0 oy
1,251 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Artık kocamla arami açacak her görüntülü aramada beni de görmek istiyor ( beni aileye alıştırmaya çalışıyor art niyeti yok ) bense sevmiyorum zerre hiç birini eşimin hatrina çıkıp büyüklere selam verip geri duruyorum , bugün yine karnımı görmek istedi ( gebeyim saçma sapan muhabbetleri var ) görümcem de çoklu aramada görüntülü , kaynimi kaileye alıp cevap vermedim halden anlar diye gorumceme abla utanıyorum dedim güldüm 

Utanacak ne var diyor 

Kaynım var kayinbabam var akbaba gibi bakıyorlar utanma arlanma yok ne yapacaklarsa tobe Allah'ım çok doluyum her Allah'ın günü aramalarından bıktım kocamla saatim yok bir saat konuşuyorlar. Sanki adamı ben gelin aldım tobe yarabbim ya. Kaynanam desen ayrı facia. Yüzüne söyledim guvenmedigimi benle ugrasmalarindan yoruldum. Cinsiyet öğrenmeye gittiğimde kaynanam , kocamı arayıp çabuk eve gel demesini asla unutamıyorum Allah'a havale ediyorum sanki yedik. Sanki bir tek onun evladı evlendi. Eltimde ***** , her gün evlerinde birde akşamına bir saat görüntülü konuşup goy goy yapıyorlar yılışıklar. Bende beton gibiyim hepsine üzgünüm. Çok hakkımı yediler başta samimi hiç olmadım hala aynıyım , gelin gittim diye kayinbabam artık anası babasıyla işi bitti diyen insan. Ama görümcemin evinde yaşıyor ne hikmetse. Çok moralim bozuk. Benim anam babam yok sanki , istemiyorlar anama babama gitmemi tabi dinleyen kim bogarim hepsini o yüzden hiç sevmediler , o yüzden çok uğraşıyorlar sabrimin sınırı taşıyor. Uzun oldu kusura bakmayın hakkınızı helal edin. Gilgamis destanı gibi uzattım sanki içimi döktüm sadece. Allah anlayışlı insanlarla karşılaştırsin herkesi. 

33 Cevaplar

0 oy
(3,067 puan) tarafından
Yerinde olsam ciddi ve sert bir şekilde terslerdim. Bir daha da karnını göreyim falan diyemezdi. İyi sabretmissin. Kocama vereyim onun karnına bak onun karnı benimkinden geniş de azıcık aklı varsa eşin de utanır kaynında. 
-Reklam-
0 oy
(704 puan) tarafından

Çok saçma sapan bir durum canm Allah sabır versin. Ben olsam katiyen o telefon acılınca yanlarnda durmazdm. Mecbur musun ? Tavrıni belli et ya bu nr hadsizlik kendini bilmezlik. Kaynın hic normal degil ruh hastası olabilir bu genişlikte değil bu alenii rahatsızlık hergun hergun bu nedir :angry::O

0 oy
(399 puan) tarafından
Off şu geniş erkeklere sınır oluyorum azcik beyefendi olun ya yazık adamliginiza 
(1,320 puan) tarafından
Ah ah keşke
0 oy
(1,666 puan) tarafından
Canim suratini assan ne munasebet falan deyip gitsen anlar heralde karnini goster ne ya ayip 
(1,320 puan) tarafından
Bunu da deneyeyim bir sonrakine inşallah işe yarar
0 oy
(10,635 puan) tarafından
Sapık falan mıııı
(1,320 puan) tarafından
Yok sebeklik yapıyor kendince
Beni alıştırmaya çalışıyormuş ailesine alsjsjdh
Bende zaten körpe cocugum , alışmak için birine muhtacım
(10,635 puan) tarafından
Allahım daha neler duyacağım
Kız eşin nasıl izin veriyor bizimki olsa allahım düşünemiyorum
0 oy
(85 puan) tarafından
Utanmadiktan sonra dilediğini yap hadisi buraya ne uyuyi ne edepsiz aile onlar ya biz karnımızı oz babamızdan saklıyoruz ayıp diye ne münasebet sende açıkça sole bence bole şeyler çok ayıp rahatsiz oluyorum de odaya da girme onlar konuşurken birde bana ole ana babam için konuşacaklar kudursunlar diye daha çok giderim
(1,320 puan) tarafından
Gidiyorum zaten , bunu asla engelleyemezler zerre korkum yok
Catlasinlar valla , ağaç kabuğundan çıkmadım ben.
0 oy
(43 puan) tarafından
Valla bacımm ben konuşmak istemedigimde ya mutfağa yada lavaboya kaçıyorum yoksa iflah olmazlar anam
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Kaynin bı ayrı edepsiz, eşinde nasıl anlayışla karşılayabiliyor bu durumu anlamış degilim
0 oy
(27,564 puan) tarafından

Hiç normal bir bakış açısı değil kaynin dünyaya değişik gözle bakıyor.dogru şekilde bakmıyor.

0 oy
(295 puan) tarafından
Kaynina gicik oldum ya benim babamla yasit kaynim var onlara gittiyimizde bize geldiklerinde kizim sen rahat yemek ye cay ic diyip baska odaya gecer dengesiz kayninane ya senin karnini merak ediyo 
(1,320 puan) tarafından
Balayı muhabbetlerini oturup kadın erkek demeden anlatan insanlar kaynimlar aileden öyle yetismisler iş kaynanamla kayinbabam da bitiyor terbiye verememiş hiç birine.
.
0 oy
(477 puan) tarafından
Valla benim esim görüntülü ariyo ailesini ben hiç gozukmuyorum selam soyle diyorum onlar da bana selam söylerler ısrar la gorcez demezler 2 tane kaynım var ben onlara hic gitmedim bekar lar diye teyzeleri geldi şimdi orda kaliyo surekli gidiyorum hoş geldin nasilsin derler yeğenini severler odasına geçerler muhabbet bile etmeyiz telefonda aramazlar bile bir sey istiyceklerse eşimi arar söylerler yengeme bir sorarmışım diye olması gereken bu zaten esinde  iyi yapmiyo senin zaman suan gercekten
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin eşinde çok rahat ve genismis
0 oy
tarafından

Eşimin erkek kardeşi olsa birde üstelik yenge kalkta bi karnını görelim hadi karnını göster dese. 32 dişini de döker. Abisi yada kardeşi fark etmez. Bu ne genişlik. Leğen bu kadar geniş değil vallahi

(1,320 puan) tarafından
Keşke öyle olsaydı çok isterdim ağır olsunlar ailecek , normal karşılıyorlar bir çok şeyi. Olabilir diyorum ama bana saygı duysunlar en azından içimden gelmiyor göstermek utanıyorum ya. Kendi öz annem demedi kızım karnına bir bakayım büyüdü mu diye şaşırıyorum ya ,yoruldm
tarafından
Bence nacizane tavsiyem bir dahakine utanıyorum demek yerine. Göstermek zorunda mıyım de. Adam olana suratına tokat gibi bir söz. Anlayana. Eğer ondan da anlamazsa kocamın bakmadigi karnıma sen ne hakla bakmak istiyorsun de. Utanıyorum deme. Bu ne terbiyesizlik de. De yani. Bu işin sonu iyiye gitmez
(1,320 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın laftan anlamiyorlar dediğin gibi dicem ssbrim kalmadı artık zaten.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 619 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 662 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 723 göst.