0 oy
123 göst.
Aile kategorisinde (817 puan) tarafından
Uykusuzluğu bir kenara bıraktım vazgeçtim artık uykudan altını her açtığımda nokta kadar da olsa kaka yapmış oluyor temizliyorum dün resmen üzerime fışkırttı kakasını Sulu gibi ama sadece su değil. Birde pişik oldu üstüne kakası aynı zamanda mukuslu memede uyuyor yatınca uyanıyor hiç uyumamış gibi uyanıyor hemde koca koca gözlerle etrafa bakınıyor daha 1 aylık mama ve anne sütüyle besliyorum ilk 1 ayda normal mi bu kaka olayı başına gelen anneler var mı 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Memeyi tam bosaltmiyor sürekli ön süt alıyorsa canım oda sulu dışkıya ve mukusu olmasına neden olabiliyor en iyisi bir doktora götür gaita tahlili verin bir sorun varsa erkenden anlaşılması çok daha iyi olur
(817 puan) tarafından
Evet bende araştırdım bugün bir memeyi emiyor  biraz sonra ucu acıdığı için diğer memeyi veriyorum sanırım hata yapıyormuşum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kuzum.mukus var ise bir doktora göster sık uyanıyor idarinda azalma ve koyu renk varsa idrar yolu enfeksiyonu olabilir bir aylıkken yaşadım malesef 
0 oy
(173 puan) tarafından
Evet canım sürekli kaka yapması normal mink bağırsakları var hemen emilim oluyor bu yüzden mukuslu kakayı bilmiyorum pişik olduysa ıslak mendil kullanma bi süre her altını açtığında sıcak suyla temizle
0 oy
tarafından
Yediğine dikkat et gazlı o bebek daha çok kaka yapması lazım her bez cisli ve kakali olmali önce emzir sonra doymassa mama ver her emzirmede hem alttan hem ağızdan gaz çıkart daha bir aylık devamlı uyuması lazım 
(817 puan) tarafından
Evet çok gazı var gazla beraber hep nokta kadar kaka yapıyor gece uykusunda çok sesler çıkarıyor ıkınır gibi gazdan mı bu. Birde emerken hep zorlanıyor hırıltı çıkarıyor burnundan sence bu neden oluyor
tarafından
Fizilojik su var cnm eczane den al aparatla çek açılır bide arada su ver gecede olsa uyuyorda olsa gazını çıkart bebeğin
(817 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok sağol

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 274 göst.
16 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 161 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Kbrarslan (1,018 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 129 göst.
25 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Nur29 (159 puan) tarafından soruldu