0 oy
464 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar eşim her tartışmamız da gerek ailesi gerekse tavırları konusunda özür diler 2. 3 gün sonra aynı hatayı tekrar yapar sizce ne yapmalıyım yani yapmam deyip aradan birkaç gün sonra yapan birine nasıl ders verilir

10 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Bi küs 1 ay barisma bakalim bidaha yapcakmi
tarafından
Aynı eşimden bahsediyor gibisin de bnm eşimin tek farkı ileri derece anne sevgisi
(461 puan) tarafından
Aynen tek fark o gibi görünüyor benimki Allahtan ikimizin yerinin farklı olduğunu biliyor
tarafından
Senden beterleri de varmış cnm şükret haline
(461 puan) tarafından
Çok şükür neler okuyoruz görüyoruz ama eşimde bazen hatta genelde kendinden kötülerden bahseder bende diyorum ki birazda senden iyilerden bahsetsene o zaman bişey diyemiyor
(7,972 puan) tarafından
Kız gidin yatin uyuyun ikide bi bildirim geliyo sjsjs
-Reklam-
0 oy
(570 puan) tarafından
Özür dilediğinde hemen affetmeyerek sürüntürerek sert bir tavır koyarak
(570 puan) tarafından
Tahmin ettim okur okumaz hemen af etmezsen iki güne tekrarlamaz o onu
tarafından
Aynn hemen affetmeyim bugüne kadar hep alttan alıp affediyodum. Affetmem bundan sonra
(570 puan) tarafından
Nasıl olsa affediyor hemen dedirmişsin adama kuzum ondan bu erkeklerin beyni ne kadar ki altan alıyon hat hut hötten anlıyor bunlar verecen ayarı bak nasıl kedi oluyor :D
tarafından
Haklısın CNm acımam bundan sonra iyilikle yaranamiyoruz bugün farklı yarın çok farklı zaten affediyor diyor
(570 puan) tarafından
Aynen bacım
0 oy
tarafından

Al çocuğunu git baban evine klsn kir pas içinde yemek yapanida olmsn aklına gelirsin ama taktik bazen işe yarar bazen yaramaz:D

tarafından
Cnm gelirim gelmesine ne bn uzun kalırsam komşular anlarlar
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Hemen affetme 
tarafından
Bn çok çabuk affedip çok Hatasını görmezden geldim aramız bozulmasın diye ama sonunda böyle oldu
0 oy
(9,001 puan) tarafından
Özrünü hemen kabul etme az kıvransın 
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ben 1hafta anneme gittim telefonlarina da cevap vermedim simdi sut kuzusu oldu masallah . sende hemen barisma hemen affedince nasilsa affediyo diyo tekrar yapiyo
0 oy
tarafından
Hemen affettigin için yapıyor kuzum bunu nasılsa affeder diye 
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Uzun süre konuşmam 
0 oy
tarafından
Valla cnm benimde ailesi yüzünden çok kavga ederdik bigun bı olay patlak verdi abileri falanda geldi daha ben başladım anlattım gorumcelerde vardı baştan sina ailesinin yaptığı her boku kaynim ne diyodum haklisin diyodu valizi getirdim gidiyorum dedim kocamada seni tüm memlekette rezil edecek köyünüze gelip rezil edecek sen dur donuna kadar Alaçam dedim benden bu kadar rahat kurtulamicaksn dedim 3 gün eve alamadım ne halin varsa gör dedim numarasını engelledim kaynimlarda eşimin ağzına sicmis sen kurban ol bu kadına kahrını cekiyo falan demiş şimdi şükür akıllandi ilk işim hemen evimi kaynananın irfan taşıdım şimdi kafam kulağım rahat
0 oy
(915 puan) tarafından
Yine aynı yapıyosa kavgadan sonra de bari bu ozurunde çiçek al da bari bu sefer  değişik olsun  de

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 302 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde BsrByr (846 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 932 göst.
10 Mart 2021 Diğer kategorisinde Bosverin (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 101 göst.
30 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Elif21 (2,573 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 5,072 göst.