0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde (27 puan) tarafından
Kızlar en son dün geceki rüyamı anlatıyorum rüyamda çoğunlukla üç harflilerin evimdeyim. Daha doğrusu normal bir evdeyim ama onları hissediyorum rüyamda. Görmüyorum onları sadece orda olduklarını hissediyorum. Korkuyorum birde dün rüyamda sülük gördüm vücuduma yapışmıştı. Hep ilginç şeyler görüyorum bazen bir ağacı geçit olarak kullanıp başka gezegenlere gidiyorum. Bu ne oluyor Allah aşkına ben astral Seyehat mi yapıyorum yoksa? Bildiğiniz Seyehat ediyorum rüyamda sürekli hiç tanımadığım evkerdeyim ve genelde hep korkuyorum 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından

Üstünü sıkı ört bacım :D

Saka bir yana yatmadan once bol bol dua oku

(27 puan) tarafından
Kuzum rüyada Seyehat astral Seyehat mi oluyor çok sağol kuzum ama her gece görüyorum kabus
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Kız tövbe estağfurullah bende gördüm dün görünmezlerden saçma sapan uğraştım durdum uykuda
(27 puan) tarafından
Ben korkuyorum sen korkmuyor musun
(406 puan) tarafından
Tek olsam korkarım tabii hatta tek başına uyuyamam bile eşime sokulurum.
Hâlbuki bekarken hep yalnız yaşadım ben :/
0 oy
tarafından
Tövbe la düşman g.ö.t.üne :D
(27 puan) tarafından
Yemin ederim bak tükendim uyumak istemiyorum direniyorum çocuklar uyusa bile ben 1 günü uykusuz geçirdiğimi bilirim
0 oy
(1,667 puan) tarafından
Yatmadan önce korku filmi falan mi izliyorsunn ya da okudugun birseyler hafizanda yer edinmis olabilir  .
(27 puan) tarafından
Hayır ben çok korkak birisiyim aksiyon filmi bile izlemem genelde hep duygusal aşk filmi izlerim
(1,667 puan) tarafından
Hmm anladim cnmm dua oku istersen yatmadan once baska seyler düsunmeye calisss
0 oy
(551 puan) tarafından

Bu konularla çok ilgileniyosaniz görmeniz normal bence bilinçaltı etkileniyor olabilir duyduğunuz bir kelime dahi buna neden olabilir diğer türlü dua etmek önemli tabi uyumadan önce felak nas ayet-el kürsi ben rüyamda bile okuyorum baya ilerlettim dua etmeyi korku nelere kadir  :D

0 oy
(842 puan) tarafından
Bende hep yılan piton akrep görüyorum  yatagin içine girip sokuyor beni yatmadan önce yatağın altına üstüne bakıyorum her yerini gelip isirmaisnalr diye uyamiyorum korkudan bazen de milletle uğraşıyorum rüyamda çeşit çeşit görüyorum valla bıktım ya 
0 oy
(401 puan) tarafından
Bende evliliğimin ilk aylarında oyle oluyordum sanki yatağımda biri var gibi itiyordum sonra ayak sesleri sonra bir evi icinde dolasigjrdum yemin deli olmuştum uyumak istemiyirdum sonra muska yaptırdılar yatmadan önce ayetler karşı ve fatiha okuyordum gecti artık çok sukur 
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Bizim buralarda cinler insanlari uykudayken alıp götürurmüş gezdirip geri getirirmis diye bir inanç var hatta sabah uyandıktan sonra elinde kina izleri görenler var bende de oldu mesela bir defasında sabah kalktım sağ elimin işaret parmağı kina olmuştu açık turuncu renk anneme gösterdim cinler seni düğüne götürmüş gece dedi aynen böyle kınalı olan çok kisiyide gördüm 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Eşime hep oluyor korkarak uyanıyor onun çocukluğundan beri var muska falan yaptırmış lar fayda etmemiş 
0 oy
(12,513 puan) tarafından

Tövbe estağfurullah :ermm:

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Astral seyahat öyle olmaz canım astralda istediğin bildiği yerlere gidip istediğin şekilde hareket ediyorsun. Kullandığın ilaç varmı?
0 oy
(173 puan) tarafından
Kork zaten abla bu ne biçim rüya
0 oy
(6,681 puan) tarafından

Ya neden hep boyle postlar geceler aciliyo??

Esimde evde yok nasil sabahliycam bilmiyorum:ermm:

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 447 göst.
17 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Esmanurrr (800 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
6 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
3 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,408 puan) tarafından soruldu
0 oy