0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (795 puan) tarafından
Kızlar iyi geceler şimdi benim kız 10 aylık Mart'ta doğum günü olcak Allah nasip ederse inşallah ilk doğum günü öyle de bir hevesim var ki :) herşeyi kendim yapmak istiyorum malum virüs var sadece ailemizle işte anneanne babaanne dede falan olcak internette de organizasyon yapan yerlere baktım içime sinmedi hiç bı de dünyanın parasını vermeye gerek yok diye düşünüyorum şöyle güzel bı ani olsun istiyorum sizce neler yapabilirim bu arada herşeyi ben yapicam süsleri pastayı ikramları aslında ikram menüm falan hazır şimdi diyeceksiniz ki bu ne acele daha iki ay var ama ilk çocuğum ve çok hevesliyim :) süsleme konusunda neler yapabilirim böyle magnetler falan ya da kapı süsleri malzeme alıp yaparım anca iki aya :) fikirlerinizi bekliyorum :)

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimki de Mart'ta yaşına giricek. Nette birkaç şey beğendim. Bizim aile de olmucak ben eşim o kadar. Balon seti pasta süslemesi Alicam. Pastayida yaptım mi tamam:D 

Trendyola bakabilirsin. Çok güzel balon ve doğum günü süslemeleri var
(795 puan) tarafından
Bakicam bende dağıtmak için biseyler de atarım tabi :)
tarafından
Listeyi atr msin  elbiseyi nerden ne kadara aldın bide kaç yaş için aldım bedeni canm
tarafından
Almadim daha beğendim yani, 1 yaş beden Alicam
tarafından
Bence küçük olabilir canm
tarafından
Sanmıyorum, elbiseler büyük oluyor genelde. Alttan salaş duruyor. O yüzden tam bedeni almak gerek zaten başka ne zaman giycek ki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mart kaç kız benim kide 25 mart 10 ay 3 gunluk bu arada hepsiburada da var doğum günü susleri
(795 puan) tarafından
Amin canım seninki ni de :) çok heves ettim işte bende :)
tarafından
Aynen bende öyle ama bizim o gün sabah 1 yaş aşısı var doğum günü ile ayni gun doğum gününe keyfi olmaz belki
(795 puan) tarafından
Bize tarih falan verilmedi onun için
tarafından
Bize 8 aylıkken verildi 8 aydan 1 yasa kadarda kontrol yol niye gün vermedilerki ara öğren sağlık ocağından de 1 yaş aşısı için gün vermediniz
(795 puan) tarafından
Valla hiç bişey demedi bize 9.ayda gittik onda da alerji var diye 1 yaşında yapılsın asi dendi daha da konuşmadık yarın olmadı ariyim canım çok sağol

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 167 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Es25 (3,767 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde nurdandde (239 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 197 göst.
9 Aralık 2021 Aile kategorisinde Elif yalçın (1,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.