0 oy
690 göst.
Diğer kategorisinde (984 puan) tarafından

İnstagramda bir post gördüm hemen buraya sorayım dedim. :D

Ben anneme anlatırken köfte yoğuruyordum. Eşimlr aramda yaş farkı var ve normalde abi derdim. Anneme "anne benim bir sevgilim var ve ciddi düşünüyoruz" dedim. Kim diye sorunca " X abi" dedim. Ağız alışkanlığı :D kızım hâlâ daha abi diyorsun nr evlenmesi dedi. Yaştan dolayı izin vermedi. Amaaa allem ettim kallem ettim evlendim:D 2 sene oldu 1 yaşında kızımız var. Allaha çok şükür <3

Sizinkilere ne oldu diye sorup geceyi kapatıyorum. Yarın tek tek yazarım  cici geceler hepinizeee<3:kissing:

33 Cevaplar

+2 oy
(332 puan) tarafından
Anneme değil babama anlattım olmaz dedii kactimmm keşke babamı dinleseydimm eşekler gibide pişmanım buyuklarin bildiği olmasa evet derler zatennn şuan çok sinirliyimmm TM da böyle bı soru geldii 
(2,704 puan) tarafından
Ahhh ahhh ana baba ne derse var bi bildikleri. Zamaninda birine tutturdum olacak diye sadece anam babam degil butun ailem karsiydi. Hatta herifin kendi akrabalari bile sen nasil boyle bi hata yaptin dedi sonradan. Bi sozlendik biraz rengini belli etti sağolsun. Baktim olmayacak ayrildim ******** evlendi hala pesimdeydi. Yine de ucuz kurtuldum. Cok sukur elhamdulillah :) bu da boyle bi tecrube iste
(1,303 puan) tarafından
Benim istediğim başka biri vardı ailem istemeyince vardır bir hayır dedim ayrıldım ailemin istedigiyle evlendim çok pişmanım asla anlaşamıyorum birbirimize hiç uygun değiliz ben ak diyorsam o kara diyor o derece zıttız...
(332 puan) tarafından
Aynı bizde zittizz biktimm yaa
(332 puan) tarafından
Pazartesi gitcm dava açmaya yoruldum artik
-Reklam-
+2 oy
(5,538 puan) tarafından
Anneme birini seviyorum diye hiç anlatmadım eşimle de görücü usulü evlendik 
(504 puan) tarafından
Sende bendensin
(5,538 puan) tarafından
Öyle birşey olmuş olsaydi bile annem önce okuyun aşk karın doyurmuyo derdi hep yani çok rızası olmazdi
+1 oy
(238 puan) tarafından

Ay nolcak ikinci çocuğu yaptık doğmasını bekliyoruz :woot:

0 oy
(6,256 puan) tarafından
Evlendim şükür ❤️❤️
0 oy
(6,034 puan) tarafından

Anneme mantı yaparken anlattım oklavayla bana vurmuştu sjsjsj

Uğruna oklava yediğim kişi şuan eşim oluyor :D

0 oy
(257 puan) tarafından
Evlendik çok şükür
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Evlendik bir oğlumuz var şükürler olsun 
0 oy
(3,908 puan) tarafından
Kocam oldu.. patates soyarken anlatmıştım anacığıma yanlış hatırlamıyorsam 
0 oy
(2,704 puan) tarafından

Anneme anlattiklarim yalan oldu :D esime de teyzem vesile oldugu icin daha benim haberim olmadan onlara soylemis izin almis. İlk ben anlatamadim yani :)))

0 oy
(5,088 puan) tarafından
Tam olarak şu an karşımda kahve içiyor canına yandığım :) ♥️
0 oy
(395 puan) tarafından
Bebegimin babasi oldu ❤️ can esimmm 
0 oy
(997 puan) tarafından

Ben kahvaltı masasında herkes varken "Ben evlencem" dedim babam bana dedi ki "Kim o şanssız kişi , Allah sabır versin inşallah şimdiden" demişti :D:angel: evlendim kocamla 

