0 oy
302 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Eşimle 8 yıl sevgili sürecinden sonra evlendik. Hep hayalimdi bebeğimiz olsun diye. Ama benim adet düzenim hiç yoktu 5 gün atıyordu çok az kanamam olurdu. Ben olmaz diye düşünürdüm hep. 2. Hayalimde eşime doğum gününde baba olucagini söylemekdi. Biz evlendik geçen sene. 2 ay sonra eşinin doğum günüydü. 1 hafta kala adetime erken gebelik testi yaptım malesef negatif çıktı üzülmüştüm :( aslında hiç belirtim yoktu sadece istiyodum. Eşimin doğum günü geldi. Alışverişe gidicem hediye alcam yeni evlisin izin vermedi oda gelmek istedi :) neyse iş dönüşü nedense tekrar hamilelik testi almak geldi aklıma adetime daha vardı oysakii :) hemde 2 tane aldım oda evdeydi gittim testi bir yaptım çift çizgi çok sevindim aşıri. Ama guvenmedik çok sabah tekrar yaptım yine çift çizgi :) iş çıkışı hastaneye gittik kan tahlili verdik 44 çıktı hamileymişim. Eşim ağlamaya başladı öğrenince o kadar güzel bir duygulu evlat sahibi olmak Allah'ım isteyen herkese nasip etsin inşallah bebeğim 2 aylık oldu  doğduğu hallerini özlemeye başladım. Allah'ım herkese bu duyguyu nasıl etsin inşallah  sizinle bu güzel anımı paylaşmak istedim:))

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ayy ne güzel bı duygu onun tarifi yok canım anne olmak baba olmak dünyanın en güzel duygusu hayırlı olsun sizinde rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin. ❤️
(41 puan) tarafından
Amiiin cümlemizin inşallah kuzum herkese nasip etsin Allah'ım ❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne mutlu benim de hayalim di eşime o haberi vermek ama ben 8 hafta 5 günlükken kalbi durdu bebeğimin 2 ay önce 
(41 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım özür dilerim aklınıza getirdiysem niyetim o değildi Allah'ım biran önce sizede nasip etsin inşallah basınız sağolsun dualarım seninle
tarafından
Olur mu öyle şey özür dileme hiç aklımdan çıkmıyor ki canım senin adına çok ama çok sevindim ♥️⚘
(41 puan) tarafından
Darısı senin başına canım benim Allah'ım tez zamanda sanada nasip etsin inşallah ❤️❤️
tarafından
Aminnn aminnn inşallah ♥️
0 oy
tarafından

Hep hayalimdi derken benden nasıl üzüldümde girdim tüh heralde olmuyo diye şükür ya sevindim valla canım Allahım sağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin <3 

(41 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim cümlemizin inşallah ❤️❤️
0 oy
tarafından
Çok sevindim bende 11 haftalık bebeğimi kaybettm düşük yaptım çok zordu allahm kmseye yaşatmasın :((
0 oy
(14,081 puan) tarafından
ALLAH herkese nasip etsin inşaallah 
0 oy
(3,836 puan) tarafından
Allah gönlünden geçen güzellikleri yaşatma firsati vermiş sana. güzel ömürleri olsun evladının Allah mutluluğunuzu daim etsin masallah 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 218 göst.
17 Ocak 2024 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 514 göst.
28 Ocak 2021 Aile kategorisinde Inciiii tanem (295 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,049 göst.
31 Ekim 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,148 soru

11,287,122 cevap