0 oy
510 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kizlar 13 haflikken doktora gittim erkek dedi dün  eşime şaka yapmak istedim kız çocuğunu çok istediğim için neyse eşime doktora gittim cinsiyet kız dedim sevindi falan bende biraz kalsın sonra derim diye dedim neyse akşam oldu böyle devam etsin sonra balon sürprizi olursa onu yaparım dedim ama eşimde kaynanam gil herkese demiş cinsiyet kız diye dunden beri herkes tebrik ediyor beni hayırlı olsun kızın olacak diye bende şaka yaptım diyemedim halada öyle devam ediyor:D ne yapacağımı da bilmiyorum sürpriz için dedim inansın sonra erkek diyecem diye ama ne yapacağımı bilmiyorum beni tebrik edenlere gülüyorum hatta niye gülüyorsun diyince bile öylesine diyorum:D:D:D

Şimdi ne yapım  gerçeği soylim mi

16 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Toplu sürpriz olacak o zaman boşver =))
tarafından
Aynn olmadı şimdilik böyle devam etsin
(5,406 puan) tarafından
Bence kocana sürpriz yapacaksın madem paylaşırsın zaten öğrensin herkes birşeyler almak isteyen olur veya el örgüsü yapılır kız için yapılmasın
tarafından
Aynn geçi bir süreye kadr yani bir ay böyle devam etsin sonra sürpriz yapınca herkes öğrenir ona göre hareket ederler
-Reklam-
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Sen yine iyi bizim doğumdan 10 gün önce arkadaşımın oğlu oldu gittik hastaneye kapı düşünü paylaştım ınstagramdan herkes teorik mesajı atıyor kaldırdım en son :Dff
0 oy
(119,997 puan) tarafından
hic soyleme kiz dogunca ogrensinler sjsjsjssj
tarafından
Kardeşim gerçeği biliyor oda doğunca öğrensinler sürpriz olsun diyor arada kaldım bende soylim söylemim diye
(119,997 puan) tarafından
soyleme ama herkez pembe giyim alir falan o da olmaz simdi soyle ama bi kac hafta snr
tarafından
Aynn öyle yapcam zatn cnm))
0 oy
(48,952 puan) tarafından
simdi kiz hediyesi alirlar pembeli ☺️☺️☺️
tarafından
Aynn oğluma pembe elbiseler giydirecem)))
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Benimde oule oldu kız demisyi doktor sonra diger hafta gittim erkek dedi ama herkes kız diye biliyordum balon sürprizi yaptim whatsap durumuna attimmorsan herkes erkek olduğunu ogrenmisti
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Hic syleme tekrar doktra gttgnde erkekmis de bnce
0 oy
tarafından

Gerçeği bence söylemelisin çünkü zamanı gelince değişmeyecek gelecek olan :)

0 oy
(63 puan) tarafından
Bence söyle canım hediye almak isteyenler olur gidip pembe pembe şeyler almasınlar bari 
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Doğunca öğrenir artık :D

0 oy
(3,729 puan) tarafından
Eşime böyle bir şaka yapsam benle uzun süre konuşmazdı heralde
tarafından
Benmkide aynısını yapar nasıl acikliyacagimida bilmiyorm
0 oy
tarafından
Eşine söyle canim ya 
0 oy
(2,014 puan) tarafından
13 haftada banada erkek dedi doktor, 16.haftada %100 kız dedi. Çokta güvenme derim. Haftan daha çok küçük 
0 oy
(4,606 puan) tarafından
kız zaten haftan çok küçük herşey olabilir kendini bir cinsiyete hazırlama bana 12 16 20 de devlette te özelde de kız dediler ayrıntılıda erkek olduğu çıktı =) 13.hafta çok küçük doktor sadece tahmimdr bulunmuştur yapısal olarak
0 oy
(7,254 puan) tarafından
13.haftada ablama erkek dendi iki oğlu vardı üzülmüştü biraz ama ilerleyen zamanlarda kız olduğu ortaya çıktı bence bir daha ki usg zamanını bekle o zamanda erkek denirse söylersin doğruyu . Şimdi bir öyle bir böyle insanlarda adam mı oynatıyorsun diye kızar. 
0 oy
(672 puan) tarafından
Süpriz bebek erkek mi diyeceksin. Erkek olunca süpriz mi oluyor, kíz olsa ne olur, süpriz olmaz mi? 

Aklima bunlar geldi. Belki Ben yanlis anladim 
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Fena olmuş he :D doktora atmasınlar bari topu

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 173 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde aysem00 (30 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 120 göst.
29 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Elanur58 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy