0 oy
514 göst.
Aile kategorisinde (295 puan) tarafından
Benim 21 haftaya kadar erkek denilen bebeyim iki gun oncesine kiz oldu ve bnim hayalim kizdi hep istedim dualarla olan bebeyime ne babasi ne anneannesi mutlulukla ilgili tek bir tepki gulumseme dahi gostermedi cok uzuldum cok tamam bnde alistirdim kendimi erkek diye ama elimde olan bisey deyil ve hayalimin duamin kabulunu yasiyorum ilk gebeligim neden bu kizmiymis hee demeleri bukadar zoruma gitti

13 Cevaplar

0 oy
(806 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Allah gönlüne göre vermiş canım hayırlısı ile kucağına da alırsın inşallah. Onların verdiği tepki de çok yanlış sonuçta evlat sahibi oluyorsunuz buna şükür etsin. Nice çocuk isteyenler ama olmayan aileler var onları hatırlat bence. Hayırlı ve sağlıklı evlat olsun ne olursa olsun demek daha önemli

(295 puan) tarafından
Allah razi olsun ve benim hemen olan bir bebek deyil 11 ay sonra oldu duyunumden cok istedim dualarla
(806 puan) tarafından
Senden de canım... sen kafana takma hamilesin zaten buna şükür et sağlıklı olmasına dua et yeter. bırak onlar ne derse desinler ayıp etmişler. Hiç üzülme
(295 puan) tarafından
❤dualarim kuzumla tesekkur ederim
(806 puan) tarafından
Rica ederim ☺️❤️
-Reklam-
+1 oy
(9,626 puan) tarafından
Kız erkek olması sanki bizim elimizdeymiş gibi bide şöyle tavır koymazlar mı hast oluyorum buna ya..hayırlı sağlıklı olduktan sonra cinsiyetin ne önemi var geçen gün gördüm haberlerde adam annesini abisini bıçaklamış al oda erkek yani insanlar önce hayırlısını istemeli Allah senin gönlüne göre vermiş hayırlı bi evlat olur inşallah sen bunlara takılıp üzme canını hamileliginin tadını çıkar..aman erkek olsun soy devam etsin diye erkek dogurulmaz arkasından sövdürdükten sonra soyuna sopuna  tüküreyim öyle erkeklerin 
0 oy
tarafından
Doğunca da sevmesinler ya. Görelm bzde. Evladın kızı erkeği olmaz tabiki her gönül ister kız veya erkek ama rabbim sağlıklısını hayırlısını versn sırf kız diye byle bi tavır takınmak çok yanlış. Doğunca da sevmesinler madem üzüldüler kız diye. Neyse hayırlısıyla kucagına al canım kızını rabbim sağlıkla kavuştursun sizi.
(295 puan) tarafından
Amin bende ikisinede hatta kiz dediyimde surat ifadesi deyisen herkese sevmeyin sizin icinmi doguruyom dedim
tarafından
En iyisini diyosun canım hiç bzma moralini.
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Canım sağlıkli olsun diğerleri hep hayırlisi olsun
(295 puan) tarafından
Aminnnn
0 oy
(305 puan) tarafından
Insanlar o kadar  cahil olmuş ki artık kız çocuğu istenmez olmuş niye erkek soy devam ettiriyor ya sen takma onları canim kız evlat kadar güzel bir rahmet yoktur kızların yeri bambaşka canim Kız EVLAT RAHMET ERKEK EVLAT NİMETTİR ALLAH RAHMET IÇIN  ODULLENDIRIR  NIMET IÇIN SORGULAR....
(295 puan) tarafından
Allah razi olsun
0 oy
(1,418 puan) tarafından
Ah ah cahillik sen ne kadar acımasızsın

Ya kız olunca ne oluyor erkek olunca ne oluyor aradaki fark ne o da evlat oda evlat ne bu düşünce ya 

Sen hamileliğin tadını çıkar canım Rabbim önce hayırlı ve sağlıklı evlatlar nasip etsin 
(295 puan) tarafından
Amin allah razi olsun ya bu tepkiyi annemden duymak hih kizmi demesi ki anneme babama ben calisip baktim helalleri olsun babam gibi cok sukur sana benzer insallah diyemediler
(1,418 puan) tarafından
Erkek olunca ne oluyor ? Ne değişiyor ? Merak ediyorum
(295 puan) tarafından
Bende merak ediyorum sordumda sen niye yanlis anliyosun dedi esim insan yuz ifadesinden bile anliyo ya
(1,418 puan) tarafından
Yani erkek olunca evlat kız olunca ne oluyor ya bildiğin cahillik canım sen takma sen evladını düşün Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah ♥️
(295 puan) tarafından
Amin insallah❤
0 oy
tarafından
Doğduktan sonra başlar kaynanan kızım kızım bana bakar büyüdüğünde muhabbetlerine.
(295 puan) tarafından
Anem benim annem hihhh kizmi dedi  kaynanam hiccccc tepki vermedi 8 kaynim var kaynanamin umrundami
tarafından
Boş ver cnm sen bakıp buyuteceksin.ama doğunca severler sevmek isterler.8 kayın 8 elti demek zor işin.kolay gelsin.
(295 puan) tarafından
En kucukleri benim kayinlarim kardeslerine asiri baglilar o yuzde bnide cok severler eltilerimde bir amca kizim kiskanc biraz diyer 7 tanesi dunya harikasi insanlar mesela esimin tebbessumunu dahi gormedigim yerde eltilerim hep yanimdadir amca kizim haric
tarafından
Memleket nere cnm
(295 puan) tarafından
Igdir ama ben istanbul dogma buyume
0 oy
(747 puan) tarafından
Kız banada erkek dediler bizimkilerde kız istiyor.Ama erkek deyince kocam yine seviyor.Boşver sen o geri kafalıları kız evlad nimettir
(295 puan) tarafından
Allah razi olsun canim hayirli evlat olsunlar insallah kocama sevdirmiyecem
(747 puan) tarafından
Amin canım İnşallah sağlıklı olsunlar gerisi önemli değil.
(295 puan) tarafından
amin canim
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Boşver takma milletine erkek sevdası var zaten 

Sen mutluluğunu yaşa cnm 

Hayırlı olsun 
(295 puan) tarafından
Allah razi olsun canim
0 oy
(76 puan) tarafından

Sen onlara kulak asma canım ne güzel keşke senin yerinde olsaydım da bı kızım olsaydı <3 merak ettim de ayrıntılı ultrasona girmiş miydin 

(295 puan) tarafından
Evet girdim cok hareketli bebek goremedim dedi
0 oy
tarafından
Allah saglıkla kucagına aldıgın gunlerı goster sın ınsallah canım 
(295 puan) tarafından
Aminnnnnnn allah razi olsun
0 oy
tarafından
Rabbim gönlüne göre vermiş canım sağlıkla gelsin 
(295 puan) tarafından
Aminnnn canim
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Kaynananda kız doğmuş arada hatirlativer. Sevindim cnm adına. Benmde kızım var bı tane 
(402 puan) tarafından
Kaynanası değil annesi demiş
(6,859 puan) tarafından
Aman ne farkeder oda kız doğmuş
(295 puan) tarafından
Aynen oyle

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 47 göst.