0 oy
648 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben bilmiyorum o yüzden denize yüzmeye bile gidemiyorum sizler :D<3

32 Cevaplar

+1 oy
tarafından

En İyi Cevap
Ben kenarda çapalayanlardanım :DDDDDDDD
tarafından
Buda iyiydi canım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende bilmiyom ya balayina gittik esimle esim yuzde ben anca ayaklarimi soktum :DD
0 oy
(287 puan) tarafından
Kısa mesafede idare ediyorum 
0 oy
tarafından

bnde bilmiyom ancak simit yada can yelegyle yuzerm ozman baya aciliyrm  :D

0 oy
(3,798 puan) tarafından

Ben biliyorum şileliyim yazın Allahin günü denizdeydim önceden iki yıldır giremiyorum fırsat olmadigi icin malesef :)

0 oy
(2,479 puan) tarafından

13 yaşında kaçıp kaçıp kanalın üstünde paralı havuza giriyordum :) Kendi kendime öğrendim aferin bana :) 

0 oy
(1,302 puan) tarafından
Malesef benim inanilmaz su fobil var :)))))
(1,499 puan) tarafından
Bende çok korkuyorum boğulacakmışım gibi geliyo ondan girmem
0 oy
tarafından
Küçüklüğümüzde deniz olan yerlere tayinimiz çıkmıştı küçük yaşta öğrendik ablam Bn kardeşim o yüzden baya iyi yüzerim :) 
0 oy
(8,323 puan) tarafından
Evlendıgımde ben kollukla yuzuyodum 2 senesinde ogrendım gayet basıtmıs :) 
0 oy
(102 puan) tarafından
Ben 2 sinfdayken ölümden döndüm bidada denize girmedim son anda gorduler yetisdiler yoksa gidiyodum cok korkunc biseydi bidada ne denize girdim nede yuzme ogrenim dedim halende sudan korkarim 
0 oy
(50 puan) tarafından

Balayina gidince havuzda kenarlardan tuta tuta deli gbi gezdim malesef blmyorum. Esimle bi gun odadaydk hadi yuzmeye gidelim dedm yok ben gelmicem tv izlicem dedi ben giderim o zaman dedm neyime guveniyosam:D cktim birde kaydiraktan kaydim:D bagira bagira zor kurtardilar beni:D sonra simit aldi esim :Dd

tarafından
bazi yerlerde artistligin luzumu yok :) esin soylenmistir sonra:)
(50 puan) tarafından
Aslinda artislik yapmadim ben yuzemiyorum surekli ondan yardm istyorum dye havuza inmedi bende dedm o kadar para verdk inim biraz yuzeyim:) bogulyodum:) kızdı ondan sonra hep yanimda oldu:))
(21 puan) tarafından
ay çok güldüm canım yaa
0 oy
(2,351 puan) tarafından

Kendimi bogmicak kadr biliorm :))

Havuda boyumu aşmayan havuza giriordm bi bu balaynda boyumu asan havuza girebildm cesaret ettm
Denizdede boyumu asmiyan yerlerde yuzuorm.esmle ilerlersek boyumu asan yerlere gidiorm.esm yanimda degl tek takiliosa boyumu asmiyan yerler daha guvenli gelio :)
0 oy
(342 puan) tarafından
Bu yaz annemler emekli olunca sahil kısmında ev tuttular dram asıl orda başladı 36 haftalığım mayoma bikinime sığamadığım için giremiyorum denize haha yenisinide almıyorum maddi durumdan dolayı :D
0 oy
tarafından

Ben biliyorum denizden korkuyorum çünkü küçükken boğulcaktım o günden beri bazen suda batıyorum o yüzden bahçede havuzda ayaklarım yere değiyor oh mis:D

0 oy
(3,187 puan) tarafından
Ne öldürür ne umdurur derler ya :D çok açılamasamda  git gel yapıyorum senede 1 hafta deniz  görmekle bu kadar oluyor.  Düzenli havuz sefamizda yok malesef :)
0 oy
(107 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ama içine öyle vücudumun yettiği yere kadar giriyorum :D
0 oy
(2,189 puan) tarafından

Bilmek bi yana sudan bile korkuyorum :)

0 oy
(50 puan) tarafından
ayaklarim yerden kesecek kadar yuzebiliyorsum bir zamanlar ama simdi nw deniz var ne sahil 
0 oy
tarafından

Ben derine inenlerdenim :D

0 oy
(1,254 puan) tarafından
Ben bilmiyorum hem sudan korkarim

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 272 göst.
24 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Hayal perest (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 456 göst.
10 Şubat 2021 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 556 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
+1 oy
28 cevap 717 göst.
17 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu

379,811 soru

11,369,455 cevap

34,852 kullanıcı

...