0 oy
127 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
atopik egzaması var 7 aylıkken yumurtayı bi süre kestim ama egzama düzelmedi dedim herhalde yumurtadan değil. bu aralar sıkı takıpteyım yumurtadan olduğunu düşünüyorum denicem bakalım yumurtasız da kahvaltı olmuyor yaa sevıyor oğlum ama mecbur kesip bakmam lazım.  tariflerinizi bekliyorum anneler neler verebilirim. :) 

4 Cevaplar

0 oy
(992 puan) tarafından
Patatesi haşla içine peynir süt dök biraz çevir yedir . Yumurtasız bilemedim ne yapılır bide küçük  *.*
tarafından
süt yerine yoğurt suyu ve kaşar peynırı ile denicem canım teşekkür ederim. yeme problemımızde yok yumurtayı keseceğim için üzülüyorum inşallah yumurtadan değildir ya:(
(992 puan) tarafından
Inşallah değildir en güzel vitamin
-Reklam-
0 oy
(507 puan) tarafından
Un pekmez süt ile minik pankekler yapabilirsin canım çocuklar çok seviyo onu eline alıp yemeyi :)
tarafından
evet canım süt yerine yoğurt suyunu kullanarak yapıyorum pekmez le severek yiyor sıpa :) teşekkürler
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Canım internetten baktım smdi sordun diye gerçi sende bakmisisndir yumurtasız pankek var bide yumurtasız omlet var tavaya bir tatlı kaşığı yağ koymuş Baya kizdirmis rendenin ince yeriyle patatesi rendeliyor sonra kızgın tavaya eliyle bastırıp şekil veriyor arkalı önlü omlet gibi pisiriyor çok geçmiş olsun
tarafından
zahmet edip bakmışsın canım teşekkür ederim :) kaşarlı patates topları buldum netten,bi arkadaşta önermiş galıba yapcam
(5,720 puan) tarafından
Nedemek canım şifa olsun yavrulara inşallah
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Yarım avokado

1 tatlı kaşığı lor

Yarım muz

2 dilim bebek ekmeği

1 ceviz rendesi8+ay 

Muzu ve avokadoyu ezin içersine hemen bir bardak süt ile hazırladığınız taze lorunuzu ilave edin  cevizi rendeleyin en son eğer bebek ekmeği kullanıyorsanın içersine ilave edebilirsiniz yada 1 yaş üstü bebekler bu şekilde ekmeğin üzerine sürüp en son bal gezdirerek tüketebilirler  Afiyet şifa olsun minik gurmelere ‍♀️

.
tarafından
teşekkürler :) yarın deneyım bunu da
(5,720 puan) tarafından
Tamam canım ne dokunduğunu yediğini bilmediğim için yazdım ama sen kendine göre ayarlarsin
(992 puan) tarafından
Avakodayi 31 yaşında ben yiyemiyorum bebek nasıl yiyor:)sif olsun
(5,720 puan) tarafından
Yiyen yiyor canım tarif öyleydi ben fikir verdim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
2 Mart 2022 Diğer kategorisinde Gurmeanne (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 325 göst.
24 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 28 göst.
17 Haziran 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Fatocan4545 (1,511 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu

384,953 soru

11,513,625 cevap

35,174 kullanıcı

...