0 oy
453 göst.
Aile kategorisinde (13,202 puan) tarafından
Kızlar affedin uzun olabilir 

Biz kaynanayla küsüz dört aydır aynı binadayız sadece ikimiz varız. Karşılaşmamak için elimizden geleni yapıyoruz ama ben böyle şey görmedim dün Kerem'in aşısı vardı eşim götürdü sağolsun bizim araba da dizel motor ve sesi cidden anlaşılıyor yani bizim geldiğimizi anladı. Sabah anahtar kapısına takar ama ama ki bizim geldiğimizi duya duya anahtarı taktı sesimi de duydu ayakkabı çıkarıyordum aşağıda çıkarıyoruz ayakkabıyı biz. Küt bir kapı sesi çarpar gibi kapadı girdi. Normalde Keremi aşağıda karşılar azıcık sevmek için evine alır belli yani yüzüme kapadı kapıyı. Yukarı çıktım eşime bak anan kapıyı yüzüme kapadı dedim çok vakti yoktu işe gitti. Geldi akşam biz dedi aşağı iniyoruz annem Keremi sevsin dedim anan yüzüme kapı çarpsın sen al götür hala yediğin kazıklara doymadın dedim o kapıyı senin yüzüne çarptı Keremin babaannesi dedi aldı gitti. Ay deli oldum aslında çok düşkünüz birbirimize çok da severiz gel gelelim sadece bu konu yüzünden aramız bozuluyor. Arada kendi de kızıyor götürmüyor ufak ufak götürmeyi kessin istiyorum aslında öyle bir insan değilim ama ben yediğim kazıklara doydum ne yapacağımı şaşırdım. Ve sizle paylaşmak iyi geliyor. 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bırak götürsün babannesi niye götürmeyi kessin istiyorsun anlamadım eşin haklı kapıyı sana çarpıyor bebeğe değil boşver küssen sen gitme onlar gitsin eşine şikayet ettikçe sen kötü olursun bosvirrrrr
(6,136 puan) tarafından
Kocasizlik başına vurmuş tövbe estağfurullah
(13,202 puan) tarafından
Valla demek istemiyorum ama maalesef öyle
tarafından
❤️❤️❤️ Allah iyiliginizi versin cnm
(13,202 puan) tarafından
Zaten kayınpederim rahmetli olunca tepemize çıkardık canım
tarafından
Haklısın cnm moral olsun diye yaptınız poh poh landı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Belki öyle denk gelmiştir çocukları alet etmeyin canım savaşlarınıza ve sakın eşine annesini kötüleme zamanla soğur bu durumdan seni takmamaya başlar 
(13,202 puan) tarafından
Ya bunu en son alet edecek kişi de benim biliyorum musun. Arada diyorum eşime kusura bakma haddimi aşıyorum annen netice ama o da biliyor annesini ve sanırım gurbet geliniyim çalışıyordum işi bıraktım pandemi kaynana çocuk derken ben de fazla bunaldım. Birazda ondan oluyor
0 oy
(12,861 puan) tarafından
 Yani aranızda ne problem olursa olsun bunu kereme yansıtmayın ikinizin problemi sonuçta torunundan mahrum bırakmayın ortada çok büyük bir sorun yoksa şimdi gidin kapısını çalın bi kahve için oturun sakince konuşun
(13,202 puan) tarafından
Yok yaa şimdi değil Bayramı bile unutsun o o kadar nevrim döndü. Hem haksız hem kindar asla küçüklüğümü bilmem ben ona gelinlik asla yapmadım yeri geldi kendi anneme dünya laf ettim ona bir gram saygısızlık yapmadım. Keremi alet edecek en son kişi de benim beni bu noktaya getirdi.
0 oy
tarafından
Bende aksine kayınperle öyleyim alt üstüz bizde ama erkeklerin şu zihniyeti değişmez malesef benim eşim de öyle alıp götürüyor 2 yaşın da benim ki kendi kaciyo yukarı hemen olmuyo işte bazen istesek de götürüyorlar 
(13,202 puan) tarafından
İnşallah benimki de kaçar ilerde. Kayınpederim rahmetli oldu canım o olsaydı asla böyle olmazdı. Ben biraz kayınpeder geliniydim. Hasta oldu ben baktım pansumanına ilacına ahh o yaşasaydı. Eşim de anlıyor beni de işte Kerem alet olmasın diye uğraşıyor ki ben de asla alet etmek istemezdim bu noktaya geldim
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Bence alt üst oturmayın gidin başka yere. Şu erkek evladı yanında tutmaya çalışan aileleri anlamıyorum bir salin insanları ya . Sonra gelin geldi gitti selam vermedi yok kas çattı havadan nem kapiyorlar yazık ya . 

