0 oy
910 göst.
Diğer kategorisinde (1,297 puan) tarafından

Bir gün icinde neler yapiyosunuz 

Ben önce ev toparlar cocuga kahvalti veririm bakimini yapsrim uyuturum sonra kendimiz yapariz sonra onlari topla at makineye sonra tuvalet banyo domestosla sonra ev temizli sil supur toz al sonra oglen cocugu yedir uyuturum sonra aksam yemegi hazirligi sonra aksam yemegi sonra bulasiklar sonra cay ic topla bulasiklari sonra meyve sonra yataklar sonra dinlenme:D simdi farkettimde ben ne kadar.gunahmisim ya hic durmuyoz:D

23 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından

En İyi Cevap
Ben postu actim kuran okumaya gittim gelip cevap vericektim vermeye gerek yok onu anladim suan bitirdim ara verirken iki kisey cevap vermistim onlarda ayni seyleri yazmis 
-Reklam-
+2 oy
(25,224 puan) tarafından
Postlarında kimseye cevap vermiyorsun resmen saygısızlık. Hiç 1 gününü sana anlatıp parmaklarımı yoramıcam....
tarafından
Yorum yapmasaydım suan sen yorumlara cevab vermiyor olurdun :D bak ne güzel cevab veriyorsun benden sana 5puan :)
(1,297 puan) tarafından
Kes bee  niye bu kadar pesime dusuyon ben inandircak dwgilim
tarafından
Sen kes hede canim hade
(25,224 puan) tarafından
Neyse sayemizde millete yorum yapıyorsun en azından
(1,297 puan) tarafından
Dilnaz sen benim aklimda hep kotu biri olarsk kaldin
+1 oy
tarafından
Bizim bir günümüzü bos ver de sen niye post acib cevab vermiyorsun milet o kadar yazıyor sana 
tarafından
Hifanurun annesu sen tek degil burda bi lac kişi postlara cevap vermiyor insan ona kızıyor yank kalbin krilmasin kötü biri değilim asla ama postlarinza cevap verseniz hepimz yazmak istecegz
tarafından
Kiz sen üzerine alınma lafi bana size degil :D
tarafından
Yok kiz bizede dedi ya çoğul kelime kullandiya :D
tarafından
Olsun kiz en azından bak simdi yorumlara cevab veriyor ahahahahah
(1,297 puan) tarafından
Valla kotu yorum yapan herkese cevabim
+1 oy
(3,213 puan) tarafından
Bebeğin kac aylık sen bu kadar şeyi yaparken o ne yapıyor 
(1,297 puan) tarafından
Kayin validemle yasiyorum ben
tarafından
Kiz gene geldin mi linc etmeye :D
(3,213 puan) tarafından
Bak o  hiç aklıma gelmemişti ben bu saatte yarına yemek yapmanın telaşına düşüyorum evde annem de olsa eşim de doya doya dediğin gibi iş yapamıyorum ya koridorda görüp ağlar ya da mızıklanır beni çok görmeyince. İki oğlan annişkosu bana dediysen ben de seni seviyorum  :))))
tarafından
Hee bak nasilda bildin gizzzz :D
(3,213 puan) tarafından
Adını görünce kalbim pırpır ediyo :)))))
0 oy
tarafından

İş yapmiyom ama oturamiyom da sen anla:ermm:

(1,297 puan) tarafından
Allah yardiimcin olsun canim
0 oy
(456 puan) tarafından

1 günüm 1 günümü tutmuyor ki nasıl anlatayım :D

(1,297 puan) tarafından
Hahahah dogrudur
0 oy
(14,035 puan) tarafından
Sabah uyanır yatak odasını toplar çıkarım ordan çay koyarım kahvaltı yaparız oğlumla uyuturum çok sessiz bir şekilde ev işi yapmaya çalışırım :D yemekleri şu ara kaynanamda yiyoruz ordan rahatım :D 
(1,297 puan) tarafından
Kadinlarin isi bitmez canim
0 oy
tarafından

Aynı anlattığın gibiyim bende ancak temizlik yemek ne yapım acıdım bende kendime:'(

(1,297 puan) tarafından
Allah yardimcimiz olsun
tarafından
Amin inşallah
0 oy
(3,921 puan) tarafından

Kalk topla ye yat:D

(1,297 puan) tarafından
En rahatsi sensin herhalde
(3,921 puan) tarafından
Ne demezsin :)))
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Ne eksik ne fazla ayni seyleri yapiyoruz
(1,297 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun
0 oy
(3,451 puan) tarafından

Sabah uyanıyorum TV bakıyorum biseyler atıştırıyorum eşim işe giderken bende onunla birlikte evden çıkıp anneme gidiyorum akşama kadar orda yatış :) sonra eşim 5te işten çıkıyo eve geliyoruz dizi film falan biseyler izliyoruz yatıyoruz bu kadar. Temizlik dicekseniz gerçekten hiç yapmıyorum Allah razı olsun eşim her şeye yetişiyor kendisi biraz titiz içi rahat etmiyo yapmazsa, bende tam tersi sonra yaparım diye geçiştirdiğim için yapıyo, yani kısaca hiç bişey yapmadan yatarak geciyo günlerim :sleeping:

(3,451 puan) tarafından
İşte şimdi biraz keyif yapıyım istiyorum o yüzden :))
(3,156 puan) tarafından
Aynen tadını çıkar bu günlerinin :-)
tarafından
Bu nasil rahatlık kizz hahaha :D esinde iyiki titiz miş :D benmii totonusunu kaldrmiyo :D
(1,297 puan) tarafından
Cok rahatmissin canim
(3,451 puan) tarafından
Evet Allah'ıma şükürler olsun gerçekten çok rahatım  :)
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Hiranur a göre hareket ediyorum cnm eşim varsa dip temizlik yoksa bütün w posta çamaşır as katla yaptım uyurken biberonleri emzigikleri kaynattim. Yemek vardı yapmadım markete gidip geldim . Sonuç ayağımdan hala bebisi salliyom
(1,297 puan) tarafından
Hben uyutmaya calistim uyumadi kayjnvalideme verdum ben kuranimi okudum
0 oy
(7,206 puan) tarafından
7 de kalkıp eşime ekmek arası hazırlar 20 gece yollarım . Sonra namazı kılarken kızım uyanır onla saat ona kadar yatağın içinde emme keyfi  , oynama keyfi yaparım  o sıra Allah'a yalvavarim çocuk bir on dk dursa da uyusam diye ama nafile tabi...  Artık göğsüm emmekten aciyinca kalkıp bir şeyler yedirmeye çalışırım ama %80 yemez sinir küpü olurum rahatlamak için kendim ekmek arası yapar yerim . 11den sonra kızı uyuturum o sıra 12 gibi olur kalkar ev işlerinin sessiz olanlarını yaparim sonrasında kızım uyanana kadar telden oyun oynarım :). 1den sonra kızım  kalkar evi süpürürm sonra birlikte oyuncakları döker oynarız dörde doğru eşim gelir aparatif bir şeyler ister çayın yanına gelince yer içeriz sonra o çocuğa bakar bende akşam yemeğini yaparım . Sonrasında kızıma bir kase çorba iciririm  kendimizde yeriz o sıra .  Akşam oluyor hemen zaten saat 8 gibi de uyuturum o sıra eşimde uyur bende bir etrafı toparlar  sonra da elime teli alır keyf yaparım :) tabi gece 12 ye kadar benim kız 4 kere kalkar geceden sonra da 3 kere kalkar . ... Uyumaya hasret kaldım :/
(1,297 puan) tarafından
Benim kjzimda geceleri cok kalkiyo emmek icin uyandigi zamanda uyumaz allahim yardimcin olsun canim
(228 puan) tarafından
Allah namazlarini kabul etsin bacım
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Hafta ici mi hafta sonu mu hangisini istersin :)
(1,297 puan) tarafından
Hahahs farketmez
0 oy
tarafından
Hemen anlatayım canm 

