0 oy
549 göst.
Diğer kategorisinde (855 puan) tarafından
Kaç yaşına gelince tabi büyünce okulu var oda ayrı zor ama laf anlama uyku anlamında ne zamana rahat ettiniz 

25 Cevaplar

+1 oy
(4,289 puan) tarafından
Kizim 2 yasinda rahatim diyebilirim
(4,289 puan) tarafından
Istah konusu anca anca duzeldi bizim gece de 1 kere kalkiyor su icin o da sukur iyi gidiyor ama her an değişebilir  :)
tarafından
Gecede en az 10 kere kalkiyor 2 bucuk ay once köpek disini cikardi boyle oldu
(4,289 puan) tarafından
Hadi ya ilk dişini kac aylikken cikarmisti
tarafından
7 bucuk aylikken
(4,289 puan) tarafından
Tam zamanında cikarmis aslinda gec mi cikariyor acaba diye dusundum de bizim disler cikti ondan biraz rahatladık galiba soğuk meyvelerin cok faydasi oluyor eline surekli havuç Armut etme veriyorum sukur cok agri aci cekmedik ama her bebek bir degil elbette bazen ole bir an geliyor ki senin hesap 9 kere kalkabiliyorum
-Reklam-
+1 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim kızım 5 yaşında bu yıl  inanılmaz rahatim tabi 1 yaşında bide oğlum var☺️ o da o kadar olsun da rahat etsem diye bekliyorum
(855 puan) tarafından
İnşallah 3 düşünüyor musun :)
(184 puan) tarafından
O zaman 4 sene 8 ayım var rahata ermem için  :D çokmus yaa
(44,603 puan) tarafından
Ayy yok  bı kız bı oğlan yeterli☺️eşim hiç hiç istemiyo
+1 oy
(14,027 puan) tarafından
Bende merak ediyorum daha 9 aylık oğlum 
(855 puan) tarafından
Benimkide 8,5
0 oy
(667 puan) tarafından

2 yaşından sonra çoğunlukla rahat ediyorsun büyük oğlumda öle oldu ama bu bıcırık nasıl olur bilemem:angel::angel:

