0 oy
375 göst.
Aile kategorisinde (3 puan) tarafından

Merhaba.ben bosandim.ikinci evlilik yaptim.kocamin karisi öldü o da ikinci evlilik yapti.severek evlendik .benim ailem vermiyordu.ısrarla aldılar beni ama beni cok üzüyorlar.zaten annelik duygusunu yasamadim.kocamin cocuklarini kendi cocugum kabul etdim ama onlar beni kırıyor.küfür ediyor

.iftira atiyor ayrilmamizi istiyorlar.kaynvalidemgil de cocuklar ne istese onu yapmalisiniz.cocuk hep dogru.her istedigi olacak diyor.kocam da benim sucsuz oldugumi bildigi icin benim yAnimda durdu.kaynvalidem hep beni inciticek seyler yapiyor.benim rahmetli gelinim boyle iyi guzeldi.hep kiyasliyor.ne yapsam o boyle yapniyordu .doktora gitsem cocuk yapmayn diyor.kocanin cocuklarina bak diyor.ama benim de anne olmak hakkim.nasil ne yapayim.eltim de benimle cocuklarin arasini bozuyor.cocuklari sevmiyor ama beni kaynvalideme kotulemek icin cocuk ne dese eltim de evet ben de şahidim diyor

9 Cevaplar

+2 oy
(14,039 puan) tarafından
Hepsinin karşısına geçip de ki defolun cehenneme gidin pis.likler
(3 puan) tarafından
Kocam siniri cizmiyor.cocuklarin annesi oldugu icin onlara hicbirsey demiyor ama cocuk da cok abartinca birsey soylendiginde gidib bizi kaynanamlara sikayet ediyor
-Reklam-
0 oy
(225 puan) tarafından
Duymazdan gel alttan al canım sen elinden geleni yap inşallah uslanirlar birde doktor neden çocuk yapayım diyor doktordan izinmi alman gerekiyor sanki eşinin çocukları var senin hiç çocuğun yoksa eğer imkan varsa öz anne olmak seninde hakkın
(3 puan) tarafından
Ben duymazdan geliyorum ama hep beni gozden salmaya calisiyorlar
0 oy
tarafından
Evliliğin otursun öle çocuk düşün bence acele etme sonra çocuk için katlamiyorum dersin doğru kararlar ver mesafe koy çocuklar senin düzenine alisssin seni sevsinler eltin le kaynananla mesafe koy çocuklarla oyna sana alissinlar sevsinler tek eşle olmaz çok yıpranır sin
tarafından
Kaynananla birmi yaşıyorsun
(3 puan) tarafından
Komsuyuz
tarafından
Eee açma kapıyı o ev senin eltin niye alıp götürüyor ki bu kadar taviz verme ikinci evliliği çok düşünmen lazımdı kuzum sevdin tamam ama bayan bunları keşke konussaydin çok üzüldüm senin için ya resmen saymıyor lar
(3 puan) tarafından
Kapimiz hep acik.kilitlesem bile gelince kocamin cocuguyla geliyor.ben birsey soylesem gidib kaynvalideme soyleyib yine kavga sebebi olacaklar.kocam da ben de cok yiprantik
tarafından
Yanlış tercihler insanın hayatını mafediyor malesef ne denecek ki ayrı yere taşının
0 oy
(119,577 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
(3 puan) tarafından
Amin abla
0 oy
(3 puan) tarafından
Cocuklar ilk once beni seviyordu.simdi kaynpederim onlari bizden aldi kocami cezalandiriyor.beni tutdugu icin.kocam da inlara birsey soylemiyor buyuyum diyor ama kendisi de uzuluyor bu duruma.gidip gelmiyoruz ama arkamizca konuşup duruyorlar.cocuklari da bize dusman gibi buyuduyorlar
0 oy
tarafından
Çocuklar kaç yaşında kaç tane 
(3 puan) tarafından
11 ve 5
tarafından
Anneleri öleli ne kadar olmuş ki
(3 puan) tarafından
3 yil
tarafından
Zaman en güzel çare canım inşallah zamanla herşey daha da yoluna girer bebek için acele etme biraz daha bekle bence
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah sabır versin cnm onları dinleme git doktora anne olmak seninde hakkin
0 oy
tarafından
Beraber mi oturuyorsunuz 

Anne olmak senin de hakkın kaynana sesini kessin yaptığın çocuğa da karışmasın ona sormak zorunda değilsin istiyorsan çocuk yap tabi ki kendi evladın olsun 
(3 puan) tarafından
Cocuklari da dolduruyorlar.küfür ediyor.bana yumruk atiyor.babasinin yaninda uslu ama o yokken isgence yasiyorum
tarafından
Söyle eşine anlat video çek o hallerini
(3 puan) tarafından
Sesini kayd etmisdim  bakti kızdı kızına ama yine aynı şeyi yapiyor.kaynpederim soylemis ki onu kızdır  bunalt kendi istegiyle bosansin.
tarafından
Uzağa taşınma şansını yokmu
(3 puan) tarafından
Hayır köy yeri ve o imkan yok
0 oy
(76 puan) tarafından

Eşimin ikinci Benimde ilk evliliğim kaynanam olacak kadında aynı senin kaynanan gibiydi hep sustum ama en sonunda eşimin yanında ona baya bı kızdım dedim ki sen benim evime huzursuzluk katiyorsun eşimle aramı bozmak için yapıyorsun bunları ve artık o kadından bahsetmeni istemiyorum kesinlikle bahsetmiceksin dedim tabi oda deli oldu ama eşim yinede arkamda durdu anne rahatsız oluyorsa bahsetme huzurumuz bozuluyor dedi o gün bugündür bahsetmiyor bence sen bı dene bu şekilde tavrını koy biz eşimle boşanmaya karar vermiştik sonradan hiçkimse için yuvamizi yikmicaz dedik tekrar bir araya geldik kuzum bence uzak durabildigin kadar uzak dur soğuk davran evine gelmesinler tavrını da koy kaynanana karşı o yuva senin ve kimsenin huzurunuzu bozmasına müsade etme asla <3

(3 puan) tarafından
Ben oyle yapsam kocam beni dover
(76 puan) tarafından
O zaman eşine söyle o söylesin yada eşin yokken konuş canım tavrını koymazsam hep böyle devam edecek

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 148 göst.
0 oy
8 cevap 377 göst.
13 Eylül 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 2,170 göst.
2 Mart 2021 Aile kategorisinde Nihalllll (42 puan) tarafından soruldu

381,691 soru

11,426,259 cevap

34,985 kullanıcı