0 oy
260 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Bebek doğduktan bir süre sonra alsam diyorum. Şimdi Uygun fiyatlı bulamıyorum kafaya da takmak istemiyorum. Zaten kış bebeği olacak Allah'ın izniyle

15 Cevaplar

0 oy
(119,577 puan) tarafından
Hic acele etme zaten disari cikmiycan
tarafından
Tamamdır sevdacim teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Bn 3 aylık olunca aldm canm
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(96 puan) tarafından
aynen cnm bencede 
tarafından
Tamamdır canım sağolasın
0 oy
tarafından
Benim kızım 13 şubatta doğdu zaten kış idi çok soğuktu dışarı çıkmak mümkün değildi bide pandemi vardı. Serbest olduğu günler kucağımda gezdirdim hava aldırdım o zamanlar çok aradım Bi araba olsa bindirsem ikimizde rahat etsek diye. Kurtarıcı oluyor bence. Kızım 1 yaşına girecek maddi imkan yüzünden alamadık kaldı öyle 
tarafından
Puset işimi gormez mi
tarafından
Arabanız  varsa tabi iş  görür hastaneye giderken falan zaten onu kullanırsın
tarafından
Puset şimdilik işimi görür gibi. Teşekkürler ilgin için canım
tarafından
Rica ederim canım güle güle büyüt
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Hemen lazım olmuyor canım 4.aylıkken kullanmaya başlamıştım ben 
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(14,039 puan) tarafından
Aşıya falan giderken belki puset işine yarayabilir olmasa da olur. Bebek arabası bi kenarda duruyor hiç acele etme bence benim şimdi ki aklım olsa 1 yaşına falan gelince baston alırım başka da bir şey almam 1500 tl verdi annem kenarda druyor öylece Travel Sistem çokta ağır 
tarafından
Sat istersen ikinci el piyasası güzel ilerliyor
(14,039 puan) tarafından
Annem aldı ya kiyamıyorum canım
tarafından
Haklısın canım:) sağolasın ilgin alakan için
(14,039 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına al inşallah
tarafından
Amin amin sağolasın
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Bende almadan çok araştırdım alsammı falan diye travel baston kabin tipi falannhepsini bütün markaları tektek inceledim aracınızda var sağlam.guvenlikli puset olması lazımdı araba almadım dolap uygulamasından oto koltuğu puset aldım maxi cosi çok güvenlikli eşimle denedik geçen gün havada ters cevirdik cocuk kıpırdamadı bile tavsiye ederim dolaptan bakabilirsin çok temiz modelleri var yaza baston alicam 
tarafından
Kız yazını mı okuyayım bebişin tatlı mı tatlı yüzüne mı bakayım. Tüm dikkatimi dağıtıyor. MaşaAllah barekAllah :D. Sağolasın nasihatin için
(3,036 puan) tarafından
Bana bakıyor bu kadın beni niye çekiyor diye :)
tarafından
MaşaAllah MaşaAllah. Kaldır canım istersen Rabb'im nazarlardan korusun
(3,036 puan) tarafından
Kaldirdim dediğim gibi aracın varsa mutlaka isofixli modellere bak derim mesela bu attığımi kadın amerikadan almış 1 2 ay kullanmış sonra başka almış ürünün kendi fiyatına baktım 250 dolar ben 270 tl  e aldım kadın bide bunun araba aparatını gönderdi çok iyi oldu
0 oy
(5,492 puan) tarafından
20 günlük olduk ihtiyaç yok bence, yaza alacağız inşallah
tarafından
Yeni bir annecik varmiş burda:) Rabb'im kolaylığını versin bebeği büyütme sürecinde. Sağolasın verdiğin bilgi için
(5,492 puan) tarafından
Amin canım Allah razı olsun, sana da sağlıcakla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(200 puan) tarafından
Sağlık ocağına giderken lazım oluyor yaa yine siz bilirsiniz ama ihtiyaç 
tarafından
Puset işimi görür diye düşünmüştüm kısa mesafeler için
(200 puan) tarafından
Taşıması zor olmuyormu ya araba baya koruyucu oluyor rüzgardan yağmurdan
tarafından
İlk doğumum bilemedim ki canım tecrübesizim. Pusetin de üstü örtülse aslında
(200 puan) tarafından
Araba daha rahat tabi alma durumun yoksa idare edersin sağlık ocağına topuk kanı asi falan oluyor lazım olacak yani
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ben doğmadan almıştım pusetle araba :D iyi ki de almışım doğana kadar acayip zamlandi sağlık ocağına gderkn fln kullandım eşim evde yoksa eğer 
tarafından
Zam konusunda çok haklısın. Git gide fiyatta artıyor aslında ertelemek doğru değil gibi. En azından şimdi alayım beklesin diyorum
(7,791 puan) tarafından
Ben öyle yaptım 5 ayda 100 lira zam binmişti şimdi kpac para kim bilir
(7,791 puan) tarafından
Bide puset ağır oluyo anakucagi al alacaksan canım bilgine... :)
tarafından
Tamamdır teşekkürler canım
(7,791 puan) tarafından
Gerçi bnmki oto koltuğu da olan puset o yüzden mi ağır hepsi ağır mı oluyo bilmiyom canım puseti ev içinde mesela mutfağa fln koyunca çocuğu kullaniyom bn ikisini 560 a almıştım ilk hamile kaldığında şimdi kızım 3 aylık :D
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Biz 6 aylık olcaz şuan yeni bakıyorum cnm
tarafından
Fiyatlarda artıyor ya o yüzden pek aradayım. En azından şimdi alayım kenarda kalsın diyorum
(6,859 puan) tarafından
Sen bilirsin cnm. İmkanın varsa al tabiki. Ben baston tarzı araştırıyorum ama karar veremedim civilden felan bakıyorum. E bebekte kileri begenmedim.
(95 puan) tarafından
Ben de baston olsun rahat olsun tek elimle getir götür et elle aç kapa yapabileyim istiyordum aynı zamanda kaliteli olsun  basit olmasın istiyordum..Casual zoom baston Bebek arabasi beklentimi karşıladı istersen bir bak melekk
(6,859 puan) tarafından
Tmm cnm bakarım kaydettim
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Bizm.ablasndan kalma var biz onu kullanıyoruz piyen carden travel arabasni
0 oy
tarafından
Acele etme bebeğim 8 aylık daha 8 kere araba kullanmadık valla 
0 oy
(95 puan) tarafından
Ekimde doğdu kış bebeği kullanma ihtiyacı duymadım.. 5-9 ay arası kanguru kullandım çok rahattı arabayı aratmadi hiç..9.aydan itibaren kullanamya başladık hemen almana gerek yok durumun müsait değilse uygun fiyatli kanguru ile idare edebilirsin uzunca bir sure ayrıca casual baston Bebek Arabası aldık hantal değil her yere taşıyorum çok rahat.alacaksan da öyle bir şey tavsiye ederim

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 104 göst.
12 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dorukunannesi33 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 185 göst.
13 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde ozlm.gkhn.ygt (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 343 göst.
0 oy
28 cevap 346 göst.
10 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,692 soru

11,426,380 cevap

34,985 kullanıcı

...