0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde (1 puan) tarafından
Kizlar hesabim var burda ama orda paylaşmak istemedim.. eşimin 2.evliliği benim ilk evliliğim. Ilk evliliğinden bir oğlu var bizimle kalıyor. 13 yaşında kendisi ne zaman benim oğlumla yalniz kalsa patakliyor çünkü ne zaman yalniz kalsalar oglum ciglik cigliga agliyor. Daha once yanagini sıkarken gordum napıyorsun sen dedim seviyorum dedi e cani yaniyor agliyor bak dedim. Cok da saygisiz kendisi ne babasina saygisi var ne baskasina. Dun gece de cocugu uyuttum mutfaga esimin yanina geçtim 2 dk sonra bir aglama sesi geldi dedim dustu heralde esimin oglu basinda duruyor cocugum da ciglik cigliga agliyor yine ben anladim yine cocugumun canini yaktigini. Ben anladim diye heralde gitti babasina agladi yok karabasan geldi bana cok korktum söyle böyle. Esim asla anlamiyor çünkü o da evladi nasil toz kondursun. Cocugumun cani yandikca çıldırıyorum ne yapacagimi bilmiyorum. Esimle konusayim mi ne yapayim. Cikip gitmek istiyorum cocugumu da alip

22 Cevaplar

0 oy
(4,547 puan) tarafından
Galiba kıskanıyor bence eşine tatlı dille anlat Allah korusun ilerde daha çok zarar verebilir 
-Reklam-
0 oy
(119,346 puan) tarafından
Eve bi kamera yerlestir kesin cozum snr otur esine izlet 13 yas kucuk degil bilerek yapiyodur

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 843 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Hhshs (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,353 göst.
6 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Babe (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 611 göst.
19 Kasım 2020 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 560 göst.