0 oy
349 göst.
Diğer kategorisinde (1,063 puan) tarafından
Kizlar kasılma diye post acmistim surekli kasılmam oluyordu ama sürekli ve altta da baskı hissediyordum ara ara, bugun doktora gittim rahim uzunluğum kısalmiş 3 e düşmüş ve rahimde kasılmalar var dedi erken dogim icin ilaç yazip istirahat verdi dilerim zamaninda gelir benim kiz yasayan varsa bilgisi olsin isyedim 31+3

6 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
benim 2bucga kadar indiydi .33+3de doğum yaptm açılmam 3cm di riske atmadlr risklydm çünkü 
tarafından
15gun kaldı 4gun ciddi yoğun bakımda kaldı snra nrmle alindi solunum skntisi vardı onu tkip ettiler kendi başına almasına fln baktılar 15gn snra cikrttm kızımı şükür canım
(199 puan) tarafından
Maşallah canım gözün aydın yine çok kalmamış elhamdülillah kilosu iyiydi galiba
tarafından
benim kız savaşçı inatçı biraz:) maşallah annesine ckmis allah hastane yollrdn bbeklrni bekleyen tüm annelere yardım etsin inşallah gerçekten zor bi durum ben hic yatmdm o halimle mümkünoldkca onun yanına gttm bi kere ağladı ben ynndyken orda Zoe tutm ama çıkınca ağlamstm :)) eşim teselli ettiydi:) 2250gramdi ama 2230gram olrk doğdu cnm.
(199 puan) tarafından
:) Maşallah canım senin adına sevindim insan emek veriyor 9 ay neler geçiyor başından kimseye evlat açısı gostermesin
tarafından
aynen canim aynen ben onu 7bck ay tasidm ama nasıl tasidm bi ben bi allah biliyor doğumda zor geçti 7ay oldu ben hala kndme gelemedm bile cck kolay büyümüyorms.s
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Allhım yardımcın olsun tamamına erdirsin inşallah sen güçlüsün ❤❤
(1,063 puan) tarafından
Allah razi olsun canm amin cok tesekkur edrrim
+1 oy
tarafından
geçmiş olsun canım inşallah 38 e kadar bekler bebiş
(1,063 puan) tarafından
Amin canm tek temennim de bu
+1 oy
(32 puan) tarafından
27 haftalık benim başladı kasilmam falan rahîm ağzı 20mm düşmüş dedi hep dinlendim hiç ayağa kalkmadim doktor progestan fitil verdi çok şükür 34 haftalık olduk üzülme canım doktor dediklerini yap hep  haftaya ilaçlar birakacam rabbim şifa versin
(1,063 puan) tarafından
Allah razi olsun canm valla cok uzuldum yalan degil insallah benim kizda zamanini bekler
(32 puan) tarafından
Sakın üzüme kendini düşün 27 başladı benim sen yine iyisini ağır birşey kaldırma ilaçla ihmal etme geçer 35 sonra doktor ilaçlar biraktiryor rabbim şifa versin inşallah umudun kaybetme
(1,063 puan) tarafından
Allah razi olsun canm benim 35 den sonra pek korkmam zaten yaklasmis olur ama simdi  olmasi korkuttu beni
+1 oy
(786 puan) tarafından
Allahim gunu gunune gelir inşallah
(1,063 puan) tarafından
Insallah canm coksaol
0 oy
(2,181 puan) tarafından
gecmis olsun canm ya insallah zamaninda gelir kuzucuk Rabbim sifa versin insallah 
(1,063 puan) tarafından
Allah razi olsun canm cok tesekkur ederim

İlgili sorular

+1 oy
19 cevap 711 göst.
19 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 419 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Annelerrr (271 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 248 göst.
0 oy