0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (841 puan) tarafından
Her gün temizlik yapiyor musunuz benim evde çocuk yok hamileyim canim istemiyor her gün yapmayi hic sadece mutfak tezgahını süpürür bulaiskalri makine atarim dağınıklık toplarım süpürge 2 günde bir yapıyorum eve gelen de yok zaten pandemi zamani kac günde süpürge yapmam gerek bu aralar çok üşengecim canim hic istemiyor yapmak 

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Her gun yapmam evde iki kisiyiz ev kirlenmiyor ki
(841 puan) tarafından
Bizde iki kişiyiz dağınıklık yok ama illa süpürmeyince pis gibi geliyor
-Reklam-
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Her gün muhakkak supururum bir gün siler bir gün silmem günlük toz alırim
0 oy
(4,538 puan) tarafından
Günde 2 kere yaptığım oluyor kızım sağolsun
(130 puan) tarafından
Yine sen iyimisin bn gunluk supurup siliyorm her gun huy etmisim yapmadigkmda  pisim tribine giriyorm hahaha
0 oy
(9,889 puan) tarafından

Kız evim 150m2. Can dayanmaz hergun trmizlige :D

(855 puan) tarafından
Kaç Çocuk Var
(9,889 puan) tarafından
Kız o nasil ev kac oda :D bende bu tane var 5 aylik
(855 puan) tarafından
5+1 kuzum antre mutfak baya geniş  benimkide 8,5 aylık 1 tane :)
(9,889 puan) tarafından
Kiz ne esya var o kadar evde :D dubleksler bile 300m2 olmuyo merakettim :D nerdesin
(855 puan) tarafından
Kız işte evi geniş yapmışlar çok eşya yok normal her evde olan eşyalar :)
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Hergün süpürürüm görünen yerleri silerim toz alırım
(841 puan) tarafından
Benim evde yok öyle toz alınacak esyalar yok eşyamı az
(25,224 puan) tarafından
Benimde tek konsolum var salonda onu alıyorum tv yi siliyorum bide o kadar
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Biz iki kisiyken haftada bir yapardım çünkü hamileyken evde yemek vs pismezdi bı hafta içi banyo tuvaleti yikardim onun dışında haftada bir bebemiz doğdu 7 aylık şimdi haftada 2 kez yapıyorum ister istemez batıyor batmiyorsa yeter canım yat dinlen keyfini çıkar 
(841 puan) tarafından
Yatıp dinlenip yapmayınca suc işliyor gibi kotu oluyorum bizim evde yemek mecbur pişiyor pisircek insan yok
(3,053 puan) tarafından
Canım benimki yoğun geçti hamilelik hastalıkla o yüzden birgün annemde diğer gün kaynansm da ve onun dışında hep dışarda yedik o yüzden suç işliyor gibi niye oluyon kız pis değilse evin sorun yok gözüne batan biyer yoksa boşver ay çek üstüne bataniyeyi otur valla ararsın o günleri beben doğduktan sonra :)
(841 puan) tarafından
Oyle yapayım bari
0 oy
(48,370 puan) tarafından
hergun yapmam kışın cok kirlenmiyo zaten 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Heegun yapıyorum temzlik 
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Şimdi ben soylemiyim :))) 
0 oy
(397 puan) tarafından
Gün-de 2 defa ev süpürürüm günlük siler toz alırım evde 4 yaşında ve 9 aylik 2 afacan var mecbur kalıyorum yapmaya
0 oy
(2,814 puan) tarafından
Her gün süpürüyorum toz oluyor haftada bir siliyorum çalıştığım için.. hatta temizlik için eve birini almayı düşünüyorum
0 oy
(1,993 puan) tarafından
200 m2 bıktım hergün temizlemekten
0 oy
(5,575 puan) tarafından
Hergün kesin yer süpürürüm yoksa etraf b.k götürüyor üç dört günde bir silerim mutfak zaten günde iki posta bulaşık ocak tezgah komple tertemiz yapıyom çamasır makinası hergün çalısıyor onları as kuruyanları katla yerine koy derken akşam oluveriyor
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Her gün yapıyoruz 6 kişi yaşıyoruz haliyle çok çabuk kirleniyor 
0 oy
tarafından
Yapıyorum hamileyken arada yapmadığım oluyordu
0 oy
(118,987 puan) tarafından
Her gece yapiyorum ben 
0 oy
tarafından
Her gün süpürürüm 

Her gün silerim ama bir gün halıyı felan kaldırıp ertesi gün sadece boşta kalan yerleri döngü bu şekilde devam eder

Her gün tuvalet banyo yıkarım

Yazın hafta bir kışın iki hafta da bir cam silerim

Haftada bir gün de koltuklarımı silerim (evime dolmuşla gelen olduysa veya başka birine gidip bana geldilerse onlar gittikten sonra da koltuk silerim)

Duvarlarımıda toz alırken lekeli tozlu felan görürsem bez gezdirrim tozlu olan yerlerine o kadar
0 oy
tarafından

Valla canm bende hamileyim hep yorgunum temizlemek istemiyrm ama yine içimde kalıyor kalkip temizliyrm sonra niye yaptım yarın yaparım diyede kendime soyleniyrm:D

(841 puan) tarafından
Bende öyleyim valla
tarafından
Bu gidişle doğuma kadr hem yapıp hem soylenecez))
0 oy
(319 puan) tarafından
Açıkçası bebegim bırakmadığı için çok fazla temizlik yapmam . Ama yeri gelir hergun süpürürüm temiz olursa bir gün temizler bir gün temizlemem 
0 oy
(915 puan) tarafından
Hem hamileyim hem çalışıyorum 2 günde bir bir eşim bir ben  eşimle dönüşümlü  süpürüp siliyoruz pazar günü de komple temizlik yapıyoruz  beraber 2 kişiyiz  ev hep toplu ama ev cok tozlu geliyo süpürmeyince ama genel temizliğimi  ya cumartesi ya pazar yaparım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 110 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Dyg_1 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 547 göst.
28 Eylül 2021 Diğer kategorisinde 0852 (742 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
12 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1Nurr (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.
30 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,213 soru

11,288,650 cevap

34,696 kullanıcı

...