0 oy
338 göst.
Diğer kategorisinde (223 puan) tarafından
Artik aglicam isyan etmek istemiyorum 2 yasinda kizim var 1 aylık bebegim var yeni dogdu kızımıza cok ilgiliyiz kardesi doğdu mesela onu emzirir odasına koyarim kızımla ilgilenirim hep simdi kizim cok hırçın oldu kardeşinin uyurken yuzune tırnak atmis kan içinde buldum çocuğu kafasına bastırıp opuyo yuzune tokat atiyo üstüne atliyo napicam hic bilmiyorum

11 Cevaplar

+3 oy
(866 puan) tarafından
Soyle yaparsan daha iyi olur bence .bebekle ilgileneceğin zaman büyük olanı da çağır hadi kardeşinin altını temizleyelim hadi uyutalim hadi doyuralım gibi hadi ona çıngırak salla vs .onu da hayatınıza dahil ederseniz oda ona karşı sevecen olur .o kucuk yapma o bebek yap a demekten pek anlamaz .ay bu  bebek soyle yapmis boyle yapmis diye onu da ilgilenmeye teşvik edin .beraber oynayacaksınız az daha büyüsün falan deyin 
(5,913 puan) tarafından
Aynen bende bunlari yazacaktim boyle yapman daha iyi olacaktir ve mumkun oldigunca yalniz birakma ikisini yan yana
-Reklam-
+1 oy
(3,167 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum sen kızına bi şeyler sl söyle bunları kardeşim getirdi dersin çikolata elbise mesala bide onun yanında çok sevmeyin çok kıskanıyordur bide kızınla konuş derim belki anlar
0 oy
tarafından
Alışacak zamanla canım kolay değil kıskanıyor haliyle 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Bende bundan korkuyorum kızım 3 yaşında 1 ay sonra doğumum var acaba kardeşini kıskacak mı diye içim içimi yiyor :(
0 oy
tarafından
Demek yaş yakın olunca da problem oluyormuş 
0 oy
(1,475 puan) tarafından
O durumlar Bizde de var hem de 10 yaşında Oğlan ve 5 yaşında kız da bu durumu yaşıyor Biz bebekle fazla değil onlarla ilgileniyoruz böyle gidiyor bilmiyorum yani ne yapacağız Bizde de var aynı
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Bizde ayniyiz  camim Allah yardımcıniz  olsun 21 aylık kızım 1 aylık kızım var kafayı yicem evde hiçbirşeye yetisemiyorum kendime hep şu teselliyi veriyorum bugunlerde  geçecek elbet buyuyucekler  o zaman çok iyi arkadaş olacaklar  diyorum yoksa daha kötü oluyo benim kızım uyurdu geceleri şimdi asla uyumuyo kıskançlıktan 
(1,908 puan) tarafından
Olacaklar elbette biz bizlikten gidicez:))))
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Bizde de oyle aralarinda 3 yas var ve kardesten sonra tuvalet tutma sorunu basladi bir de onunla ugrayrm bende cok bunaldım ya Rabbim yardimcimiz olsun cok zormus kardes kiskancligi ve etkileri 
0 oy
tarafından
Benim oğlum da iki yaşında hiç zarar vermedi daha birkere Tokat attı oda yavaş 

Ben hep diyorum kardeş seni seviyor sen abisisin op kardeşini o daha bebek falan oda geliyor kardeş kardeş deyip oluyor ama tabi gözüm hep ustunde
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Ayy kız benimde öyle olcak valla bizde çok korkuyoruz 
0 oy
(678 puan) tarafından
2 yas çok problemli bir yaş bu yaşta bir kardeşi olması üstüne tuz biber olmuş allah kolaylık versin 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 127 göst.
28 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 615 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde nefestugce.asaf (837 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 239 göst.
25 Nisan 2022 Aile kategorisinde Nrgz (771 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 378 göst.
9 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Behis (673 puan) tarafından soruldu

379,123 soru

11,348,961 cevap

34,813 kullanıcı

...