0 oy
929 göst.
Diğer kategorisinde (96 puan) tarafından
Gecen post yazmistim fare zehriyle ilgili.. altina yorum yapmistim ama linclemekten gormeye firsatiniz olmamis burdan aciklayim size birde.. arkadaslar tamam haklisiniz ama o an ne yasadigimi naptigimi noldugunu nerden biliyorsunuzda bukadar onyargi yaptiniz.. ustelik panik biriyim birde hamileyim bu hafta dogumum var tek basima neler yasadim..bn oraya yazarak kaybediyorsam sizde lincleyerek zamani yok ediyordunuz..bna bilincli tecrubeli insan lazimdi o an acil bisey olsa bn napicagimi bilememki o an panikledim zaten ne yazdigimida bilmiyorum.. bi yandan haklisiniz postu duzgun yazamadim telastan..ama hic bi annede oturup bebeginin olmesini beklemez..yol uzun ve araba yok bulana kadar size srmak istedim.. bilincli bi cevap gelirde bisey olursa ilk mudahalede kurtabileyim diye..sukur gerek klmadi zatn acile hmn goturduk  oncesi uyuduydu cocuk cnku cok hirpalandi aglamktsn zaten uyandrdim hemn ambulanstada baya bi kustu sarsintidan hastaydida zaten.. cogunuz kusturma demissiniz ama tam tersiymis bilginiz olsun..ysnlis bilgi vermeyin ilerde baskalarinada lazim olur bole seyler ..dr lar kustuysa cok iyi dedi ustune mideside yikandi kan tshlilide temiz cikti sukurler olsunki hic biseyi cikmadi gayett iyi.. bi gecede hastahanede kaldik tedbir amacli..internetim olmadigi icinde giremedim cocukla ilgileniyirdum ustelik bazilariniz yazmadim diye sitem etmis  ee yazdmda noldu yine linclediniz vakit kaybi diye zatn goturecektim bekleyene kadar bilgi almak istedm. Bu arada  bnmde bi ara fare skntm vardi eve ama coktan bitti sukur kaynanamin garajindaydi is yeri disarda eve yakin o da almis oraya koymus gelmesin diye cocukta orda oynarken bulmus allaha sukur hmn gordum mudahale ettim..yani yalan soyledigim bisey yok hm niye bole biseye gerek duyayimki.bazilari insnmamis cnku. her neyseki olacak olmus artik.. yinedee saolu telasiniz dudundugunuz merakiniz icinn kizim gsyet iyi allah kimsrnin basina vermsin ozellikle cocuklarimiza...

27 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Çocuğum zehir yaladı falan deyince burda hala napmam lazım diye vakit harcamani doğal olarak eleştirdiler. Sende kendi tarafından haklısın Buradaki kullanıcılar da. yavrunun iyi olmasına sevindim. Rabb'im evlat acısı yaşatmasın hiç birimize
(96 puan) tarafından
Evtt oyle ama bukadarini beklemiyordum cnkuu bilgi almak icn yazdm ne yazdgimi.grmuyordm bile  illaki brda vardir diye dsundum bilen biri ambulansi aramak herkezin aklina glir ama gelene kadar bsey olsa napicam bilmiyorumki...
tarafından
Biz senin vakani ayrıntılı bilmediğimiz için böyle eleştirmemiz normaldi. Yani başında değiliz ki yazdığın yazılari okumakla kalan insanlarız. Dediğim gibi iki tarafta kendince haklı
(392 puan) tarafından
Ya insan o anda hemen ambulansı arar. Eline telefonu alıp foruma girip post acana kadar çocuğun ölebilirdi Allah korusun ya.
(96 puan) tarafından
Zatn saglik ocagina goturecektik ordan hastahane bi saatlik yol o yuzden telas yaptim zatn sahlik ocagindan direk ambulnsla goturduler
-Reklam-
+2 oy
(795 puan) tarafından
Ne olursa olsun çocuğum zehir yalayacak bende kalkıp buraya yazmayı akıl edicem ama 112 yi aramayı akıl edemicem kusura bakma bunun savunulacak hiç bir tarafı yok 
(52 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum 112 arasan buradan alacagin bilgiden daha saglikli bilgi alirdin
(795 puan) tarafından
Hiç olmadı o yavrucak o kadar korkmazdi kusturmaya çalışırken Rabbim korusun çocuklarımızı anneysek her konuda dikkatli olmak şart yoksa nasıl koruyalım yavrularımızı
(96 puan) tarafından
Zaten bostayken yazdm esim araba bulup yollayacakti hemen iste diye kendisi bklerken sordum napabilirim bisey olursa o an dye.. evet kusturmakta haklisin cok zorlandi ama korkmustum cok kusmasi lazimdi snra pisman oldum  cok agladi..kndi evimde kalmadigim icin bole oluyo zaten ... kslabalik oluncada ev ee cocuga gitme gturmeyin diyemiyorum..
(795 puan) tarafından
Canım bak sen annesin üstelik ikinci kez anne olmaya hazırlanıyorsun lütfen biraz bilinçli olalım ben iki saniye yalnız bırakmıyorum üstelik kendi evinde değilsin başka bı evde hiç bırakmaman gerekir neyse gelmiş geçmiş olsun çok şükür yavrun iyi kimse sana kötülüğüne kizmadi yavruna bişey olsa en çok yanan sen olursun tedbirli olmakta fayda var Rabbim daha da beterinden korusun
+1 oy
(3,836 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(96 puan) tarafından
Tesekkurler canm..
+1 oy
(13,917 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım. Iyi olmasina sevindim. Dikkat et bir daha olmasin.
(96 puan) tarafından
Tesekkurler cnm ediyorum ama yuruyemiyorum artik sn haftam kaynanam bakiyor cogunlukla cocuga onada guvenemiyorum boyle sukurrr hic bisey olmadi
(13,917 puan) tarafından
Allah korumuş canım yinede bir sadaka falan ver  çocuğun resmen ölümden döndü. Kaynanan baksada yinede senin gözün üstünde olsun. Bişey olsa senin ciğerin yanar.
+1 oy
(119,456 puan) tarafından
dun boyle yazsan linclenmezdin o panikle yazdiklarin linclikti
(96 puan) tarafından
Olabilir ama panik hali iste o an duzgn yazsam asil rahat olmami elestirmekte hskliydniz  nasil soracagimida bilemedim dsunemedimde ne geldiyse aklima yazdim
(119,456 puan) tarafından
neyse cok gecmis olsun
+1 oy
(392 puan) tarafından
Bir annenin çocuğu için elinin kolunun bağlı olduğu tek durum ölümdür. Her zaman herşeyin bir çözüm yolu vardır. Yeter ki yapmak isteyelim. İnsanlar köy yerinde engelli çocuğu okusun diye sırtında kilometrelerce taşıyor okula götürüyor daha birsuru örnek var böyle. Senin bu denli rahat davranman insanları sinirlendirmis. Ben konuyu o gün görsem bende linç ederdim kusura bakma. 
(96 puan) tarafından
Oyle Ama amacm sadece o an ne yapmam gerektigiydi zsten panikle ne yazdigimi bilmiyodum tabi hic bi anne cocugunu ole durumda birakmaz
+1 oy
(1,521 puan) tarafından

• Geçmiş olsun canim Allah birdaha yasatmasin , ama doktorun verdigi bilgi yanlis yahutta siz yanlis anlamissinizdir ..COCUK BEBEK BUYUK farketmez zehir camasir suyu vs.ictiyse asla kusturulmaz tanidigimizin ikiz kizlari camasir suyu icmisti annesi kusturmus kusarken o camasir suyu tum organlarini yaka yaka erite erite cikmis sirf annenin bilincsizligi yuzunden bir bebek Melek oldu iyice arastir derim Allah bir daha gostermesin tabi ama bilincli olmak da cok iyi
(96 puan) tarafından
Bilmiyorum cnm ama drlar niye ole desinki hemsirelerde bn ilk defa dydum burda zehir kusturulmaz diye blki baska biseydendir bilmiyorum hc arastirmak lazim iyice.. tesekkurler cok cnm
+1 oy
tarafından
Kusura bakma da hem sormak için yazıyorsun hem İnterneti yok millet sana yazsa şöyle yap diye nasıl görğcen İnternetsiz tlfona zaten giremezsin 

