0 oy
1,016 göst.
Diğer kategorisinde (6,683 puan) tarafından
Kizlar eşimin bi iş arkadaşi var ayni zamanda kapi komşumuz ve boşanmiş.eve surekli kizlar getiriyor..eskiden esimle arasi iyidi ama tanidikca esim uzaklasdi ondan..

Neyse bu gun oylen kapi caldi acdimki bu..bana namaz kilicam seccadem işde kalmiş sizde varsa vere bilirmisiniz dedi bende verdim..aksam esime soyledim eşim o namaz kilmiyorki dedi eminmisin dedim evet dedi icki falan iciyo dedi sinirlendi aradi cebinden de acmadi.. sora  bana kizdi kapiyi acdigim icin..bide esim uyarmiş ben evde olmuyorum bisey lazim olursa kapiyi calmadan once beni ara diye

Neden boyle bir yalan soylemiş ola bilirki?aksam aksam canim sıkıldi

24 Cevaplar

0 oy
(780 puan) tarafından
Bence aklında başka bisey var-dır birdaha sen kapını açma pislik çok etrafta namaz kılacak insan çarşaf serer üzerinde kılar komşuya gidip seccade istemez mesela sen kadınsın namaz kılacaksın gidip komşudanmi alırsın seccadeni yoksa evde çarşaf veya temiz bisey serip üzerinde mi kılarsın şimdi kimseye güven olmaz bak eşinde huyunu öğrenmiş adam kizmakta haklı sakin birdaha açma kapını Allah korusun 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Allahallah. Eğer namaza baslamis olsa seccadeyi neden iş yerine götürüyor. Ve iş yerinde kılıyorsa eşin kesin görürdü. Kapını sürekli kilitli tut sen bence
0 oy
(237 puan) tarafından
Günahını almak istemem ama namaz kılmak istese seccade olmadan da kılabilir halı nın üstüne falan bence senin tepkini ölçmek istedi bahane uydurmuş olabilir 
0 oy
(8,081 puan) tarafından
Sordunuz mu canım 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 726 göst.
19 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤Mehincik❤ (6,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 627 göst.
5 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Poyrazuraz (37 puan) tarafından soruldu
+3 oy
69 cevap 1,792 göst.