0 oy
(11 puan) tarafından
Hiç anlatmadan annem anladı sende birşeyler var diye sonra babama bende köfte yuvarlarken anlattım sonra tanışma vs vs evlendim Allah izin verirse şimdide boşanımaya ilk adımı atacağım 
(629 puan) tarafından
Neden cnm
0 oy
(9,003 puan) tarafından
Ablam anlatmıştı anneme ben söyleyemedim. Annem de babama söylemişti. Halbuki 26 yaşındaydım. Atanmıştım. Koca kız olmuşum hedefelrimi tamamlamisim hala söyleyemiyorum anneme sjsjsj sonra da evlendik ve iki çocuk var çok şükür. Eşim hayattaki en büyük şansım benim.
(629 puan) tarafından
Calisiyormusunuz peki
(9,003 puan) tarafından
Evet canım çalışıyorum
0 oy
(4,296 puan) tarafından
Biri hala bekar evlilik sorumluluguna girmek istemedi digerinin allah bin belasini versin.
0 oy
(11,086 puan) tarafından
Anneme anlattıklarım yalan, anlatmayıp yakalandığım ve sonra tanıştırdığım kocam oldu. Anlattıklarıma izni vardı kocama izni yoktu. Çok olaylar oldu ama olsundu
0 oy
(1,538 puan) tarafından
İki gün önce ikinci çocuğunu doğurdum ♥️♥️♥️
0 oy
(311 puan) tarafından
Ben eşimden ayrılmıştım konu neydi bilmiyorum sonra bı baktım hemen İstanbul'dan kalkmış gelmiş Malatya'ya aynı hun içinde onu karşımda görünce zaten akşamına annemle tanıştırmaya götürdüm   hatta hep konu açılınca derim benim kararlılık seviyesi diye :D
0 oy
(16,103 puan) tarafından
Anneme hiç birini anlatmadım. Sadece birini biliyordu onu da teyzemle paylaşmıştım teyzem de anneme söylemişti ama annem ses etmedi uani olumlu karşıladı. O kişi de kumaş falan satıyordu arada bir dalga geçerdi benimle kumaslarimiz artık beleşe gelir falan derdi. Ama tabi su an eşimle evliyim mutluyum. Eşimi de annemler köye geldiğimizde öğrendi onu da yine ben değil amcam söyledi biri var kızınızı istemeye gelecek vs diye önce karşı çıktılar tabi ama sonra kabul ettiler 
0 oy
(789 puan) tarafından

Mutfakta söylemedim annem şüphelenmiş odama geldi. Sen biriyle mi konuşuyon dedi bende hayır falan dedim ama yemedi tabi sonra laf arasında söyledim resmini gösterdim gözüm tutmadı dedi orda konu kapandı zaten ondan 1 Veya 2 hafta sonra mı kaçarak evlendik şuan eşim oldu annem gözüm tutmadı demişti ama suan tam tersi çok seviyor eşimi hasta falan olsa normal konuşurken falan hemen eşimi soruyor :D

(984 puan) tarafından
Aha ben ya bennnn djdbdbd
Biz de kaçtık. Gerçi kaçtıktan 3 saat sonra pişman olup geri döndüm hahaha
İstemediler yaş var diye. Ama şimdi canım damadım diyor. Bana kızıyor annemle babam. Sakın adama bir şey deme diye. Allah razı olsun namazını asla bırakmaz ezan okundu mu kılmaya gider. Bu huyu yüzünden daha çabuk ısındılar eşime. İlk zamanlar yok gibi görüyordu dnsndn
(789 puan) tarafından
Ahahah ne güzel işte :D Allah daim etsin inşallah pişman ettirmesin canım☺❤

İlgili sorular

0 oy
28 cevap 675 göst.
+1 oy
11 cevap 413 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Miniklerin annesi (1,024 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 462 göst.
22 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Emine S (16,103 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 386 göst.

381,382 soru

11,417,963 cevap

34,973 kullanıcı

...