0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 5 gün sonra 6 aylık oluyor dün yürüteç aldık daha fazla basamıyor yere sizinki ne zaman koşturmaya başladı yurutecle birde kaç dk bırakıyordunuz yurutecte

image

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ayaklarını seveyim senin çocuk :))) uzun süre koyma kuzum 15 20 dk koy 1 saat falan dinlensin erkek ise bebeğin daha dikkat et pipisine ve yumurtalarına baskı yapıyor çünkü 
-Reklam-
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Benim kızım 8 ayda anca bastı ve şuan 18 aylık yürüyor 

Erken değilmi yürüteç için 
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Erken yürüteç için biraz daha bekle sonra koy
0 oy
tarafından
Daha erken bence 
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Sekiz aylık uçarak gidiyor durmadigi zamnlarda bindiriyorum
0 oy
(1,337 puan) tarafından
Benim oglum 7 aylik ama yürüteç almadım acelesi yok ne zaman yürürse yurüsün erkek bebeklerde özel bölgeye baski olduğu için sakıncalı ve bebekler parmak ucuna basıyormuş tam basamıyormuş yürütec kullanınca ben oyle duydum tabi yine kullanmak isteyen kullanir inşallah yakında yürür tatlışın senin
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Benim  kızım da 6 ay 9 günlük  ben daha  aldım erken diye 8. Ayında alcaktım ama alsam mı ki 
(1,946 puan) tarafından
Bende normalde almicaktim herkes farklı bisi diyor felan ama isim olunca mecbur bi kaç dakikaligona koyucam mecbur
(5,949 puan) tarafından
Anladım canım güle güle kullansın bebesin
0 oy
tarafından
Organına çok baskı yapmış ilerde büyük sorunlar olur çıkar canım koyma
0 oy
tarafından
Kızım 8 aylık evin her yerini geziyor 5 buçuk aylıkken koymaya başladım kısa süreli 10 günde yavş yavaş yürümeye başladı acayip seviyor çünkü istediği yere gidebiliyor 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Kızım 9 aylık olucak 2 haftadır basıp etrafta koşturuyor 
0 oy
(874 puan) tarafından
3 hafta falan sürdü 5er dakika koydum o ara halılari kaldırmıştım çocuk az hareket etse ayakkabı ile tabi ilerlediğini farketti 3 4 güne de başladı itmeye kendini sen zaten kuralları bilirsin çok oturtmazsin ama öğrenince kendi istiyor misafirlikte falan  yürütecle kendini iter gibi yapıyor :)) 
0 oy
(96 puan) tarafından
Bende 6 .ayda koymuştum yürütece bi kac gun gitmek istemedi snra daha tutamadik ev icinde turlamaya basladi 
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bnmkide 8 gün sonra 6 aylık olacak 2 haftadır felan koyuyorum yavaş yavaş 5 10 dakka ilk koydugumda hareket etmiyordu sonra sonra basmaya kndini geri itmeye başladı bu günlerdede yavaş ayavaş yan tarafa felan gidiyor alışır zamanla
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Biraz erken kuzum en azından 6 ayı geçsin omüriliğine zarar verebilir
0 oy
tarafından
Çok fazla bırakma bence iyi değil

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 139 göst.
8 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 66 göst.
8 Temmuz 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 246 göst.
7 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Elifcik010101 (407 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 211 göst.
4 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Nisaenes2022 (9 puan) tarafından soruldu

381,257 soru

11,413,751 cevap

34,960 kullanıcı

...