0 oy
110 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar detaylı usg ne işe yarıyor ne için yapılıyor kaçıncı ay yapılması gerek hakkında bilgim yok açıklayabilir misiniz

2 Cevaplar

0 oy
(6,919 puan) tarafından
Ayrintili bebeğin tüm organları bakılıyor   5aydsn yani 20haftalik olunca giriliyor
-Reklam-
0 oy
(1,054 puan) tarafından
18 hatlaikken bakliyor en erken bebegin her organina bakilir bacak boy kol kalp vb. Kimisi uzuuuuun uzuuuun bakar kimisi ki kaç dakika devlet kısa bakiyo özeller uzun bakiyor yarım saati bile gecen oluyor cd bile veriyo ozeller 
tarafından
Pki zorunlumu yapmasak olur mu
(775 puan) tarafından
Tabikide zorunlu değil evladımız her türlü bizimdir Allah korusun bisi çıksa ondan vazmigecicez tabikide hayır ben hep korktuğum. İçin ikizlerim vardı içim rahatlasın diye yaptırdım
(1,054 puan) tarafından
Sana sunu diyim bebegim hertulu benim ne olursa olshn ama yapmazsan hep bi süphe olur içinde acaba varmi bise acaba niye böyle bugün keşke yapsaydim diye dusunur durursun hamileyken coook fazla vesvesler kemiriyo insanı sadece için rahat olsun bi yaptır.
tarafından
burda devlette  yok ozelle konuştum ordada yok ağrıya gitmem gerek oda eşimin işinden dolayı biraz zor görünüyor inşallah yine gidebilirim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 94 göst.
0 oy
9 cevap 337 göst.
28 Aralık 2020 Aile kategorisinde YeniiiAnneee (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 483 göst.
0 oy
2 cevap 125 göst.

378,401 soru

11,326,518 cevap