0 oy
202 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Yani kafam o kadar karışık ki zaten aile binasindayiz ama kayinvalidem birtek yarim saatlik yolda oda arabayla Ailemde orda neyse şimdi pastasını kendm yapcam esimn  abisi annesi babasi kardesi yegenleri olcaz ablamla konuşurken anneleride cagir istersen bi davet et dedi aslinda aklımdan geçmedi değil saat 7 gibi yapcam ama bi yandaan da dedim simdi babm dicek koskoca adamin doğum gününü kutluyor ayıp flan ama bizde mesela her sene babamnkini kutlarız yapcagm seylerde şunlar börek pasta kurabiye birde kisir yaparm yada patates salatasi kizlar olur mu yeterlimi sizce hani damandin doğum gününe çağırmak  tuhaf olur mu  fikir veririmisnz lutfen birde elmali kurabiye buzluğa konulur mu ikramliklarim basit kalir mi haydi kizlar bi el atin bu duruma

10 Cevaplar

+1 oy
(2,761 puan) tarafından
Ben tek kutlamayı seviyorum ya bilemedim senin işi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ya başbaşa eşinle kutla, ya da her iki aileyi da çağır haksızlık olmasın bence
0 oy
(628 puan) tarafından
Valla biz her yıl hep birlikte kutlarız hatta pastayı eşimin  hediyesini babam alır gelir hep. Bize göre gayet normal bir durum doğum gününü birlikte kutlamak
0 oy
tarafından
Bas basa değilseniz hepsini çağır 
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Yani sen bi söyle bence gelmek isterseniz buyrun gelin hep beraber oluruz de tercihi onlara bırak ikram olarakta yapabilirsen yaprak sarma güzel olur bir cesit daha tatlı ekleyebilirsin şeker pare ağlayan pasta yada revani gibi 
0 oy
tarafından
Ben çağırdım.
0 oy
(118,484 puan) tarafından
gerek yok bas basa olun bence
0 oy
(48,086 puan) tarafından
Kurabiye pudra sekeri dokmeden koy 

Sen Cagir ister gelirler ister gelmezler bu seferde ayirdi csgirmadi demesinler
0 oy
tarafından