0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Harfli pasta yapmak istyrum ama neyle nasıl yaoacam bilmiyorum aralara ne koycm bilmiyrm. Evde denediniz tarif ve görsel varsa rica edebilirmiyim

9 Cevaplar

0 oy
(1,505 puan) tarafından
Youtubeden çok güzel tarifler var canm harfli ve yapılışı bak istersen 
-Reklam-
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Simdi yorma beni sen at biz seçelim:D
(173 puan) tarafından
++++++
0 oy
(250 puan) tarafından
Geçen gün izledim bisküviden yaptı çok güzel oldu arasınada puding yaptı harika oldu deneyebilirsin 
0 oy
tarafından
tarafından
Bakıyorum cnm. Teşekkür ederim
tarafından
Rıca ederim
0 oy
(119,355 puan) tarafından
You tube dan bak hangi harfse
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Instagramda gördüm biskuvili pastayla baş harfi parsa yaptılar bence kolay ve pratik 
0 oy
(1,524 puan) tarafından

image

canm bnde bunu eşime doğm gününde yaptm aslnda harf yapcaktm ama kalpli kelepçeli kalıbm olnca vazgeçtim böyle yaptm tarife nefis yemek tarifleri den baktm kolay zaten pandispanya keki pastacı kreması bu kadar sonra kafama göre süsledim 
0 oy
tarafından

Ben bunu 

imagekızımın doğum gününde yapmıştım 

0 oy
(440 puan) tarafından

image

image

Ikisinide gecen sen ben yapmistim hem esime hem kendime cok asiri kolay oluyo canim istersen sana videoyu atabilirim youtubeden

tarafından
Atarsan çok iyi olur. Birde pasta neyin üzerinde duruyor.  Ben neyin ustune koyucam diye dusunuyrm
(440 puan) tarafından
Ayiptir soylemesi 4ken firin tepsisini ters cevirdim  alüminyum folyo ile kapladim anlasilmasin diye

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 833 göst.
3 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde prensbioglum (250 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 205 göst.
+2 oy
11 cevap 456 göst.
24 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 269 göst.
24 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,331 soru

11,388,008 cevap

34,891 kullanıcı

...