bacım senşn attığın post çok üzücü bir post tu fare zehri ne demek milletin sana otur bişey olmaz dmesinimi bekliyorsun o an ben olsam kalpten kendim giderim ewladıma bişeymi oldu diye buraya yazmak aklımın ucuna bile gelmez ben o postu öyle açsam benşde linçlerlerdi ben görmemiştim postunu yeni okudum hepsine de hak veriyorum kusura bakma
(96 puan) tarafından
Evdeydim o ara net bagli evde snra gidince telimde net yoktu o yuzden giremedim..yaa dedigim gbi o an ne yazdgmi bilmiyordum bnde npmam lazm onu srmakyi amacim
tarafından
Anladım ama tepkiler normal çok geçmiş olsun RABBİM yaşatmasın bir daha
(96 puan) tarafından
Amin insallah
+1 oy
(1,399 puan) tarafından
Sende hakli olabilirsin kendince ama normal bir insan bu postu görünce akli cikar anne nasil bukadar rahat diye geçiyor akıllardan neyse olan olmuş önemli olan çocuğun iyi olması olması Allahim bidaha yastamasin hic kimseye 
(96 puan) tarafından
Aminn insallahhh
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun.  
(96 puan) tarafından
Tesekkurler
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Şükür iyi geçmiş olsun yukarılara koy çok zor bi durum. 
(96 puan) tarafından
Tesekkurler allah kimsenin basina vermesin
(4,661 puan) tarafından
Amin inşallah :)
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Cok geçmiş olsun Allah bir daha göstermesin ama bak kendin diyorsun yanlış bilgi veren de olmuş bilen bilmeyen konuşuyor burda kimse doktor değil ki böyle birseye ne cevap verilir anında ararsın ambulansı götürürsün o yüzden herkes anne sonuçta acele et diye yorum yapılmıştır  
(96 puan) tarafından
Evett anliyorum tabi onlaridaa bilemedim ama npcam brda tecrubdli insan cok diye sormak istedim.. allh bidsha bole bseyi gostermesin zatnn
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun zaten artık çok daha dikkatli olursun burdaki bazı arkadaşlar da sadece linç için var eğer fırsatın olduğu halde sen durup burda fikir sorarsan saçma bir şey olur ama onlar da bilememiştir yani kimsenin suçu yok burda  :( Allah bir daha göstermesin inşallah 
(96 puan) tarafından
Aynn cnm saoll amin insallh..
0 oy
tarafından

Çok geçmiş olsun sana nede kızdık hepimiz ama neyse şükürler olsun burda bigün kalpden gidecez grupça Allah sonumuzu hayır etsin :D

(96 puan) tarafından
Tesekkurler bnde bilemedim bole olucaginikii
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Çok şükür bişeyi yokmuş herkesin linçlemesinin sebebi bebeğe bişey olmasından korkmasıydı, çok şükür korkulan olmamış
(96 puan) tarafından
Aynn vok sukurr
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Gecmis olsun oncelikle oyle bi durumda aklima gelen en son yer bile olmaz burasi birde panik biriysem kendi imkanim yoksa konu komsuya koşarım kendi fikrim tamamen
(96 puan) tarafından
Zatn kolu kmsu yuzunden geldim bura bana diyolar bisey olmaz ysladiysa nolcak agzini yika filan... kafayi yedim zaten o gun normal biseymis gibi bahsediyolardi.. bnde buraya bole acil dirimu ilk drfa paylastim beklerken
0 oy
tarafından
Bebeğinin iyi olmasına çok sevindim.. Çok çok geçmiş olsun. Sende haklısın ama insan ister istemez öyle yazınca tepki gösterebiliyor.. Hepimiz sana değil aslında bebeğe bişey olacak diye bu kadar çok tepki gösterdik gösterildi bence 
(96 puan) tarafından
Evet cnm haklisin ole tepkilere bisey demiyorum zatn haklilar ama bazilari haddini cok asmis goren bilerek bn yalattim sanicak... linclemeyide gecmisler.. yinede sukurr bisey olmadi cok tesekkurler dusuncen icin
0 oy
(7,098 puan) tarafından
Ay inan aklimdaydin surekli cok sevindim iyi olmaniza rabbim bi daha yasatmasin 
(96 puan) tarafından
Saol cnm tesekkurler.. netim olmadigi icin giremedim hastahanede  eve gel cocukla ilgilen filn derkn yeni dinleniyorum tek basima kosturdum bide bu halimle virusten esimide almadilar hastahaneye  cok zorduu
0 oy
(2,548 puan) tarafından
Burda linçlemeye hazır insan çok ben görünce kınamadım seni Allah korusun hepimizin başına gelebilir çocuk bu bilmiyor hiç birşey Allah kimseyi çaresiz bırakmasın ve evladiyla sınamasin verilmiş sadakaniz varmış bundan sonra çok dikkat edin lütfen geçmiş olsun 
(96 puan) tarafından
Cok tesekkurler evett hsmileligimden ilgilenemiyorum pek ama bndan sonra gozum ustunde olcak hep.. saoll
0 oy
(969 puan) tarafından
Geçmiş olsun rabbim bir daha yasatmasin 

Evladını da sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(96 puan) tarafından
Aminnn insallahh saolun

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 1,455 göst.
21 Kasım 2022 Aile kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 511 göst.