0 oy
263 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından

image

Kızlar instagramda gördüm ama kullanan memnun kalan varmı 2 kutusu 190 TL degermi sizce  yada dogumdan sonra işe yarayan başka bir ürün hamileligimin ilk gününden beri sürekli vazelin kullanıyorum 29 haftalıgız artık catlaklar olmaya basladı özellikle bacaklarımda :(( şimdiden teşekkür ederim ❤️

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

Bebek yağı öneririm cnm 

(44 puan) tarafından
Şimdide kullanmalımıyım vazelin kullanıyorum ama karnımın yanları altları artık çatlamaya basladı sanırım işe yaramıyor :(
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tek işe yarayan spor bunlar faso fiso benim kalçalarımda çatlaklar vardı şimdi hiç yok sporla vücut kendini toparlar doğumdan sonra şimdi ise bol bol bebe yağı sür 
(44 puan) tarafından
İnşallah canım bende dogumdan sonra sürekli yapmaya özen göstericem tesekkür ederim yorumun İcin
(12,979 puan) tarafından
Doğumdan sonra mi bebek yagi sürdünüz iyi geldi
tarafından
Nasıl spor yaptın ki bende harita durumundayım :(
0 oy
(376 puan) tarafından
Canm inanki bu yaglar boş hicbir işe yaradigı yok bende avondan bir catlaklar icin yağ almıstim hic fayda etme param boşa gitti.
(44 puan) tarafından
Haklısın canım en iyisi zeytinyağı falan deniyim artık yapıcak bisey yok sanırım Baska da :(
(376 puan) tarafından
Aynen canm cildini kuru birakma surekli yagla
0 oy
(103 puan) tarafından
Canim benim ilk gebeliğim 39+3um hiç çatlağım yok 2 kutu 125lik bio oil kullandm daha sonra babymom çatlak yağı aldm daha uygun 140lik ve bunları sadece duştan sonra kullandm. Onun haricinde vücut losyonu el yüz kremleri ne varsa sürdüm önemli olan vücudun nemli kalması gerilirken kuru olursa çatlıyor. Göğüs, karın, bel, kalça , bacak içi ve dışı ,popo ve içine kadar sur yoksa her yer çatlıyor çevremdeki lerden biliyorum 
(44 puan) tarafından
Anladım canım valla bende vazelin kullanıyorum heryerime sürüyorum ama artık ise yaramıyor birde bunları deniyim tesekkür ederim yorumun İcin :))
(103 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Zeytinyağı kullan canım parana yazık böyle şeyler alma.Ben ilk gebeliğimde nemlendirsin diye normal el kremi kullandım hiç çatlamadı.
(44 puan) tarafından
Annemde zeytinyağı kullan diyor en iyisi bir deniyim nasıl kullanmalıyım sürdükten ne kadar sonra dus almam gerek canım
(3,895 puan) tarafından
Duş aldıktan sonra sür bir süre kurusun nem cildine geçsin sonra normal kremle falan masaj yap en doğal en güzel ürün zeytinyağıdır saf olanlarından al.
(3,895 puan) tarafından
Ben yeni doğan bebeğime hiç bebek yağı kullanmadım hep zeytinyağı kullandım mesela.
(44 puan) tarafından
Tamm canım cok tesekkür ederim alıp deniycem inşallah ise yarar
(44 puan) tarafından
İnşallah bebişimede kullanırım canım cok tesekkür ederim
0 oy
(305 puan) tarafından
Bunların hiçbiri ise yaramıyor krem kullansanda yine oluyor canım vücutla alakalı tamamen

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 101 göst.
0 oy
6 cevap 216 göst.
3 Ağustos 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde 04 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
7 Ocak 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Asra (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 61 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu