0 oy
340 göst.
Diğer kategorisinde (620 puan) tarafından

Sorum yukarda:wassat:

19 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Doğumda 20 gün kaldı çoğunlukla 3 gün kalırlar ama uzun bir süre geleceklerini sanmıyorum 
(620 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler yorumun için
(13,202 puan) tarafından
Rica ederim canım
-Reklam-
0 oy
(406 puan) tarafından
Kaynanam denen 2 ay kalirdi en son yaptıklarından sonra kovaladim.

Annem gelir eğer gezmeye gelmişse 10 gün ennn fazla işim varsa veya benim için yardıma geliyorsa Max. 15 gün babam 3 günü geçmedi hiç
(406 puan) tarafından
Kiz annem zorla kalıyor ben ağlıyorum 2 gün daha kal diye öyle kalıyor. Kalsın ne yapıyor ki evinde huzursuzluk yaratıyosa bişi diyemem benim annem gelir koltuğa oturur gideceği gün kalkar ordan :)
(406 puan) tarafından
Bu arada nerelisin canım nerde yaşıyorsn öyle deme ya ağlatma yazık ama istersen minik bı yalan söyle eşimin yatıya misafiri gelecek veya biz bı yere gtcz die
(620 puan) tarafından
Yok canım yardım bile ediyor hatta. Bekarken annem evde çok tartışma çıkarırdı, her günümüzü zehir ederdi. Şimdi ne yaparsa gözüme batıyor. Bi sey demiyorum tabi. O yüzden değilde ben sabah kahve içerim otururum biraz keyif yaparim annem direk uyaninca çay kahvaltı ister, öğlen yine çay kuruyemiş, TV sürekli açık falan. Herkesin duzeni alışkanlığı farklı yani. Bekarkende odamdan çıkmazdım, üniversiteyi de dışarda okudum zaten. Şimdi sorunumuz yok ama eskiden o sekilde olduğu için anne kız iliskisi görmüyorum aramizda, ben de daha farkli olsun aramiz isterdim
(406 puan) tarafından
Hmm o zaman bişey diyemem guzelim ben babamla ayrı büyüdüm hep annem vardı yanımda hem annem hem babam oldu bende dışarıda okudum üniversiteyi burda evlendim kaldım ama annem hayatımdaki en yakın arkadaşm oldu benim her konuda destek verdi o yüzden sanırım gitme kal diye ağlıyorum. Senin annenle durumun farklı sanırım hiç bişey paylaşmamisiniz gibi yinede kırma boşver kalsın eskiden olmadıysa şimdi güzel anılar biriktirin bence
(620 puan) tarafından
Evlenip gidiyim evden diye dua eder ağlardım, hergün evde kavga cikarirdi. Babam sessiz onu bile deli ederdi. Yanlış çok davranışları var. Şimdi istesemde sıcak olamiyorum, bi şey demiyorum tabi. Sadece yeter artık dedim sakayla soylenip duruyo. Teyzen hep kizinda falan filan söyleniyor. Ama onlar kizlariula arkadaş gibi annem hiç öyle olmadı ki
0 oy
(2,896 puan) tarafından
İki gün anca kalıyorlar işleri olursa İstanbulda öyle geliyorlar 
(620 puan) tarafından
Teşekkürler yorumun için canım ☺️
0 oy
tarafından

Annemler en fazla bir hafta. Çünkü okuyan kardeşim var ve annem kardeşimin bebeğine bakıyor bu yüzden uzun kalamzlar. Ama ben gidince 2-3 ay kalırım :D

