0 oy
1,249 göst.
Diğer kategorisinde (1,320 puan) tarafından
Artık kocamla arami açacak her görüntülü aramada beni de görmek istiyor ( beni aileye alıştırmaya çalışıyor art niyeti yok ) bense sevmiyorum zerre hiç birini eşimin hatrina çıkıp büyüklere selam verip geri duruyorum , bugün yine karnımı görmek istedi ( gebeyim saçma sapan muhabbetleri var ) görümcem de çoklu aramada görüntülü , kaynimi kaileye alıp cevap vermedim halden anlar diye gorumceme abla utanıyorum dedim güldüm 

Utanacak ne var diyor 

Kaynım var kayinbabam var akbaba gibi bakıyorlar utanma arlanma yok ne yapacaklarsa tobe Allah'ım çok doluyum her Allah'ın günü aramalarından bıktım kocamla saatim yok bir saat konuşuyorlar. Sanki adamı ben gelin aldım tobe yarabbim ya. Kaynanam desen ayrı facia. Yüzüne söyledim guvenmedigimi benle ugrasmalarindan yoruldum. Cinsiyet öğrenmeye gittiğimde kaynanam , kocamı arayıp çabuk eve gel demesini asla unutamıyorum Allah'a havale ediyorum sanki yedik. Sanki bir tek onun evladı evlendi. Eltimde ***** , her gün evlerinde birde akşamına bir saat görüntülü konuşup goy goy yapıyorlar yılışıklar. Bende beton gibiyim hepsine üzgünüm. Çok hakkımı yediler başta samimi hiç olmadım hala aynıyım , gelin gittim diye kayinbabam artık anası babasıyla işi bitti diyen insan. Ama görümcemin evinde yaşıyor ne hikmetse. Çok moralim bozuk. Benim anam babam yok sanki , istemiyorlar anama babama gitmemi tabi dinleyen kim bogarim hepsini o yüzden hiç sevmediler , o yüzden çok uğraşıyorlar sabrimin sınırı taşıyor. Uzun oldu kusura bakmayın hakkınızı helal edin. Gilgamis destanı gibi uzattım sanki içimi döktüm sadece. Allah anlayışlı insanlarla karşılaştırsin herkesi. 

33 Cevaplar

+2 oy
(1,399 puan) tarafından
Ilk postundan beri sinirim o kaynina ne kadar geniş bir aile ya edep bilir insan biraz
(1,320 puan) tarafından
Evet hatirlaman da çok normal bende çok şaşırıyorum sizin gibi inan.
-Reklam-
+2 oy
(2,630 puan) tarafından

Eşin geeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeniş :angry:

+1 oy
(2,211 puan) tarafından
Kusura bakma ama kaynin sapık gibime geldi  :) ailece çok genişler, eşin neden tepki göstermiyor ki ? Napacak yani senin karnını görüp! Tövbe yarabbim 
(1,320 puan) tarafından
Ne var abim diyor. Eşimin tepkisine daha çok şaşırıyorum zaten.
(2,211 puan) tarafından
Abisi de mahrem diye birşey var, neden vücudunu başka bir erkek görsün ki? Çıldırmamak mümkün değil
(1,499 puan) tarafından
Katılıyorum bende okuyunca direk aklıma o geldi namahrem sonuçta ayıp nedir bilmiyor herhalde ailesi neki oğulları da ne olsun
+1 oy
(570 puan) tarafından
O ne be karnına niye bakıyor ne kadar kaynında olsa neler duyoruz neler bence sert bir dille uyar cinsiyeti ne kız diyemi kendi neymis
+1 oy
(3,901 puan) tarafından
Ne bos insanlar ya..bos beyinlerin bos sohbeti olur napcksn..bakck baska sey mi yok senin karnina mi takms..insanda bi utanma olur..edep farkli bisey cnm herkeste olmuyo gördüğün  gibi
0 oy
tarafından
Senin o kayinina ben bile gicigim ya 
(1,320 puan) tarafından
Açık açık dile getiriyorum 10 yaşında ki çocuk anlar , inada ısrar ediyor hala. Hiç olgunluk yok ki.
Biri bana ima bile etse , asla konuşmam. Yüzsüz yüzsüz her akşam aynı muhabbet
tarafından
Terbiyesiz öncede dedim ya gitsin evlensin karisinin karnina baksın sevimsiz iyyyy çok sinir oluyorum çok
0 oy
(703 puan) tarafından
Onane canm senin karnindan çok saçma.birde kaynanam neden çabuk eve gel dedi onu anlayamadım. Hiç sevmem sırnaşık insanları Allah sabır versin
(1,320 puan) tarafından
Öyle kocamla çarşıya bir yere gitsem hemen çok geçmeden arar hemen eve gel bugün senin sevdiğin yemeği pişirdim bugün abinlerle mangal.yakscaz vs vs vs duyayım diye mahsus da bağırarak söyler. Bizim ki de saf , kadın ne güzel beni düşünüyor der , e beni niye düşünmüyor derim cevap veremez öyle kısır bir döngü içindeyim hep.
0 oy
(7,412 puan) tarafından