Gidip gelme çocuğunu da görmeyi kesemezsin malesef 
(13,202 puan) tarafından
Yaa valla merkezde ev var şansımıza da kiracı yeni girdi eşime kırk kere dedim halbuki. Kız valla en son yapacak insan benim de çocuğun yüzüne bakmıyorlar eşim ısrarla götürüyor
(1,320 puan) tarafından
Eşine akıl fikir versin rabbim doğruyu görsün
İnşallah.kiraci çıkar da siz gidersniz böyle zehir olur hayat sana.
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım maalesef kiracı tayinli 5 yıl evde olacak inşallah bize kendimize ev nasip etsin de bir de eşim ikna olsun taşınmaya olsa da kiracı koyarım diyor hala.
(1,320 puan) tarafından
Aman he anasının dibinden ayrilmasinlar cinsler ya
Akılları olsun azcik ya hep ana ana olmuyor işte , kenara atmasinlar ama bu kadar da yapmasınlar yani
Kuma gibi hissediyorum bazen kendimi bende de var birtane. Annesi ne yapsa görmüyor ben şikayet ettiğim için ben suçlu oluyorum gözünde Allah'ım kurtarsın ya
(13,202 puan) tarafından
Amin inşallah canım hepimizi aşırı anacı olmasa da yine de var biraz. Ben yokken yemek çıkartmamış adama hafta sonu en çok ona delirdim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kusura bakmada sizin kavganizla çocuğun ne alakası var çocuk gibisiniz yaa sen hiçbir şekilde engel olamassin buna hakkın yok ne kadar kötü olursa olsun o çocuğunun babanesi empati kurarak konuşun bazı şeyleri
(13,202 puan) tarafından
Kız empati kurmasam bile bu konuda senle aynı fikirdeyim zaten bebek konusunda asla kızmam  fikrine normalde biri yazsa ben de senin yazdığını yazarım çocuğumun yüzüne bakan yok torun yeğen diye sayan yok ısrarla götürüyor
(1,908 puan) tarafından
Ozaman sizde cagirdiklari zaman goturun
(13,202 puan) tarafından
Eşim anlamıyor illa götürüyor kendi de farkında ama
(1,908 puan) tarafından
Kendinde farkindada sana bişey diyemiyo demkki boşver götürürse götürsün bunun için huzurunu kaçırmaya degmez
(13,202 puan) tarafından
Aynen canım farkında ablaların tavır aldı da annesine almıyor en son yaşlanınca bakmam dedim kızları baksın ona dedi
0 oy
(30 puan) tarafından
Bizde konuşmuyoruz iki ayı geçti çocuklarıma bana belaokudu beddua etti yinede eşim oralı olmadı ben zorla yolluuom aman gitsinler kalsınlar lafa gelince iyiler seviyorlar ama yalannn yeter ki benden uzak olsunlar ** yinede arası bozuluyor insanın benimki de barismiyorum diye bana yapmadığını bırakmadı az kaldı yuvamı yıkacak Sonunda
(13,202 puan) tarafından
Valla yeni lohusa iken anneme gittim anasını savundu durdu tamam gönder eşyamı dedim sustu sonra. Ama illaki tutuyor damarı babannesiymiş nohut ayıklıyordum şu nohut kadar babaannelik yaptı mı dedim yapmadı dedi niye o zaman dedim babaannesi dedi.
(30 puan) tarafından
Aynen illa savunup haklı görüyorlar boşver alsın ve götürsün getirsin öyle güne gelmesin lafı sözü evinden uzak olsun yeter
(13,202 puan) tarafından
Ay valla bıktım yeminle laf getirmiyor çok şükür
(30 puan) tarafından
Benim sinir herif he r lafı getiriyor canım sıkılıyor anası da susmaz hiç konuşmadığı kimse kalmadı 5 yaşındaki kızıma kadar dedikodumu yapti
(13,202 puan) tarafından
Bizimki o kadar lanet ki asla görümceme bile yapmaz dedikodumu ama onlar da biliyor tabi.
0 oy
tarafından
Maalesef asli o onun babanesi  ve  engel olmamalisin,   ne kadar olursa zararli cikarsin,  cunku  esin bi iki dinler sonra dinlemes seni
(13,202 puan) tarafından
Valla engel olacak en son kişi benim beni de çileden çıkardı artık. Saygı sevgi yok çocuğuma hala babaannesiymiş.
0 oy
tarafından
Kusuz karşılaşmamak için uğraşıyoruz diyorsun kapıyı kapatmasına bozulacak bişey yok bu durumda o geçerken de sen aynısını yapıyorsun öyle değil mi ? 
(13,202 puan) tarafından
Yok ben üstte oturuyorum görsem de küt diye kapatmam asla kibarca yanlış anlamayacak şekilde yaparım. Ben eve hapsettim kendimi o yüzden karşılaşamıyoruz aslında
tarafından
Ya üç günluk yalan dünya hele bide aynı binada küslük olmamalı .yüzde yüz sen haklısındir bişey diyemem ama sırf büyük diye yada eşinin hatrina he deyip geç bence .böyle zor hep bi olay hep bı itiş kakış çekişme
(13,202 puan) tarafından
Valla Ayşecim inan benim gibi kadını çileden çıkardı annemden fazla saydım ben onu. Allah bana yazsın isterse günahını öyle bir saygı sevgi bırakmadı eşimin hatrı bile bitti. Annem 2 senedir gelmiyordu yüzüne kapadı kapıyı arkasını dönüp oturdu. Daha neler neler
tarafından
Aman aynı binada böyle böyle nereye kadar ya valla üzülüyorum çok zor tahmin ediyorum .insan altta sevmediği komşu olsa bile rahat edemezken bu şekilde zor valla Allah yardımcınız olsun
(13,202 puan) tarafından
Ah sorma ilk bebeğim en ufak ağlamasında kim bilir niye ağlatıyor çocuğu diye düşünüyordur diyip stres yapıyordum yeni yeni alıştım. Aşağıdan sesini duysam afakanlar basıyor keşke taşınsak ama imkansız

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 391 göst.
1 Haziran 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 413 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (290 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 365 göst.
23 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 739 göst.