0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kızlar kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz?:angel:

Benim geceden beri hafif sancılarım var. Akşama doğurayım diye dua ediyorum  :D  bugün doğum öncesi temizlik yapacağız bakalım bizi neler bekliyor?

11 Cevaplar

+1 oy
(3,078 puan) tarafından
Sag salim kucağına alırsın inşallah canım 

Bizde uyandık ama kızımın uykusu var hala yatırmaya çalışıyorum 
tarafından
Aminn. Kolay gelsin canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Sağlıkla vaktinde gelsin inşallah
tarafından
İnşaAllah canım
+1 oy
(502 puan) tarafından
33+3 tenn gunaydinnnn :)) 

Kizim erken kalkmisti yedirdim oynadik biraz geri uyudu. Ben de muge anliyi izliyorum, kahvaltimi yaptim. Cok sıkıldm hamilelikten yaa gece hic uyuyamiyorum
tarafından
Ah ben de aynıyım gece uykum sıfır neredeyse   :))
+1 oy
(4,237 puan) tarafından
35+4 gunyadinn kolay gelsin ama 38de falan digur yinede erken daha☺☺
tarafından
Olsun kız 8 buçuk aylık daha nolsuuunn :D
(4,237 puan) tarafından
Dr bana 1 gun bile onemli dedi 38 e gun verdi cok rahatsizm erken olmazmi biraz daha dedigimde
tarafından
Artık dayanamıyorum inanki çok zor geçiyor. İlk hamileliğim böyle zor değildi. Bu baştan sona çok zorladı beni artık doğsun istiyorum
(4,237 puan) tarafından
Ayni dert bende de var evin icinde yuruyemiyorum inan bebegim 3 bucuk aylimti hamile kaldigimda dikislerin agrisindan oturdugum yerden bile kalkamiyorum Allah yardimcimiz olsun insallah
0 oy
(79 puan) tarafından
Bende 36+5 günaydinnn benimde ara ara sancilarim oluyor :)
tarafından
Hayırla kucağımıza alırız inşaAllah   :))
(79 puan) tarafından
Aminn :)
0 oy
(237 puan) tarafından
Zamanında gelsin canım medem hemem istiyorsun zamanında gelsin sağlıklı gelsin daha 3 hafta 2 günün var 
tarafından
Hayırlısı canım beklemedeyim işte   :)))
(237 puan) tarafından
Bende senin gibiydim internetten dogumu ne baslatır diye araştırıyordum . Geri korkuyordum 39+1de 40 haftanın içinde doğurmuştum:) sağlıklıca kucagına  al inşallah
tarafından
İlki 40ta doğdu bekledim gelmedi :) bakalım bundan umutluyum ama nasip tabi vakti ne zamansa o zaman gelecek  :)
(237 puan) tarafından
9 ay bitiyorda o son vakitler geçmiyor  ilişkiye  bol bolgirin acılman olur hemde belki doğumu tetikler ne biliyim :D
0 oy
(238 puan) tarafından
Al bende senın gibiyim 36+1 im gelısımı 37 +3 cıgerlerıde gelısmıstr artık gelsin ya nasıl bısı kıme benzıyo ona dknmak ıstıorum
tarafından
Ay sorma ben de çok merak ediyorum bi haftadır dilimde. Kimi görsem dua et de bu gece doğurayım diyorum hep  :D
(238 puan) tarafından
Ağrı sızı varmı bana arada kramp girio
(238 puan) tarafından
Bide hqreketleri nasıl benım kı kıpırdıo bı yerlerını deydırıo o kadar :)
tarafından
Olmaz mıığğğ  :)) yalancı sancılar var 2 3 haftadır. Göğüs altıma giriyor bacaklarını direyip aşağıya baskı yapıyo    :)) bacaklarıma kramp giriyor uykudan uyanıyorum acıdan
Sen de durumlar nasıl
0 oy
tarafından

31+1 den günaydın o zaman:angel:

Sağlıkla kavuşalım yavrularimiza<3

tarafından
Aminn kuzuumm
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Hadi hayirlisi
0 oy
(11,505 puan) tarafından

21 haftamdayım bende çok sabırsızım kızımı görmek için benim bile hemen doğurasım var;)) sağlıcakla gelsin tüm bebişler inşallah

tarafından
Amin canım. Daha dün 21 haftadaydım ben de  :) zaman ne çabuk geçmiş anlamadım :)

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 404 göst.
0 oy
9 cevap 440 göst.

381,002 soru

11,406,524 cevap

34,943 kullanıcı

...