0 oy
365 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Yargılayacak olan lütfen üzerime gelmesin. Artık alt kattaki den bunaldım. Yan tarafta çalışan adamlardan gına geldi ev desen akşam biyere gitmiştik 10 gibi geldik ev b.o.k kokuyor. Mide bulantısından öldüm nefesim kesildi diyebilirim. Alt kattakini uyardı eşim de ev sahibi de birşey varsa üst katın ziline basma bize ulas biz büşraya ulaşalım diye yok adam anlamiyor. Bu Sabah yine benim zilime basıyor ama normal bir basma şekli yok biri ne birşey olmuş da acil birşey var Sanki. Üzerimi nasıl giydim bilmiyorum.  Kafamı bapiya vurdum o şeyle. Arabayı al burdan diye  o zile basmış.   Ben de kızdım. Bana diyor ki beni  idare etmek zorundasın.  Özür dilerim. Azımdan bı an kötü laf çıktı yanında bı bayan vardı. Abi bayan haklı o şekilde zile basilmazdi dedi eee benim eşimin sabah işe gittiğini biliyor pe.zeven.k yanında bayan var sen niye geliyon bayanı yolla normalde kapıya kadar çıkmazdı ama işçiler alttan malzeme alıyor demir kapı açık kalıyor o yüzden

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Tam bir rezillik yaşıyorsun desene evinde olsan da.bosuna dememişler ev alma komşu al diye.
tarafından
Aylardır yaşıyorum bu rezilliği.  Yoruldum ya çıkmak istiyoruz ama sözleşme bitmeden çıkamazsın dedi. Ev sahibi. Ama böyle gitmez. Alttaki tek erkek üstüm boş evde tekim adamlar binaya girip çıkıyor. Olmuyor
tarafından
Olur öyle şey cnm.bizim de sözleşme vardı.8 ay oturdum çıktım.son ay kiramı da vermedim.depozitoyu saydık.hic birşey yapamaz ev sahibi cnm
tarafından
Mahkeme ye verse yapar cnm sözleşme bitmeden ev sahibi de cikartamaz.
tarafından
Hiç bir şey yapamaz canım. kaldı ki geçerli sebeplerin var.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ah ah aynı dert bende de var canım kontorat dolsun tasınıcam o derece bunaldım 
tarafından
Ben bekleyemem cnm bu akşam tekrar konuşulacak bakalim
tarafından
Boz anlasmayı cık canım depozito yanar cok cok
tarafından
Depozito vermedimki cnm o konuda şanslıyım
tarafından
O zaman cık dırek canım
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Kontrat olsa bile yanilmiyorsam 3 veya 1 ay öncesinden haber vermek sartiyla taşınırsan sorun olmuyir diye biliyorum ama yanlis yonelndirmek istemem, varsa bilenler ayrinlatsin inşaAllah 
tarafından
Yeni konum çıktı cnm.bunun için ama katalanacak gibi değil. Bakalım
(6,978 puan) tarafından
Sabir canim ALLAH kolaylik versin
tarafından
Amin canım. İnsanlara yine katlana bilirim belki ama evde koku boğuyor beni
(6,978 puan) tarafından
Belediyeye filan mi sikayet etseniz
tarafından
Hiç bir şey yapmıyor lar cnm
0 oy
tarafından
Şikayet Et sürekli kapımda diye yada kapına gelince Bi kere güzel Bi hakkından gel Bi daha gelirsen polis çağırcam de kapat suratına 
tarafından
Kapına gelip ne Diyor mesela neye geliyor yani şikayet et gerekirse
tarafından
Ya arabayı al diyor ya süpürge istiyor ya torna vida istiyor kafasına göre isteyecek birşey buluyor yok diyorum 2 gün sonra başka bir şey diyor
tarafından
Bende çıkmak istiyorum oturduğum evden bizim kontrat filan yok tamemen eşimden kaynaklı adam çıkmıyor maalesef
tarafından
Biber gazı yok mu kız evde kapına gelince açar açmaz sık kapat kapıyı gebersin daha da gelmez
tarafından
Mantıklı cnm alırım onu o kolay.   

Ben.  Çıkmak istiyorum dedim eşimde birşeylerin farkında.  Tamm dedi

Sen neden çıkmak istiyorsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 417 göst.
11 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Hayatnur (307 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 744 göst.
31 Aralık 2020 Diğer kategorisinde elis (2,011 puan) tarafından soruldu
0 oy