0 oy
420 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından

Ben 22 yasimdayim 29.07.2018 de evlendim dugunume 1 ay kala kiz kardesim cok ama cok rahatszilandi yogun bakimda olum kalim savaslari verdi tansiyon inanmicaksiniz ama bizde inanmadik doktorlar dedi 35 kadar cikmisti doktorlar bunun mucize oldugunu bize demislerdi bi hastalik cikti kardesimde takayasu yani (nabiz alamama) suan hipertansiyon hastasi 20 yasinda 10 gun yogun bakim kapisinda bekledik bize bir gun iyi bir gun kotu haberler geliyodu sonunda sukur iyi oldu yogun bakimdan cikti serviste yatti birazda ondan sonra benim dugunum oldu 1 haftalik gelindim esim kaza yaptim ölûmden dondu ameliyat oldu hemen carsafta hamile kalmisim  hamile oldugumu ogrendigimde esim hastanede yatiyodu orda o haberi ogrendi neyse cok sukur oda atlatti 30. Haftaya geldim esimin dedesi vefar etti bende korktum o gece acile gittim sancim vardi ama sancim yok gozukuyodu bana acil doktoru bebegimin basinda kist oldugunu soyledi beni perinatolojiye gonderdi gittim orayada orda bana bebegimin beyninde kist oldugunu kalbinde daralma oldugunu bobrek yetmezliginin oldugunu gelisim geriliginin oldugunu soylediler ben yine inanmadim bana bebegi istersen öldurup alabiliriz dediler ben izin vermedim ne olursa olsun kabulumdur dedim dogum yapacagim gun geldi ordada ayni seyler dendi acil sezeryana alindim cunku bebegim riskliydi normal dogum olmazdi 38+3 te yaptim 1 hafta yasadi bebegim dogumdan sonra metobolik bi rahatsizlikta cikti sonra kaybettim:'( 4 ay sonra tekrar hamile kaldim bu kuzuma bundan sonra tum hamileligim riskli gecti ve korkulu ayni seyler olucak diye cok hastanede yattim en ufak seyde gidiyodum korkuyodum cunku cok sukur saglikli dogum yaptim bebegim suan 8 aylik dunyanin en guzel seyi anne olmakmis ben niye anlattim bilmiyorum ama icimi dokmek istedim❤❤:(

7 Cevaplar

+1 oy
(250 puan) tarafından

Yalan dünya canım herşey imtihan bizim için sabretmek ve şükür etmek lazım her anımız için <3

(1,297 puan) tarafından
Cok sukur her zaman ediyorum
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Rabbim baxı kullarını sok sık imtihan eser ne güelki bu dönemlerde şükründen vazgeçmeyip isyana gitmemişsin  burada anlatmanda artık bardak son damla ile doluğu için boşalması gerekyiği hissine kapılıp yazdın rabbim bundan sonraki hayatında sana daha huzurlu sağlıklı kolay imtihanlar nasip etsin cnm
(1,297 puan) tarafından
Kizimdan sonra hayatim dwgisti hersey guzellesti hic bir zaman isyan etmedim
(5,311 puan) tarafından
Rabbim daim kılsın hayatındaki güzelikleri
0 oy
(119,225 puan) tarafından
Rabbim sevdigi kullarini imtihan edermis yaa 
(1,297 puan) tarafından
Aynen oyle canim
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Allah sevdiklerini sana bagislasin ,bidaha ayni acilari gostermesin, bi sadaka ne ver canim Allah korusun
(1,297 puan) tarafından
Verdim canim verdim amin insallah
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum yaa ne kadar zor günler geçirmişsin allah sevdiği kullarını imtihandan geçirirmiş sen hep şükret cnm rabbim evladını sana bağışlasın derdini hastalığını göstermesin inşallah 
(1,297 puan) tarafından
Cok zor gunlerden gectim sukur her halimize
0 oy
tarafından
Rabbim yanındaki kuzuna uzun ömür versin seni onla imtihan etmesin insallah canım
(1,297 puan) tarafından
Amin amin insallah canim
0 oy
(557 puan) tarafından
Kıyamam sana yaa çok üzüldum şuan varya o melek sana bir hediye olarak verilmiş ya allh seni ne çok sınava tabi tutmus sabrın sonu selamettir cnm 
(1,297 puan) tarafından
Cok sinavdan gectim sukur yinede halimize
(557 puan) tarafından
Aynn şükret hep allha hep dua et yavrunu sana bagislasn

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 372 göst.
25 Aralık 2019 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 523 göst.
10 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy