0 oy
332 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kullaniyor musunuz ben hiccccc sevmiyorum hatta gicik oluyorum ama kullaniyorum oglum kucuk diye kullanmyanlar nasil temiz kaliyo eşyalarınız ya

20 Cevaplar

+1 oy
(15,286 puan) tarafından
Sırf bu yüzden Ikeanın kılıfları çıkarılıp yıkanabilen koltuklarından almak istiyorum. 
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
Evettt kurtarıcım onlar benim ya ıyiki almışım valla yoksa hergün hali koltuk silerdim
(15,286 puan) tarafından
Nasıl bi örtü aldınız koltuklarınıza ?  Bir de halılarda örtü toplanıyor diyorlar . Lastikli olanlardan mı?
(873 puan) tarafından
Lastiksiz polar canım özel kestirdim  koltuklarda  kılıf diktirdim
0 oy
(1,505 puan) tarafından
Canm eşimle ikimiz tek olmamıza rağmen kirleniyor halim da çok beyaz olduğu için halı örtüsü kullaniyorum
0 oy
(13,099 puan) tarafından
Hali örtüsü alacaktım baktım fiyatlar fazla eşim dedi ince halılardan alalım hem değişiklik olur öyle yaptım şimdi kolay kolay siliyorum :)
0 oy
tarafından
Kullanmam hiç sevmem bişey dokulunce siliyorum hemen öyle 
0 oy
(119,461 puan) tarafından
Ben kullanmiyom kuzey oyuncak oynuyo kusma huyuda yok batirmiyo
0 oy
tarafından
Hiç sevmiyorum hem eşyanın görüntüsünü bozuyo hemde sürekli toplanıyorlar 
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Kullanmıyorum ya. Koltuğa örtü ört, halıya ört o zaman o modelleri neden beğenip aldık rahatça kullanamayacaksak. Bana göre gereksiz
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Kullanmıyorum ama kullanmayi düşünüyorum cok çabuk kirleniyor 
0 oy
(456 puan) tarafından
Kullanmıyorum koltuklarım koyu tonlarda halılarımda çok açık renkli değil 
0 oy
tarafından
Hayır kullanmıyorum canim ama kızım büyürse bilmiyorum artik
0 oy
(1,296 puan) tarafından
Hem mutfakta hem oturma odasında halı örtüsü kullanıyorum ondan önce mahvoluyordum halı silmekten bi koltuğumda örtüsü var sadece ama hepsine almak istiyorum yoksa hayatta dayanmaz 
tarafından
Halimi cok seviyorum beyaz la toz pembeli örtüyorum altında ne var belli degil amannn neren aldım ki ozamsn herseyu ort sinir oluyorum ya:))bide kuzenlerjm dalga geciyo koca kadin olmus evin diyolar ya
(1,296 puan) tarafından
Kız napalim güzel falan ama çok kirleniyor ben halı örtümü de seviyorum ya normal halımda en ufak bişey dökülse gözüme batıyordu sürekli siliyodum kurtuldum:D
0 oy
tarafından
Gri koltuk aldım bi heves evlenirkeen anaaam ufacık lekeyi bile gösteriyor. Hemen gittim beyaz dümdüz kaydirmaz örtü aldım rahat ettim şimdi bebişte geliyor kullanmaya devam hali örtüsüde alırım seneye :)
0 oy
(3,921 puan) tarafından
Valla kayiyodu kullanmadım halı ortusu koltuğa kullaniyorm
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Kullanıyorum gittim halıları en iyisinden aldım ama 3 yıldır halıların yüzünü gördüğüm yok :D örtüleri halilar yıkamadan gelir gelmez seriyorum keşke naylon karışımlı alsaydım zaten örtü var hep üstünde 

0 oy
(14,079 puan) tarafından
Evet kullanıyorum 
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Sevmiyorum ama mecbur kullaniyorum halilarim beyaz 
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Mecbur kullanıyorum eşim saolsun herşeyi döker 
0 oy
tarafından
Bir süredir kullanmıyorum battılar çok gözüme batıyor kiri. Allah nasip ederse bu akşam yada yarın akşam silecem.. Bi kaç ay sonra da kanepelerime geçirilen  örtü alacam 
0 oy
(12,861 puan) tarafından
İkisini de kullanmıyorum hiç de sevmem her zaman temizdir çünkü oğluma mutfak dışında bir şeyler yedirmem kraker yese de oturarak yer gezerek yemez 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 512 göst.
0 oy
3 cevap 79 göst.
20 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 154 göst.
0 oy
0 cevap 129 göst.

381,017 soru

11,406,814 cevap