0 oy
288 göst.
Diğer kategorisinde (50 puan) tarafından
Esimle kızım uyudu bende geziniyorum buralarda uykum var uyuyamiyorum sıcak kolumda isilik ckmis sicaktan valla, siz neler yapiyosunuz???

10 Cevaplar

0 oy
(301 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bebisi yatirdim yataga gectim tam uyucam gozu acti bizimki nobetteym yanii :)
(50 puan) tarafından
Ayyyy cok kotu bi an yataga gecer uzerini örtersin bi bakarsin cin gbi sana bakiyo☺☺
(301 puan) tarafından
Evet ayni o bakislarla karşı karsiyayim su an :)
-Reklam-
0 oy
(2,351 puan) tarafından
Bzde kaynanamglmis ona ugramstk smdi evimize geciyoruz esmle eve gecmeden bi parka ugrayip yuruyus yparz blki
(50 puan) tarafından
Es,yuruyus, gece vakti oh ne guzel bebis karnindayken iyi gez canim:)
(2,351 puan) tarafından
Aynn karnimda yuruyus iyi gelio ya yurumeynce hantallasiorm sanki gunduzde yurulmuo en iyisi aksam saatleri
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Eşim de oğlum da uyudu bende rezene çayı içiyorum burda takılıyorum TV de de bi şey yok :) 
(50 puan) tarafından
Rezene mi ne guzel diyemicem ben hic sevemedim tadını yaa:) yaz geldi ya tvde sacma sapan seyler var müge anli bile yarisma yapmis☺☺☺
(12,856 puan) tarafından
Evet ya görünce şok oldum :) ben çok seviyorum ya da alıştım 4 aydır içe içe :)
(50 puan) tarafından
Hic benlik degil ya:))
0 oy
tarafından

Çocuğu sallıyorum uyumuyor :ermm:

(319 puan) tarafından
Oyy kiyamam yatmiyorsa yatırma :)))
(50 puan) tarafından
Ahh ahhh bilirim bende kolay gelsin☺
0 oy
(319 puan) tarafından
Valla bende daha eşimi bekliyorum buraları serin bu kacgundur bende baslamakilo nasıl ver cem kara kara düşünüyorum 
(50 puan) tarafından
Hic sorma o kilolar bendede var bugun spora baslicam dyorum her gunum demekle geciyor☺
0 oy
(3,798 puan) tarafından

Kac aylik bebegin ya bu bebekleri nasik erken uyutmayi başariyosunuz :( benimki 1 den aşa uyumuyo bi rahat cay icemiyoruz eşimle 

(50 puan) tarafından
7.aya yeni girdik kuzum. Ilk benimkide oyleydi gunduz hic uyutmadim oyaladim az az uyuttm aksamlarida isiklari kapadm oyle alisti.
(3,798 puan) tarafından
Bende öyle uyutuyorum her gece 1 de isiklari kapatyorum uyuyo ama daha erken uyumuyo uyusada geri uyaniyo acaba sabahmi biraz erken kaldirsam
(3,798 puan) tarafından
Sabah 11 e kadar uyuyo cunku o yuzdende gece erken uyumuyo
(50 puan) tarafından
Aa o zaman sabah erken uyandir gune erken baslayin. Aslinda normali benimkisi erken yatıp erken kalkiyor ama ben isterdm oglene kadar uyusun cunku ben gec yatiyorum sabah uyanmakta zor geliyor
0 oy
(642 puan) tarafından
Sicak mi...isilik mi... kac gündür donduk biz. Hatta yavrucum 5 aylik olmasina ragmen gazla dolu zor uyuyor  :/
(50 puan) tarafından
Yaaa ne guzel birazda burasi serin olsa keskee
(642 puan) tarafından
Her şeyin fazlasi zarar  kizima elbise giydiremiyorum. Hatta iki üç gündür yine cift kat giymelere basladik. Ortasi iyidir. Ahahha
(50 puan) tarafından
Aynen ortasi iyidir sevmyorum bende kat kat gydrmeyi
0 oy
tarafından
Uzanıyorum cnm valla ayaklarım öyle ödem oldu ki yanıyor uyku desen artık hiç yok 
(50 puan) tarafından
Son haftalarindi sanirm bende son haftalarmda uyku nedir blmyordum donemiyordum bile cok zor
tarafından
Aynen cnm son zamanlar
0 oy
(2,189 puan) tarafından
Yatakta bi saga bi sola dönüyorm canım. Firsat bulmuşken tam uyurdun aslında ama cidden acayip sıcak 
(50 puan) tarafından
Aynen cok sicak yaa dön dön basima agri giriyor benmde
(2,189 puan) tarafından
Vantilatör filn açtık geçenler çarptı. Mecbur idare etcez
(50 puan) tarafından
Oo cok fna yapiyo valla klima desen o da ayni.
(2,189 puan) tarafından
Aynen canim cebellesmeye devam:))
0 oy
tarafından
Vallaha bende uyuyMiyorym sicaktan

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 375 göst.
17 Şubat 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 532 göst.
19 Aralık 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 603 göst.
22 Kasım 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 687 göst.
25 Eylül 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu

380,040 soru

11,376,321 cevap

34,861 kullanıcı

...