0 oy
830 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sizlere sorum olacak hanımlar annemlere yarim saatlik uzaklikta oturuyoruz kayinvalidemlerle beraberim annemlere yatili gidemiyorum esimi cok ozluyorum hep aklimda onda kaliyo halbuki 2 senelik evliyim cok sacma ama ne biliyim iste

21 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben bir gidiyorum anneme 1 ay yokum <3:Dhatta doğuma gittim 3 ay kaldım hahhaha git kal bence nolcak

tarafından
1 ay mı ben 1 hafta kalamam
-Reklam-
0 oy
(3,795 puan) tarafından

Herkesin derdi ayrı :ermm:

tarafından
Aynen öyle .
(3,795 puan) tarafından
Sen kimsin kiz ilk defa denk geldim
tarafından
Bn burdayım uzun süredir :)) yeni değilim..
(3,795 puan) tarafından
Himm iyi canım
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Keske benim annem gilde o kadar yakin olsa hep gider kalırım suan 9 saatlik yol aramızda gittiğim zaman 2 ay kalıyorum kocayı bosver biraz özlesin iyi gelir özlemek 
tarafından
Aynn ozlemek ozlenmek gercekten iyi oluyor bazen
0 oy
(2,336 puan) tarafından
Ben de anne evinde çok rahatım kalmak da istiyorum ama bı yandan da senin gibiyim gidip kalasm eşimi birakasim gelmiyor bı de ben anneme gidip kalıyorum diye eltim bana nasıl annende kalabilyosun biz de öyle şey asla olmaz erkek tek bırakılmaz sabah git akşam gel senin yaptığın çok yanlış diyordu sen de öyle dusunyosan bilemiyorum 
tarafından
Ozluyorum ozlememmi
(2,336 puan) tarafından
Git kal hem değişiklik olur kafa dinlersin
(12,776 puan) tarafından
Eltin kim oluyo da karisiyo asıl onun böyle demesi yanlış git kal düşünme
tarafından
Bencede evin bir olsa illa susmaz konusur ama evin ayriysa o kim oluyo ya
(2,336 puan) tarafından
Soruyu soran in değil benim eltim öyle demisti ben kendimden örnek verdim kizlar onun öyle bir sorunu yok yani o kocasını ozluyormus :)
0 oy
(14,166 puan) tarafından
2 senedir evliyim ilk defa 4 gün kaldım geçen gün eşimi evimi çok özledim orda çok rahatım yediğim önümde yemedigim arkamda aile binası bide anneannem dayım teyzem herkes var ama benim içim rahat etmiyor eşimde istemiyor uzun süre ayrı kalmak zaten bende kalamıyorum burda aylarca kalan var annesinde falan şaşırıyorum 
tarafından
Aynen bende senin gbiyim annemler nazima cok oynar senin dedigin gbi yedigim onumde yemedigim arkamda ama esim seslenmez uzun kalsamda gel yada git demez esimi odami cok ozlerim misal
0 oy
(1,319 puan) tarafından
Banane ben niye kaynanamla durayım sürekli 

Gider annemi de görürüm 

Eş özlenir tabi de , kendi anneni de ayırma yani. 
tarafından
Haklısın tabiki
0 oy
(9,625 puan) tarafından

Eşim de benimle beraber geldiği için bi sorun yaşamıyoruz :D 

tarafından
Ben o kadar sansli degilim maaleswff
(9,625 puan) tarafından
Peki ailesi mi sorun cikariyo yoksa eşin mı gelmek istemiyo
tarafından
Kaynanam istemez esimin annemlerde yatmasini kendi damadi hic yatmazmista kaynanam oyle der hep esimde ayda yilda bir gider annemlere ben dersem oda
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Bende ayri kalamam 5 yillik evliyim:Den fazla 1 gun.ondada surekli ararim yemek yedinmi falan diye abartiyoruz biraz galiba ama elimde degil 