0 oy
(5,721 puan) tarafından

Benim ikizler  5 yaşında hiç rahatlayamadim:D

(855 puan) tarafından
Kreşe gidiyorlar mı
(5,721 puan) tarafından
Gitmiyorlar canım geçen hafta daha yeni 5e girdiler zaten pandemi var bende çalışmıyorum o yüzden yazdirmadik
(5,721 puan) tarafından
Zor canım yasitlar ona ragmen birbirlerini kıskanıyorlar çok seviyolar ama aşırı kavga ediyorlar
(855 puan) tarafından
Ya öyle olur
(5,721 puan) tarafından
Canları sağolsun birbirlerini kıymetini bildiği günlerde gelir inşallah ♥️♥️♥️
0 oy
(401 puan) tarafından
Bekarken rahhatim:)
(855 puan) tarafından
Hahhaha dimi :) öğlene kadar uyordum
(401 puan) tarafından
Ayn hangi saatde kalmakda benim isteğime görseydi hahahaha
0 oy
tarafından
Eltimin kızı biri 8 diğeri 5 yaşında kadın cinnet geçiriyor kızları ile ama o kendisi yaptı bunu hep kaynana ile yaşarım sandı Hep kaynana bakıyordu şimdi başına kalınca cinnet geçirecek gibi oluyor 
(855 puan) tarafından
Çok mu yaramazlar tabi canım hep anne ve kaynana olur mu
0 oy
(200 puan) tarafından
Valla benim oğlum iki yasa girdi rahat ederim dedim nerde çok asabi uyku düzeni yok üç aylık da kızım var kız beni okadar darlamiyor iki gündür güzel uyuyor oğlum şimdilik bakalım 
(855 puan) tarafından
İyi olur inşallah
0 oy
(2,838 puan) tarafından
Bir yaşından sonra rahatladım uykusu düzene bindi günde bir kere uyuyor dışarı gezmeye gidebiliyoruz küçükken bir yere gidilmiyor sürekli uykusu geliyor
(855 puan) tarafından
Uykusu gelmesinden ziyade burnumuzdan getiriyor :)
0 oy
tarafından
Uyku konusunda hic sorum cekmedim ben 
(855 puan) tarafından
Ne güzel mama mı alıyordu
tarafından
6 ay emzirdim ben
0 oy
(119,254 puan) tarafından
Valla kuzey 11 aylik anam agliyo 
(855 puan) tarafından
Oy sevda çok mu yaramaz başladı mı yürümeye benimkide 8,5 aylık
(119,254 puan) tarafından
10 aylikken yurudu hic durmuyo bi sehpanin altindan cikiyo bi koltugun arkasindan
(855 puan) tarafından
Maşallah ona benimkide heryere sürünüyor :))
0 oy
tarafından
Bir bebeğim var on aylık rahat değilim ama ikinci çocuk gelirse özlerim ben bugünleri :))
(855 puan) tarafından
Hayırlısı kuzum :)
0 oy
(157 puan) tarafından
İkizlerim var onlar 1buçuk yaşına girdiklerinde rahatlamıştım, şimdi ikizler 9yaşında oğlum 7aylık kızlarımla birlikte kardeşlerini büyütüyoruz :))) çok şükür yine rahatım, ama tamamen rahatım denem için sanırım oğlumunda 1buçuk yaşını beklemem lazım 
(157 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Make a wish cnm bende senin gibiydim, ilk başlarda bitane daha yap diyeni dövecek kadar kinleniyordum :) sonunda o etraf aklıma girdi ve iyiki oldu :) Rabbim gönlüne göre sağlıklı hayırlı olanı versin cnm
Ggyk cnm benim ikiz olduğu için hiç düşünmüyordum ama bi süre sonra insan bebek özlüyor ve olsun da istiyor
ya aralarında çok az yaş olacak birlikte büyüyecekler 1,2yıl sabredip kendinden ödün vereceksin, yada 1.sınıfı büyük çocuğuna bitirtip doğuracak ve rahat edeceksin, oda 7, 8yaş arası olacak. Mesela ben ikizlerimi 4yaşlarında sibyan mektebine, 5yaşlarında anaokuluna, 6yaşlarında ilkokula yolladım ve herşeyleriyle dört dörtlük ilgilenebildim, ama bebek olsaydı asla o şekilde ilgilenemezdim, şimdi 3.sınıflar ben demeden ödevlerinin başına oturur, canlı ders saatlerini kendileri takip eder, odalarına asla karışmam kütüphane, gardolap yatak düzenleri hep kendileri halleder, ben çok rahatım oğlumu emzirmeden emzirmeye uykudan uykuya alıyorum desem yeridir, hep ablaları ilgilenir çok güzel bakıyorlar oynatıyorlar maşallah, o uyurken ablalar kendine vakit ayırır kitap felan okurlar
(14,027 puan) tarafından
O zaman doğru bir kararda ilerliyorum inşallah tabi bir sürpriz olmazsa :D peki sorması ayıp mazur gör nasıl korundunuz
(157 puan) tarafından
Prezervatifle canım :) evlendiğimizde hemen çocuk istememiştik, ikizlerime evliliğimin 15.ayında ilk denemede hamile kaldım, 8yıl prezervatifle korunduk hiç kaza olmadı şükür :) oğlumada ilk denediğimiz ay kaldım cnm, yani Rabbim beni çok bekletmedi istediğimiz ay verdi, şuan prezervatife devam :)
(14,027 puan) tarafından
İnşallah sağlıkla büyüsün bebişlerin teşekkür ederim❤
(157 puan) tarafından
Amin cnm hepimizin yavruları inş
0 oy
(44 puan) tarafından

2 yaşında kızım gittikçe daha zor oluyor sanki Allah'ım aklıma mukayyet ol :)şaka bir yana büyükçe zor oluyorlar derlerdi inanmazdım 

(855 puan) tarafından
Aynen öyle kreş çağına geliyor :)
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Benimki mama iciyodu ondan çok sık uyanmazdi. Bende 40indan snra gece uyandirmadm hiç. O uyandikca mama verdm. Uyku konusunda hiç zorlanmadm
(855 puan) tarafından
Ay ne güzel ya benimki 8,5 aylık o kadar uyanıyor ki:(((tam dalıyorum ağlıyor
(2,075 puan) tarafından
Emiyo mu canım. Emen çocuk çok sık uyanır. Benimki 6 ay anca emdi mamaya geçince uyanmalarda bitti
(855 puan) tarafından
Emiyor canım
0 oy
(10,497 puan) tarafından
2 yaşında kızım var oğlum olmasa(İyiki var) belki rahat olabilirdim şimdi kıskançlık vurma dövme falan var olunca 
(855 puan) tarafından
Oğlun kaç yaşında
(10,497 puan) tarafından
4 aylık cnm Bnm
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Tam iki yasda rahatlıyorsun ben tam rahatladım derken ikinci hanımefendi doğdu 
(855 puan) tarafından
Oy Allahım uzun ömürler versin büyüsünler de günlerini görelim inşallah :)
(3,701 puan) tarafından
Amin inş
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Hiçbir zaman rahatlamıcam:woot:

0 oy
(1,523 puan) tarafından
Kuxuguz ama bnde bekliyim 75 günlük:)
0 oy
tarafından
Uyku konusunda hiç sıkıntı çekmedim canım maşallah rabbim nazar degdirmesin. 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 152 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Hatice061987 (1,293 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
22 Eylül 2023 Diğer kategorisinde duygumiray (331 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 263 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Gamzefb (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 116 göst.