0 oy
169 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar 6 aylık kızım uyku desenız cok hafıf 10 dk da bır kalkıyo resmen ben yanında otursam o besıkte uyur 1 saat uyanmaz ama baska odaya gıttıgımde 10 dk da kalkıyor onu gectım azonce kucagımda memede uyudu besıge yatırdım on dk oldu mutfaktyım bır cıglık attı koştum resmen düştü mü ne oldu diye bu aralar cıglık atarak uyanıyor korkuyor mu ne oluyor anlamıyorum gece de 20 defa uyanıyor ve sureklı kucagımda uyumak ıstıyor belım kopuyo memede uykuya dalmadan once yatırıyorum yok oyle de olmuyo bu bır haftadır mahvoldum ya

9 Cevaplar

0 oy
(785 puan) tarafından
Bol bol oku bebeğine canım nazar değmiş olabilir
(785 puan) tarafından
Annelerin nazari çok degermis canım bol bol oku düzelir inşallah bide bazen atak haftaları oluyor atak haftasindada olabilir bebişin
tarafından
Aynen canım bır haftadır boyle aslında zaten krızlerı hıc bıtmedı ama en azından gece uyurdum sımdı o da yok 4. Ay atagını hıc yasamadık bunu yasıyoruz sanırım
(785 puan) tarafından
İnşallah en kısa sürede düzelir canım Allah yardımcın olsun
tarafından
Insallah canım cok sagol
(785 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
1.nazar değmiş olabilir korkuyor da olabilir rüyasında 

2. Beşiğin yanına içine yani kıyafetini falan koy belki fayda eder seni istiyor belliki emzik falan tutmuyor mu
tarafından
Vala nazar ve korkuyor kısmı olabılır ne zaman bırılerını gorse kızım aglar gozlerı guzel herkes de gozlerı cok guzel dıyor baya korkuyorum bu yuzden
Kıyafetı denıyım ya herkes dıyor oyle yap ama sankı olmayacak gıbı cok akıllı vala anlar bagımlı resmen bana esımın kucagındayken bıle elını uzatıp benım kucagıma gelıyor hep evde ıkımız tekız ya
0 oy
(570 puan) tarafından
Korkmuş olabilir canım oku bol bol bi hocaya git durumu anlat yatağına yastığına ona göre dua yazar
(570 puan) tarafından
Unutma canım dikkat et birşey korkmuşdur nazar olmuşdur ihmal etme o korku üzerinde kalır bide allah korusun
tarafından
Tamam canım çok sagol dikkat edecem artık ya
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Korkuyodur büyük ihtimal
tarafından
Dogrudur canım ben bol bol okuyayım cunku sesı baya gür cıkıyor
0 oy
(395 puan) tarafından
Yanına giydiğin tişörtü yastığa geçirip koy kokunu anlayabilir
tarafından
Tamam canım oyle yapayım yastık koymuyom altna ama kafasının altına tshortumu koyarım
0 oy
tarafından
Aynısı bizde var ya 3.5 aylık uyutuyorum aglayarak uyanıyor :(
tarafından
Oyy bana o ayları deme ılk 3 ay hayatımın en en kotu en zor aylarıydı cok cok yıprandım hıc gecmeyecek dıyordum gectı 4 ve 5 de rahatladım 5 bucuktan ıtıbaen kotu oldu yıne
0 oy
tarafından
O işin ilmini almış :) anne yanında devamlı yanidnam ayrımınızda basıyor çığlığı düğmeye basmış gibi anne yani basında bitiyor ")) yanına kirli bir kıyafetini falan bırak belki kokunu  alırsa daha uzun uyur 
tarafından
Onu denıyım vala bırı daha dedı oyle yap dıye ustımdekını makıneye atmıyım kokusu bıtene kadar dursun yanında vala esımle yan yana bıle otursak mızmızlanır oyle yanında ıster
tarafından
Ya kıyamam bu minnoslar vallahi anne karnında doktora yapıp geliyor akıllarına yetişmek çok zor ")) benim büyük kızımda aynı öyleydi eşimle ne zaman iş tutsak kalkar otururdu "D hahahah
tarafından
Kız az kocamın yanına oturmaya razıyım ama yok onada ızın vermez bır de babası nobetten geldıgınde kucaklar hemen havalı havalı dönup dönup bana bakıp guler cadı:))
tarafından
Hahahaha sana havasını atiyo o benim sende öyle bak diye ")) babalar kız çocuklarının ilk aski dır benim kızlarda öyle bir baba derler tekra tekrar baba çıkar ağızlarından zillilerin ")
tarafından
Maşallah onlara ya❤
0 oy
(979 puan) tarafından
canım benim kızım da aynı şekilde yapıyor 6 aylık oldu YouTube'da bir tane dua var onu açıyorum ondan sonra rahat rahat uyuyor.

Bunu aç başucundan biraz uzağa koy hergün 1-2 kere dinlet

tarafından
Çok sagol canım hemen deneyecem
(979 puan) tarafından
Denedin mi canım işe yaradımı merak ettim de
tarafından
Gece guzel uyudu daha acmadım canım unuttum oule ekran goruntusu aldım ama cok sagol
0 oy
tarafından
Öncelikle bebeğinin yanına kıyafet kokusu olan bişey köy ve bol bol dua ac oku
tarafından
Tamam  canım çok sagol

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 103 göst.
0 oy
2 cevap 85 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde gamii (534 puan) tarafından soruldu
0 oy