0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Alıştınız mı 

yabancı geliyor mu hala 
nasıl Zorluk yaşadınız 
maksat muhabbet :)

31 Cevaplar

0 oy
(7,441 puan) tarafından
Ben 19 yaşımda universoteye diye çıktım atandım evelendim 12 senedir hala dsardayim o yüzden bana işlemiyor yabancı yerler 
tarafından
Alışmak için firsatim kalmadı diyosun doğru mu anladım
(7,441 puan) tarafından
Aynen canım zaten seviyorum farklı yerler farklı kültürler insanlar
-Reklam-
0 oy
(376 puan) tarafından
ben 1 yildir evliyğm aliştim ama tabiki zorluklari var evdakileri ozledim mesela *** *** onlara gitmek kalmak istiyorum  ama uzakmolduğuniçin olmiyotn şuan hamilayim en çok ihtiyaç duyudum zMan ama yanimda değillar 
0 oy
(1,633 puan) tarafından

İstanbuldayım 2 buçuk senedir bi yeri öğrenemedim arabayla gidiyoruz eşim kızıyor  o kadar gidiyoruz niye sağa sola bakıp öğrenmiyorsun diye haklı tabi boş boş bakıyorum :D 

(2,332 puan) tarafından
Canım burda önceden seninle aynı kullanıcı isimde biri daha vardı. Sen misin o yoksa ☺️
(1,633 puan) tarafından
Tam bir sene önce başka hesabım vardı telefon değiştirdim hesaba giremedim sonra bunu açmıştım :) ben olabilirim
(2,332 puan) tarafından
O da mı ümran şen di ☺️
(1,633 puan) tarafından
Evet oda aynıydı
(2,332 puan) tarafından
Anladım canım. Benim eski adım da ikra nın annesiydi
0 oy
(842 puan) tarafından
Benim daha 7 ay oldu alışıyorum gibi gibi okurken 4 sene ayrıydım ama koymamışti evlenip gitmek daha  bir farklıymış gidemeyeceğini bilmek 
0 oy
(570 puan) tarafından

Koca bir ben bırakıyorum buraya alışılıyor illaki ama aile özlemi zor oluyor allahtan anlayışlı geçimli bir eşim var yoksa ailemi özledim diye koca evinden kaçan ilk ben olurdum:D

0 oy
(1,475 puan) tarafından
Dhada zorluk yaşıyorum 
0 oy
tarafından
3 yıl oldu 100 km öteye bir başka ilin dağına taşındık mecbur tayin mevzuları ama çok şükür şimdi gitmeye uğraşıyoruz dualarınızı eksik etmeyin 
0 oy
(291 puan) tarafından
Ben ta karadenizden zonguldakta n nerelere geldim :'( şaka bir yana seviyorum burayı sadece iklimlerin sevmiyorum alıştım sayılır insanlara biraz fazla argo konuşuyor ama olsundu o bizi ilgilendirmiyor. :D
0 oy
(376 puan) tarafından
Ben Ben urfadan ankara ilçesine gelin geldim eşim uzman çavuş aslen adanalı ama hep memleket memlett gezecez ohh mis sevieyum bu hayati valla çok gzuel gurbet gelen yok giden yok ohahahhagahbsb yarışmacı ark başarılar dilerim
0 oy
tarafından
Ooooo denizliden kalkıp Tunceli ye gittim orda birde görev yaptım sonra benim eşimin batı çıktı yine hiç tanımadığım bı ile Manisa Turgutlu ya hopp 4 sene sonra Diyarbakır'a oradan takviye kuvvet olarak Muş a Muş'tan liceye as yerimize daha say say bitmez hep gurbet hep uzaklık hep yanlizlik 
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Hemen hemen 2 sene olucak burayı sevdim ama kendi memleketim gibisi yok konya karamandan bursaya gelin geldim akraba karamanda çok çok çok ama burda sadece 2.3 tane sadece bu zoruma gidiyor yani kimsem yok komşular bi bazen gelir gider oda hastalık var çok olmuyor yani tam alistimda sayılmaz baba evimde evimiz bir gün misafirsiz kalmazdı burda akşama kadar tekim

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 379 göst.
17 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,661 göst.
9 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 283 göst.
4 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 472 göst.