Valla Allah sabır versin kayninin yaptığı yanlisa kimse engel olmuyor en kotusu o ya. Ayip gercekten. :ermm:

0 oy
tarafından
Kaynanamdan çekmiyorum ama şu Allahın cezası kaynımdan nefret ediyorum her evde bi tane yalaka çıkıyor hayatımdan af edersin s. Trettim onun adını dahi duymak istemiyorum. 
(1,320 puan) tarafından
Evet hiç sevmedigim modeller. Taş yerinde ağırdır. İnsanları sık boğaz etmek çok sığ bir düşünce. Daha kocam yeni kredi borcunu bitirdi. Sürekli de borç takma peşinde. Benim kocam da her ailede bulunan saf*****k tabir edilen koca işte. İnanıyor
tarafından
Herşeye evet diyen para veren yine arlanma yan bi koca da bende var......... Erkek biraz yerini bilir ama bu kaynımda o yok
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Şaşıyorum böyle insanlara rabbim akıl versin 
0 oy
tarafından
Kalkma sende ayağa çok ayıp bakıyım dmesi 
0 oy
(7,212 puan) tarafından
Ben olsam utanıyorum da demem vücudumu sergilemek zorunda degilim sonuç olarak gördükleri benim ,içerde ki bebek değil . Çok istiyorlarsa ilerde doğduğunda çocuğu kucağına alır öyle gösterirsin. 
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bebce eşin tekefonla konulurken srn gir yatak odsına seni uyudu sansınlar
(1,320 puan) tarafından
Neler denemedim ki , olmuyor yavrum. Her gün aradıkları için malesef olmuyor öyle.
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Ne arsız insanlar bunlar yaa
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Okurken ben gerildim, bende yılışık insanları sevmem herşey dozunda güzel, sanki bir kedi almışlar anne babasıyla işi yok nedir Allah aşkına,kırılma ama çok aradın mı bu aileyi canım, en güzelini yapıyorsun mesafeni korumakla, 
0 oy
(777 puan) tarafından
Vslla söylemeden edemeyeceğim.hadi kaynın densizce karnını görmek istiyor da eşin niye bozup atmıyor onu?bu ne terbiyesizlik ya ben burda gıcık oluyorum o kaynına.
(1,320 puan) tarafından
Demiyor demiyor seni yemezler korkma diyor , ne var abim diyor
Yildim valla :((
(777 puan) tarafından
Ah bu erkekler...onların ailesi mükemmel çünkü
0 oy
tarafından
İy aynı benim kaynım gibi yılışık
0 oy
(894 puan) tarafından
Amin canım. Alışırlar zamanla pes etme mesafeli davran hamile olduğun içinde kolay etkileniyorsun canın sıkılıyor
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Bn okurken bile delirdim seni düşünemiyor bile ne haldesin ooo kaynın salakmi adab-ı bir doktora götürün aklı dengesi yok galiba çok gıcık kaptim  
0 oy
(79 puan) tarafından
Hepsini gectim afedersinde esin adam olsaydi zaten bu müsaadeyi göstermezdi karnini gormek istemek nedir yaa 6 yillik evliyim kaynim birgun olsun esim evde yokken gelmedi ve birgun olsun elimi bile sıkıp tokalasmadi kaynim cok iyi bir insan cok severim abim gibidir kendisi dogruyu yanlisi ayipi mahremiyeti bilen biri esimde kaynimda burda digerlerini gectim kaynina dicek laf yok zaten ne desek az gelir bence esin adam olsnda dikkat etsin kusura bakma belki beni yargilayanlar olurda is kocanda bitiyo kayninada soyle cok merak ediyosa bebek dogunca baksin sanki karnina bakinca icindeki bebegimi gorebiliyo hayret bisey
(1,320 puan) tarafından
Evet yavrum haklısın , kusura bakacağım.birsey yok ben de görüyorum eşimin genişligini böyle alışmış değiştiremiyorum ki. Kocam daha çok aileci.
Kaynım bakar. mi hiç , bize borç takma peşinde uğraşma peşinde sadece işi gücü o.
(79 puan) tarafından
Valla allah yardimcin olsn allah kocana birazcik hidayet versin nediyebilirimki baska valla

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 269 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Nur ela (3,794 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 617 göst.
8 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 652 göst.
8 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Sirius76 (1,320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 723 göst.