tarafından
Ayni ben ikide bir ararim abartiyoruz tabiki ama iste:D
0 oy
tarafından
Ben de oyleyim esimde oyle. Ayri kalfik mi bize biseyker oluyor :D 
0 oy
(879 puan) tarafından
 Bende 6 yıllık evliyim bende öyleydim çözümü eşimide yanımda götürmek oldu herzman beraber gideriz kalırız benim evde bırakmanın sebebi kaynanmla oturmam ben gidince hemen oğlunu doldurmaya çalışır bende ona inat eşimle giderim 
(879 puan) tarafından
Ayy odama girer diyince şaşırdım inanırmısın benimkide her fırsatta odama girip kurcaliyor sen nerden anlıyorsun odani karıştırdığını ben iz yapıyorum bide sandığım var anahtarli biyere giderken özel eşyalarımı oraya kitler anahtari alir giderim şuna bak ya insanın kendi evinde gizlisi saklisi yok
tarafından
Aynen oyle esyalarimiz yikanir mesela cekmece varana kadar ta icine koyar girer yatagimizi duzeltir bornozlarimiz var esimle benim banyom ayri sanki ben yikamiyomus gbi onlari yikar
(879 puan) tarafından
Yuh deve deseydin  benimki ben varken odama girmiyor işte sıkıntı o ben yokken kurcalamak için giriyor
(879 puan) tarafından
Ne zamandır berabersiniz
tarafından
2 sene oldu cnm
0 oy
(237 puan) tarafından
Ayy bende öyleyim ama  6 saat var aramızda :) o yüzden eşim olmayınca  cok fazla gidip kalmıyorum acıkcası :D aklım hep eşimde kalıyor  özlüyorum gelmese iydim falan diyorum :D
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende bir oturuyorum geçen gittim 15 gün kaldım cuma günü geldim annemi de çok özlüyorum hem gidip yardım ediyorum eşim de arada gelip gidiyordu 
tarafından
Ne guzel
0 oy
(120,765 puan) tarafından
Takma yaa git kal 
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Bence esini ikna et beraber gdip yatin 
tarafından
Esim beni hicbir konuda dinlemezki bu konuda dinlesin:((
0 oy
(570 puan) tarafından

Senin gibisinide ilk defa gördüm kız bide birliktesin vallahi ben biraz kafam rahat etsin biraz dinleniyim diye gitcem gitcem diye başını yiyorum adamın gelincede dönmek istemiyorum haa eşimi çok özlüyorum bak o konuda sana katılıyorum 3buçuk haftadır annemdeyim eşim özlemek dışında mükemmel :D

tarafından
Gidince ozluyorum aynn ama kaynanam ben gidince esimi dolduruyo sorun o
(570 puan) tarafından
Evden ayrılmak gibi bir planın varmı
tarafından
Esim ailesine tapiyo resmen 2 sefer gittim annemlere iksindede geri geldim essek gbi ayirmam dedi halada oyle Allah buyuk deyip susuyorum
(570 puan) tarafından
Rabbim yardımcı olsun kuzum kıyamam sana inşallah çoçuk olunca değişir malasef birçok erkek anneci kaynanada fena olunca insan sabır diyip yola devam ediyor
tarafından
Allah razı olsun sabrediyorum zaten esime hakkimi helal etmiyorum Allah buyuk
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bende pek gitmiyorum hava baya soguk yazında gider gelirim kalmam
0 oy
(10,829 puan) tarafından
Keşke kocam bıraksa 1 ay kalsam hiç kalmadım annemin yanında 12 saat var ama hiç kalmadım :((((
tarafından
Ah bu eslerr:((
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Aynı sehirdeysem kalmaya karşıyım ben ne gereği var haftada bir veya iki defa gidiyorum annemler rahat bir şekilde evime gelip gidebiliyorlar sabaha kadarda otursam evime gelirim. Çocuklarım var üstü başı onu köy bunu köy uğraşamam yani birde gelince onların yıkanması yerleşmesi en iyisimi kalmamak zaten esimide.yanliz bırakmam aklım onda olur yedimi ictimi diye
tarafından
Eviniz ayri olunca esinizde gelip gitmenize karismiyosa ne guzel birlikte olunca oyle olmuyor iste:((
(1,908 puan) tarafından
Hmm anladım ama kalmaya izin veriyorsa neguzel
0 oy
tarafından
Gittiğimde bazen bir kaç hafta bazen aylarca kaldığım oldu tabiki çok özledik, hergün bir kaç kez görüntülü arar mesajlar cabası 

Gözüm arkada kalmaz ayrı kaldık diye. Özleriz muhabbet artar güzel olur.onun dışında sürekli sormam yemek yedinmi su içtin mi vs diye. Dolapta yemeklik olur zaten. Pişireceği zaman arar tarif sorar anlatırım yapar yer. Kaynanam merak eder biz eşimle ayrı kalınca yemek yiyemeyecek diye bende derim 35 yaşındaki adam aç kalmaz. Köyde arkadaşı yemeğe çağırır birileri ikram eder Yanlız da kalmaz aç da kalmaz  ben rahat olayım mutlu olayım diye sıkıntıya razı olur 
tarafından
Ne guzel ne sanslisiniz esiniz yonunden ben sansli olamadim maalesef
tarafından
Bu birazda sizin elinizde
0 oy
tarafından
Yarım saatlik uzaklıkta neden yatılı gitmek istiyorsun ki 

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 722 göst.
7 Eylül 2022 Aile kategorisinde Minikcikiletaaa (80 puan) tarafından soruldu
0 oy