0 oy
516 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Bebeğim daha 12 günlük ama kundak yapıyorum istemiyor kendini sıkıyor açıyorum yatıyor ama kundakla yatmasını istiyorum ben sizce kundağı açmalıyım kundağı da açsam kaynanam kızıyor bağla diyor daha iyi buyur diyor 

37 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kundak yapma yazık çocuğa 
-Reklam-
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ben hiç kundak yapmadim özgür birak bebegini tatlim
0 oy
(119,250 puan) tarafından
1 kez bile kundak yapmadim belliki istemiyo birak yapma
0 oy
(4,662 puan) tarafından
3 çocukta da yapmadım inan birşey değişmiyor 
0 oy
(5 puan) tarafından
Bende hiç kundak yapmadım sıkılıyordu bende serbest bıraktım
0 oy
(1,113 puan) tarafından
Ben yarim kundak yaptım sonra istemediler hemen actim yani anlamadim kundakta daha iyi buyur ne demekmis acaba 
0 oy
(689 puan) tarafından
Ben hic yapmadim.yazin dogdu o sicakta 50 derece de pissin mi saglikli olsunda bacagi dumduz olmayi verson
0 oy
tarafından
Her çocuk bir değil istemiyorsa yapma bence nolcakki
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Istemedigi şeyi bebeğe yapma kuzum o sana ait kaynananı fln bırak 
0 oy
tarafından
İstemiyorsa yapma canım benim kızımda istemedi yapmadım daha iyi büyür değilde daha güzel uyur kundak yapınca eli kolu sıçrayıp kendini uyandırmaz
0 oy
tarafından
Seni bağlasalar durur musun? O çocukta durmuyor kuzum aç gitsin serbest olsun
0 oy
(305 puan) tarafından
Kundak bebeklerin hareket özgürlüğünü kısıtlamaktan başka biseye yaramıyor ben  2 çocuğumda da yapmadım kaslarının gelişmesi için rahatça hareket ettirmeleri lazım canim hiçbir doktor da kundak önermez
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Kundaksiz yatiyorsa oyle yatir canim ben yarim kundak yapiyordum cunku eli kolu hareket edince uyaniyordu 
0 oy
(10,497 puan) tarafından
Kundak niye yapıyorsun cnm iki çocuğumda kundaksız büyüdü gayette güzel büyüdü MaşaALLAH  bir sıkıntı olmadı 

Demekki rahat edemiyor eziyet etme bebişe 
0 oy
(313 puan) tarafından
Ah be kuzum hiç olur mu öyle şey sana nasıl ki istemediğin bişey yapılsa huzursuz olursun oda öyle yazık çocuk istemiyor sen diyorsundur ki şimdi aman el kadar bebe ne bilecek öyle değil işte sen onun ne hissettiğini biliyor musun hayır istemiyorsa aç her çocuk kundakla büyüyecek diye bişey yok kaynanan istiyorsa dogursun bı tane onu kundak yapsın hayret 
0 oy
tarafından
Bebeğim dört aylik Olacak doğduğundan beri hep yaptım rahat uyuyor ama bebegin daralıyorsa yapma 
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Ben 2 hafta yaptım sonra yapmadım kızımda rahat değildi uykuda çıkmaya çalışırdı battaniye yi kafasına kadar geçirirdi 1 kere denk geldim bir daha yapmadım yapma sende canım bir şey olmaz 
0 oy
(181 puan) tarafından
Kız çocuk 9 ay sıkış tepiş büyümüş bırak da özgür büyüsün yavrum :) kaynanan geldikçe bolca sar geç
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Hiç yapmadım  sağlıkl değil bence
0 oy
tarafından
Bebeğim 5 aylık hala kundak yapıyorum bebekliğinden berri o olmasa yatmaz. Kundan onun eli kolu düzgün olması için korkmaması için alıştır öyle yatır canım rahat edersin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 303 göst.
0 oy
11 cevap 200 göst.
0 oy
6 cevap 203 göst.
23 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde XxDeryaaaa (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 915 göst.

379,291 soru

11,353,156 cevap