0 oy
1,627 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (616 puan) tarafından
Kızlar ben dünden itibaren leslieye başladım şuan kilo verme aşamasındayım 75.100 den 71.600 e düştüm amacım 60 65 olmak ve korumaya almak dün Leslie 1 mil yaptım bugün dışarda olduğun icin yemek olayını ayarlayamadim fazla kaçırdım o yüzden eve gelince Leslie 3 mil 45 dakika yaptım kaç günde faydasını görürüm yemeğinde dikkat ediyorum 

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sorması ayıp Leslie ne bacım :)))
(616 puan) tarafından
Evde spor kuzum yaz youtube
tarafından
Tm cnm saol
-Reklam-
0 oy
(110 puan) tarafından
O ne oluyo canim:))
(616 puan) tarafından
Evde spor canım youtube yaz
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Bir ayda fark etmeye başlıyor

(616 puan) tarafından
Sağol cnm acelem yok zaten
0 oy
(2,323 puan) tarafından

Sadece 1 gün yaptım canım faydasını görmedim haliyle :D

(616 puan) tarafından
Devam etseydin kuzum ben açıyorum oğlum var 21 aylık oda benim yaptığımı yapmaya claisiyor
0 oy
(5,721 puan) tarafından
İki haftada görürsün canım hem beden olarak hem tartıda diyetle beraber düzenli yaparsan baya gider
(616 puan) tarafından
Sağol cnm insllah yapcam bu defa baya kararlıyım
(5,721 puan) tarafından
Bende kararlıyım canım yaza kadar dikkat edicegim. Pazartesi tartı günüm ❤️❤️
(616 puan) tarafından
Kaç kg ile başladın cnm
(5,721 puan) tarafından
Senden çok kötüyüm yaa
0 oy
(895 puan) tarafından
Ben hala yemek sitelerinde gezeyim tuh bana.kiz actim yabanci konusuyo kadin.simdi biz onunla aymi harektlerimi yapcaz
(616 puan) tarafından
Konuşmayı anlama kuzum bende dinlemiyorum hareketleri yapsan yeter
0 oy
tarafından
45 dakikaligini hic bikmadan 2 ay yaptim diyeyle beraberde 17 kilo falan vermistim 
(616 puan) tarafından
Sağol canım yapacavim her gün ama işte kimi gündüz kimi akşam ne zaman olursa en sağlıklısı sabahmis ama uyanır uyanmaz oğlum ackms oluyor hemen kahvaltı işine girisiyoruz
tarafından
Bak ben napardim biliyo musum
Sabah kalkardim 8 9 gibi once oglumun karnini doyurur onun gonlunu yapardim bol su icip aci kahve icer baslardim yapmaya sonra kiraz sapi icerdim. Sonra kahvalti ama.ekmek sifir. Sonra ara ogunde meyve yada musli sonra aksam 4 5 gibi yemek bi porsiyon ekmeksiz surekli su aksam yatmadan da spor yapar yatardim bide ben korse taytla sporumu yapardim
(5,721 puan) tarafından
Aaaa maşallah çok kilo vermişsiniz tebrik ederim
(616 puan) tarafından
Korse tayt arıyorum deli gibi nerden alfin canım
tarafından
Valla ben normal bi magazadan almistim canim yaa ama en kucuk bedenini almistim zooorla icine giriyordum :))
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Hangisini yapyon bacm ha ben giryom bilemiyom hangisini uapcami
(616 puan) tarafından
Canim seviye olarak değişiyor ben dün 1 mil yaptım sonra 3 mil 5 mil diye gidiyor 15 dakika yaptım dün çok kasma yoksa her yerin ağrır
(2,722 puan) tarafından
Saol canm
0 oy
(19 puan) tarafından
bünyeyle alakalı galiba Bn leslie 45 dk yapıp 1 haftada etkisini görmüştüm özellikle Bacak bölgemde sıkılaşma olmuştu
(616 puan) tarafından
Benim göbek daha büyük sorunda inşallah termal tayt Alicam bide yarın streç sarıp yapcam :)
0 oy
(774 puan) tarafından
Kız ben şimdi 15 dakika yaptım maaf oldum bide squat yapıyım dedim 40 tane zor yaptım her yer sarktı doğumdan sonra spor şart sayende bende başladım kız spora 
(774 puan) tarafından
Hadi ya ay kız aklınla bin yaşa sağol valla öyle yapıyım :-D
tarafından
Mesela doğumdan sonra da takarsan da göbek sarkması olmaz..sonuçta doğunca boşluk kalıyor toparlanması için korse takılır..çok işe yarar dvamlı yaparsan
(774 puan) tarafından
Ay canım inşallah ya valla peki ben bu leslie yi akşamları yapsam faydasını görürmüyüm sabahları bebekten çok zor oluyor
tarafından
Tabii ne zaman müsait olursan..biraz da yeme içmeye dikkat et zayıflarsın
(774 puan) tarafından
Tamam canım sağol valla teşekkür ederim
0 oy
(6,919 puan) tarafından

Leslie  ne ya köy oradan bir erik dalı ne bilim bı roman havası yap ortaya karışık bı halay bitti:D

0 oy
(59 puan) tarafından
Cnm bende pazartesi başladım yarın 4. Gün bende sabah leslie denicem bakalım fayda görücekmiyim amacım baya rahat 20 kilo falan vermek 
(5,721 puan) tarafından
Ne uyguluyorsunuz canım ogrenebilirmiyyim
(616 puan) tarafından
Bnm şuan kilom 72 hedef 65 olursa 60

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 427 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mavi-beyaz (1,682 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 95 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,088 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 219 göst.
1 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Syma (656 puan) tarafından soruldu

380,123 soru

11,379,470 cevap

34,866 kullanıcı