0 oy
628 göst.
Aile kategorisinde (99 puan) tarafından

Arkadaslar bu pandemi.ikinci faz basvurusu yaptim.ama e devletten söyle bisey cikti acaba öyle olunca vermiyolarmi.bilgisi olan varmi.eşimle ben ayri aryi basvurduk ikimizin basvurusu.

image

8 Cevaplar

0 oy
(3,669 puan) tarafından
1 kez aldıgın, İcin, reddedilmiş ikinci kez olmuyor sansa cıkarsa kendi
tarafından
Canakalem arkadaş siteminizi burda değil sosyal yardıma yapacaksınız burdaki insanların ihtiyaçları olmasa başvuru yapmazlar zaten bende ilk aldım ikinciye tekrar başvurdum mecbur napalm dilenmiyoruz devlete başvuru yapıyoruz...
(3,669 puan) tarafından
Devlet arastırıp veriyor postuna baktım, da evin varmıs Bi düsün, bakalım, neden vermemişler
(866 puan) tarafından
Ev bana getirip her ay para vermiy9r benden her ay para aliyor .krediye vermesem kiraya verecektim .insanin evi olması milyarder olduğu anlamına gelmiyor .zaten bin liranın peşinde degilim ben .arastirildigini da düşünmüyorum. Burada post görene kadar aklıma bile gelmezdi .zaten biz bu zamana kadar igne kadar yardim görmedik cok şükür  .kimseye güvenmediğimiz icin dişimizi siktigimiz icin evimiz oldu allah size de nasip etsin
(3,669 puan) tarafından
Tamam arkadasım ev sahıbı olmak daha zor kredi falan ama bizim elimizden gelen birsey yok devletin kuralı bu
(866 puan) tarafından
Yok ben size bisey demiyorum bi düşünün niye vermiyolar diyince dedim .ben almadim diye kimse almayacak diye bisey yok  .imkanlardan sonuna kadar faydalansın herkez .bir lira bir liradir
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malesef canım :( 
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Canım bı kere aldın mı aldiysan ondan öyle diyor
(99 puan) tarafından
Bi kere aldim.evet ama ikinci kezde dagitiyo diye duydum.o yüzden basvurdum benimle birlikte. Enistemde basvurdu kendisi ikincisinide aldi.ama bana gelmedi.
(3,921 puan) tarafından
Evet iki defa alanlar oldu
0 oy
tarafından
Yeşil Kart olanlara sanırım iki kez veriliyor  bende başvurdum sizinki gibi oldu
0 oy
(14,079 puan) tarafından
1.fazda alinmiş zaten 2.reddedilmiş
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Taaa Mayıs'ta başvuru yaptım hala işte beklemede. Eşimde o zaman yaptı ona da yanıt gelmedi.
0 oy
(206 puan) tarafından
Canım ppt yi ara onlar sana söyler.cikip çıkmadığını bence çıkmıştır benim ikinci ilkki öyle.cikti sonra.ikincisi feshedildi diyor 4441788 ara sor.cnm.insallah cikmsitir
0 oy
(9 puan) tarafından
Bendede böyle yazıyor ama Bizim komşular Bazıları 2defa alanlar hata 3faz bile alanlar oldu ve Bizim hiç bir şeyimiz yok ama biz red ediliyoruz biz o kadar zor durumdayız öylede yaziyok ama yazdığımız gibi red ediyorlar bunlar kafaları estiği gibi kabul ediyorlar durumu olmayanlara değil maalesef
(99 puan) tarafından
Aynen canim.doğru vala malesef kafalarina göre veriyolar.

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 517 göst.
1 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Nesli-birand (350 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 94 göst.
0 oy
4 cevap 645 göst.
7 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,381 soru

11,356,275 cevap

34,832 kullanıcı