam ne yaparım biliyon mu eşimin yanında inadına annecim annecim derim sevimlilik yaparım aşırı iyi görünürum hadi öyle de doldursun eşimi de göreyim :))) düşünsene kocanı doldurmak istiyor ama diyecek bir şey bırakmıyor .zor ama sık dişini ve bunu dene başarabilirsen emin ol kazanan sen olacaksın :)
(53 puan) tarafından
Kuzum zaten esime bisey diyemiyor esim cevabini veriyor o yüzden esim yokken laf sokuyor esim varken iyi esim yokken ben düşmanım
tarafından
Eşinle git eşinle gel yanlız kalma
0 oy
(954 puan) tarafından
Sen de inadına eşinle ne kadar iyi olduğunu seni sevdiğini anlat göster ki çatlasın . Alışsın artık 
0 oy
tarafından
Madem.huyu bu laf sokuyo..dediklerini niye.onemseyip agliyosun ki..cevabını ver gül gec..takma yani onemsizse senin için..eşinde bisiy demiyo.madem takma yani konuşur konuşur susar.onun dedikleriyle öyle oluyosun seni sinir etmek.icin yapiyo sende tuzağa dusuyosun
0 oy
(1,790 puan) tarafından
Bence eşin senin yanında ve sana destek oluyorsa her durumda sadece şimdi değil her seferinde git bu eşini yüceltir eğer eşin yokken laf sokuyorsa mümkün olduğu kadar yanlız kalmamaya çalış ve kapıdan çıkınca herşeyi orda bırak gel evine 

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,010 göst.
19 Mart 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 300 göst.
20 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 409 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Gizembyrmv (2,321 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 610 göst.