(620 puan) tarafından
Çok kaliyomussun kız:)ben rahat edemiyorum evimden başka yerde
tarafından
Ben rahatım annemde ya :D
(6,794 puan) tarafından
Ben kalmış olsam eşim geri gelme bi daha der :) 15 gün anca kalıp geri gelirim evime, izin raconu öyleymiş beyimizin ahah.
tarafından
Ahaha :D
0 oy
(5,134 puan) tarafından
En son 2 sene önce geldiler 1 hafta kaldılar onda da görümcenin dügünü için gelmişlerdi
(620 puan) tarafından
Anladım canım teşekkürler yorumun için ☺️
0 oy
(1,475 puan) tarafından
Benim babaannem geliyo senede 1 sefer 3 hafta kaliyo 
(620 puan) tarafından
Teşekkürler yorumun için canım ☺️
(1,475 puan) tarafından
Rica ederm canisi
0 oy
tarafından
1 gece kalıp gidiyor maalesef çalıştığı için fazla kalamıyor. Doğumda 10 gün kaldı giderken ağla ağla harap olmuştum canım annem ya :(
0 oy
(119,349 puan) tarafından
Ailem gelemiyo ki kalsa
(14,033 puan) tarafından
Sevda hiç gelemediler mi
(1,505 puan) tarafından
Bu daha zor canm ya 2 senedir evliyim 1 kez ben gittim 4.5 kez annem geldi ben hâlâ şikayet ediyorum özledim diye sen nasıl dayaniyosun:(
(119,349 puan) tarafından
Bende 2 senedir evliyim hic gelmediler nasi gelsinlerki vize problemi var sadece onceki hafta kuzenim geldi ilk kez
0 oy
tarafından
Kimisi kalsin diye can atar kimisi fazla kalmasından şikayet eder
(620 puan) tarafından
Evet malesef
0 oy
tarafından
Ne fazla ne az olması gerektiği kadar. Annem olmadığı için teyzem gelir bana. Oda öyle herşeye karismaz herkes yerinde iyi der. Eşim der teyze kal gitme diye geldim gördüm gorustuk herkes evine der gider babam çok gelmez ben giderim daha iyi oluyor.
(620 puan) tarafından
Teşekkürler yorumun için canım
0 oy
(980 puan) tarafından

Doğumumda annem 6 ay önce geldi. 15-20 gün kaldı gitti. Şimdi anneanneme bakıyor yoksa gelecek de gelemiyor Ben de gidemiyorum. Bak ya zaten kaç gündür çok özlem içindeyim şimdi oturdum ağlıyorum  özlediim diye :(

0 oy
tarafından
En fazla 7 gun kalmis annem evinden haric hi uerde kalamiyor oda doğum yaotim diye 7 gun kaldi
(620 puan) tarafından
Aynı benim gibiymis annen ☺️
0 oy
(1,505 puan) tarafından

Ben bursadayim annem konya karamanda dogumumda geldi 40 ım çıkana kadar kaldı çünkü hickimsem yok 2.3 akraba başka yok zaten annemin de evde gelini var yani ev de boş kalmıyor bakan var oyuzden sıkıntı olmuyor sezeryan olmuştum ve bebegimide kaybettiğim için daha çok kaldi:(

(620 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(1,505 puan) tarafından
Sağol canm
0 oy
(175 puan) tarafından
2018 hazıranda geldı hamıleydım o zamanlar zor ve rısklı bır hamılelık gecırdım o baktı. Su anda da ıkızlerıme beraber bakıyoruz. Hala da yanımda her hafta evıne gıder bı gun kalır gelır. Yazın donucek oluyo sımdıden gıtmesın dıye bakıyorum. Keske hep bızımle kalsa ama babam var maalesef
0 oy
(233 puan) tarafından
Daha hiç kimse gelmedi
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Annem gelince 1 ay kaliyo bende gidince 1 ay yada 40 gun kaliyorum
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Annem doğum da 2 aya yakın  kaldı  normal  geldiği  zamanlar da  15 20 gün  kalıyor biraz  daha  kalsın  istiyorum  ama kalmıyor :( bende gittigim de 2 3 ay kalıcam bakalım:))
(620 puan) tarafından
2 3 ay mı... Çokmuş canım. Eşini ozlemiyo musun ya da eşin seni bebeginizi özlemiyo mu
(5,949 puan) tarafından
İlk  defa  esimsiz gidicem  bakalım  özleriz  tabi  ama aileme  çok  uzak  olduğum  için  sene  bir  gidebiliyrum  o yüzden  fazla  kalıcam  yapacak bir şey yok
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Genelde 1 hafta kalırlar, doğum için annem 50 gün falan kalmıştı sadece

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 489 göst.
13 Aralık 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (433 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 157 göst.
1 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 289 göst.