Sabah 4 30 kalkıyorum bebeğimi emziriyorum altını alıyorum babanesinin kucağına bırakıyorum biraz ortalık toplayıp hazırlanıyorum 6 da evden cikiyorim 6 20 işteyim. Saaat 10 a kadar durmaksızın çalışıyorum 10.15 te evdeyim yine bebeğimi emziriyorum doğru yine işe gidiyorum. 12 ye kadar çalışıyorum öğle molası bisiler atistirip süt sağiyorum 

Akşam 5 te eve geliyorum yine bebek emziriyorum yıka pakla temizle sonra hemen yemek hazrliyorim 6 30 akşam yemeği sonra bulaşık ev temizliği çamaşır derken 9 ile 10 arası otiriyorum sonra tekrar bebekle ilginiyorim akşam 11 yatış ama uyumayiş 1 gibi uyuyorum ertesi sabah yine iş böyle geçiyor gunler
(490 puan) tarafından
Masaşşallh Allah güç kuvevet versin cnm hem hem çocul ve ev işleri iyi idare ediyorsn
tarafından
Amin canm hepimize ama güzel bı yani War bu kadar telaşın içinde hiç sklmiyorum :) vakit kalmiyor
(1,297 puan) tarafından
Rabbjm yardimcin llsun canim ya baya zormus senin gununde
tarafından
Amin canm cumlemizin
0 oy
(142 puan) tarafından

Sabah 6:45-7 de kalkıyoz eşim hazirlaniyo iste bende kahvalti hazirliyom o ise gidiyo ben yatiyom öglen kalkiyom az bi elim giderse topluyom yoksa 3 4 de kadar yatış sonra kalkip esim gelcek diye bi ilham geliyo topla supur pişir ye makina ya at PUBG oynuyoz sonra bi cay yatiş Çok Heycan Dolu Benim Yaşantim kız:D

(1,297 puan) tarafından
Ohh masallah keyif yap
0 oy
(1,399 puan) tarafından
Sabah kalk çocuğun altini degis üstünü bastan asagi ilik su ile siliyorum kremliyorum (iktiyozis cilt rahatsızlığı oldugu icin hergun yapmak zorundayım) sonra cocuguda yanıma alıyorum mutfağa gidiyoruz ben kahvaltı hazırlıyorum oda yerde oyalaniyor bu arada ha bire eşime sesleniyorum uyan diye kahvaltı hazır olana kadar çağırıyorum anca uyanıyor sonra evi toplanacaksa topluyorum temizlenecek se temizliyorum çocuğa oyle yemeği yediriyorum uyutuyorum sağa sola git gel ikindi yemeği yediriyorum aksam yemeği yapıyorum tekrar yemek ye bulaşık yıka cay koy tekrar cocuk uyut derken biz yatıyoruz sonra 
(1,297 puan) tarafından
Allah yardim etsin
0 oy
tarafından
Akşam yat sabah kalk 
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bütün postlarına baktım da şöyle millet seni insan yerine koyup yorum yapiyo sen kimseye cevap vermiyorsun çok ayıp ama 
(1,297 puan) tarafından
Ne demek istiyosun hepsine cevap veremiyorum ki
(1,778 puan) tarafından
Peki...
0 oy
tarafından
Sabah kalkar cay koyarim üstüne kaynayana kadr yatakları toplarim sonra kahvalti hazrlar cocuklara verir istahim omsa biseyler atistirurm sonra evi toplarim supurge getirir supururm toz alirim silerim tuvalet yimarim oglen yemegicocuklara yaparim yedirir bulaşıkların hepsini sabahinkiyle beraber yikarim namaz kilarim kuran omurum ikindi mamazindan sonra aksam yemegini yaparım bakit bulursam buraya giriyorum aksam yemk yaptiktan sonra cocuklara veririm sonra esim gelir onada kurarim yeriz kaldirir bilasiklari yikar uataklari serer simdi oldugu gbi uzanirim daha yatsiyida erken kiliyirum ki geçe kalmasin
(1,297 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun jnsallah

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 124 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mirac2019_ (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.
15 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mirac2019_ (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 125 göst.
17 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu