0 oy
205 göst.
Aile kategorisinde (393 puan) tarafından
15 dkda bir yarim saatte birr kalkiyor şimdiye dek gram uyumadi diş cikaryor calpol verdim karnini doyurdum yeniden salliyorum nolur uyusun nolur

5 Cevaplar

0 oy
(430 puan) tarafından
Al benden de o kadar canım uyumuyor geceleri gündüzleri uyyo bizimde diş çıkıyo 8aylık oğlum 8 aydır uyku haram bana gazınıda çıkaramıyo üstelik 
(393 puan) tarafından
Yoruldum yoruldum :( rabbim guc sabir versin bize
(430 puan) tarafından
Aminnn
-Reklam-
0 oy
(54 puan) tarafından
Bizimde gündüz gık demeden 3 saat uyuyo gece mızıkçı çok yoruldum dışım agriyo sizinki kaç aylikk
(1,077 puan) tarafından
Gunduz uykusunu 1 saatı gecmeyecej sekıkde öperek uyandırın bırkacgun. Inanın gece kesintisiz en azından 1 defa fılan kalkıyor.bızzat denedım bırde tum gunduz uykularını 6 dan önce sonlandırıyorum
(54 puan) tarafından
Deniycem olursa  sana olur boyu dua ederim:)
(1,077 puan) tarafından
Mısal bugun bıraksam 2.5 saat uyurdu ama 1 saat 1. Dakıkadan sonra kendi uyandı emmek ıstedı emıp uyuyacaktı oglen ama uyutmadım oyun oynadık sokaga cıktık yuruduk sımdı bayıldı. :)
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Karanfil yağı sür dişine. Ama zeytinyağı ile yumusat onu. Benim kızım da çıkardı dün çok şükür. 3.5 aydır çekiyorduk karanfil yağı hem uyutur hem de dış etini uyusturur. Bana da burdan Aylin söyledi 
tarafından
Canım işine karismayim da karanfil yağının bebeğe verdiği zararı arastirdinmi
(3,107 puan) tarafından
Nette bakmistim verilebilir yazıyordu
(3,107 puan) tarafından
Hatta jel kullanılacağına karanfil yağı kullanın yazıyordu. Zaten sürdüğüm 2 damla bişey
0 oy
(456 puan) tarafından
Canım diş çıkarıyorsa bu kadar sık uyanması normal eczaneden calgel alsana damaklarına biraz sür rahatlasın
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Uyusun rabbim şifa versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 174 göst.
16 Nisan 2021 Aile kategorisinde Cimri kaynanam (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 405 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 349 göst.