0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (2,765 puan) tarafından
Kizimda16+2de hissetmistim bu bebis biraz gecikti nerdeyse 17 haftalik oldum ama an itibar ile minik dokunuslar hissetmeye basladim ama sanki daha gucsuz kizimdan galiba tembel bi bebegim olucak❤ ikinciye gebe olanlar sizler hissediyormusunuz☺

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Üçüncüye gebe olanlarda sayılır mı ")) bende 21 haftalık oldum 16 dan beri hissediyorum hatta ben 6 7 haftalıktan beri hissediyorum da demedim kimseye "D
(2,765 puan) tarafından
Gecerli canim tabiki Ayy ne guzel bende 4 5 cocugum olsun istiyorumda benim adam istemiyor iki yeterli diyor o haftalarda hissetmekte ayri bi guzeldir
tarafından
Bende ucuncuye hic niyetli değildim ama onun hekesi var mis ")) bence bu zamanda iki çok çok yeter ")
(2,765 puan) tarafından
Bi insanin kardesi olmasi cok guzel bir kardesiyle kusse oburuyle barisik olur ne guzel olur insAllah rabbim verir bana   senin bebegin de hayirli dogar insAllah canim
tarafından
Inşallah canım rabbim seninde gönlüne göre versin inşallah ")
(2,765 puan) tarafından
Aminn insAllah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ne tatlı his demi ayy biz unuttuk gitti dha tekmeler geliyor kız senin ikinci bu anam aynı hisleri mi yaşıyorsun
(2,765 puan) tarafından
Kizimdaki gibi icim kipir kipir olmuyor ama minik bi heyecan var ilkler bi baska oluyor
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Bende 18 haftalık oldum yeni yeni karıncalanma oluyor kız bende öyle diyorum tembel galiba ama alınır sonra :)
(2,765 puan) tarafından
Tembel ya ben daha erken hissederim diyordum ama yok olmadi ikincilire hepten tembel bakalim uyku dan yanada oyle olurlar insAllah
(2,126 puan) tarafından
He insAllah kız ama benim ilk daha
(2,765 puan) tarafından
Hee o zaman senin bu haftada hissetmen normal canim ablamda 20 de hissetmisti ilk benim kuz cok hareketliydi usgdw bile bi dk yerinde durmazdi o yuzden erken hissetim
(2,126 puan) tarafından
He :) hayırlısı olsun
0 oy
tarafından

26 haftalığız deli gibi kuduruyoruz :D durmuyoruz ilkinden bir farkı yok yine aynı heyecan aynı sevinç 

(2,765 puan) tarafından
Valla sebebini bilmiyorum ama ilkinde elim karnimdan inmez di hep elime vursun isterdim simdi hic oyle degil istedigi yere vursun ama dogum heyecani ilkinden daha fazla
tarafından
Benim ilkide şimdi kide aynı :) sürekli elim karnımda vursun diye bekliyorum aynı duyguları yaşıyorum.. Bende de doğum heyecanı çok fazla az zamanmız kaldı sağlam doğarlar inşallah cinsiyeti belli oldu mu senin
(2,765 puan) tarafından
Olmusdurda ben gitmiyorum doktora subatta gidicem o zaman ogren8rim
tarafından
Hadi hayırlısı Rabbim gönlüne göre versin inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Her bebek bir olmuo cnm bnmde üçüncü gebeliğim 26 haftalık 13 haftalıktan beri kıpır kıpır maşallah subhanALLAH hiç durmuo yerinde ilk oğlumu 22 haftalıkken fln hissettim ikinci oğlumu da 4 aylık flndı qlba hissettiğimde tam hatırlamıyorum ama kızımı erken hissettim<3

(2,765 puan) tarafından
Galib kiz bebekler daha erken hissetiriyor kendini bdnim yigenimde erken hisetti ama ablam oglu oldu 20 deanca hiseti
tarafından
Olblr cnm

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 501 göst.
14 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 184 göst.
16 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Elif aydmeir (682 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 433 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Biriiste (412 puan) tarafından soruldu